برگزیده های پرشین تولز

خرید انواع گوشی، لوازم جانبی و قطعات یدکی آن از چین با کمترین قیمت ممکن

ehsan1344

Registered User
لایک‌ها
354
با عرض سلام دوست گرامی آیا میتونین تاچ گوشی i mobile : IQ 6.3 رو برام سفارش بدبن؟ هیچ جا تو ایران گیر نمیاد. ممنون
سلام. من خیلی وقته با چین کار نمیکنم.
اگه سایت ebay داره ش میتونید لینکشو بدید.

ahvaz3254

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان عزیز

همانطور که از عنوان تاپیک مشخصه این امکان برای بنده وجود داره که انواع کالا رو با کمترین هزینه از چین خرید کنم از جمله گوشی همراه و لوازم جانبی آن.
اگر دوستان قصد خرید گوشی دارن چه به تعداد بالا و چه یک عدد بنده در خدمتم.

خرید هم از سایت S.Taobao.com انجام میشه که با یک سرچ در گوگل متوجه خواهید شد که یکی از بهترین سایتهای چینیه (اگر نگیم بهترینه) که تقریباً همه چی توش پیدا میشه.

نکات:

1. تحویل و ترخیص گوشی از اداره پست به عهده خود دوستان خواهد بود.

2. در صورتی که دوستان تمایل به خرید دارن لینک گوشی مورد نظر رو بدن تا براشون برآورد قیمت بشه.
سعی کنید فروشگاههایی رو که قراره ازش جنس خریداری بشه رو از فروشگاههای معتبر انتخاب کنید.
شاخصه فروشگاه معتبر هم فروشگاههایی هست که علائم زیر رو در بالای فروشگاهشون داشته باشند:

attachment-444719d1378128112-s_red_5.gif
attachment-444713d1378127949-s_blue_5.gif
attachment-444714d1378127950-s_cap_5.gif
attachment-444715d1378127953-s_crown_3.gif

هرقدر تعداد این الماسها و تاجها بیشتر باشه اعتبار فروشنده بیشتر خواهد بود. در صورتی که تاج به رنگ طلایی باشه بیشترین اعتبار رو داره و در صورتی که علامت به صورت قلب باشه اعتبار فروشنده کمه.

3. با توجه به اینکه زبان سایت چینیه دوستان میتونن از ابزار Translate مرورگر کروم استفاده کنن.
با عرض سلام دوست گرامی آیا میتونین تاچ گوشی i mobile : IQ 6.3 رو برام سفارش بدبن؟ هیچ جا تو ایران گیر نمیاد. ممنون
باش چک میکنم اگه داشت میتونین سفارش بدین؟

ehsan1344

Registered User
لایک‌ها
354
باش چک میکنم اگه داشت میتونین سفارش بدین؟
بله

بالا