منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

خرید بازی wow cataclysm پچ 4.3.4

sari_dvd

Registered User
امتیاز - 100%
69   0   0
لایک‌ها
14
بچه ها کسی داره من فوری میخوام

alireza2010

Registered User
امتیاز - 100%
91   0   0
لایک‌ها
130
سلام
یعنی همچین تو شهر شما یه گیم نت نیس کاتا بازی کنن؟
یانهایتا اینترنت پرسرعت نیس دانلود کنید؟
کافی نتی جایی؟؟

من خودم کاتا رو ندارم زمون جونی لیچ بازی میکردیم ولی رفیقام همه دارن و بازی میکنن اگه برات صرف داره از اصفهان پست بشه بگوتا امار دی وی دی و.. ازشون بگیرم...

"علیرضا"

sari_dvd

Registered User
امتیاز - 100%
69   0   0
لایک‌ها
14
سلام
یعنی همچین تو شهر شما یه گیم نت نیس کاتا بازی کنن؟
یانهایتا اینترنت پرسرعت نیس دانلود کنید؟
کافی نتی جایی؟؟

من خودم کاتا رو ندارم زمون جونی لیچ بازی میکردیم ولی رفیقام همه دارن و بازی میکنن اگه برات صرف داره از اصفهان پست بشه بگوتا امار دی وی دی و.. ازشون بگیرم...

"علیرضا"

نه دادا کل بازی فروش هارو زیرو رو کردم هیچ کس نداره
گیم نت ها هم کانتر رو ول نمیکنن
خدا لعنت کنه سازنده بازی کانتر رو
اکثر گیم نت ها هم افلاین هستند
کل نت رو هم گشتم ولی لینک سالم و درست درمون پیدا نکردم
اگه شما بتونی که عالی هست

alireza2010

Registered User
امتیاز - 100%
91   0   0
لایک‌ها
130
والا من هنوز بر خرید شما از شهر خودتون و نهایتا نبود و نشد دانلود از نت تاکید دارم ولی اگه خواستی درخدمتم

درموردلینک اگه سرعت و حجم کافی داری میتونم لینکشو تو نت پیداکنم بهت بدم که دانلود کنی

"علیرضا"

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
امتیاز - 100%
399   0   0
لایک‌ها
2,262
یکم دیر گفتی اپدیت کردن به 5.4! به نظر من بجای پرایو.ت سرور بیا رو همین بیلیزارد بازی کن! هزینه اشم برای 2ماه اول زیاد نیست!

sari_dvd

Registered User
امتیاز - 100%
69   0   0
لایک‌ها
14
والا من هنوز بر خرید شما از شهر خودتون و نهایتا نبود و نشد دانلود از نت تاکید دارم ولی اگه خواستی درخدمتم

درموردلینک اگه سرعت و حجم کافی داری میتونم لینکشو تو نت پیداکنم بهت بدم که دانلود کنی

"علیرضا"
بابا خراب بشه این شهر ما
هیچی توش پیدا نمیشه
از نت من 2تا لینک پیدا کردم یکی 20 گیگ بود که واقعا ارزش نداره یکی هم 7 گیگ که فقط تو یه فایل و تک فایل و یکجا بود که در توانم نیست یکجا دانلود کنم
شما اگه یه زحمت بکشی و برام پیدا کنی که واقعا ممنونت میشم
اگه پچ 4.3.4 هم که باشه عالیه
بازم ممنونم

یکم دیر گفتی اپدیت کردن به 5.4! به نظر من بجای پرایو.ت سرور بیا رو همین بیلیزارد بازی کن! هزینه اشم برای 2ماه اول زیاد نیست!
pandashan راستش دارم و تو این سرور های فری رفتم کلافم کرد اینقدر باگ و لاگ داشت و اصل داستان اینه با 4تا از دوستان میخوایم باهام بریم و در توان همه نیست که بتونن هزینه کنن
امار هم گرفتم ماهی دوره بره 200 تومن هزینه داره درسته؟اگه اینجوره که واقعا نمیصرفه

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
امتیاز - 100%
399   0   0
لایک‌ها
2,262
بابا خراب بشه این شهر ما
هیچی توش پیدا نمیشه
از نت من 2تا لینک پیدا کردم یکی 20 گیگ بود که واقعا ارزش نداره یکی هم 7 گیگ که فقط تو یه فایل و تک فایل و یکجا بود که در توانم نیست یکجا دانلود کنم
شما اگه یه زحمت بکشی و برام پیدا کنی که واقعا ممنونت میشم
اگه پچ 4.3.4 هم که باشه عالیه
بازم ممنونم

pandashan راستش دارم و تو این سرور های فری رفتم کلافم کرد اینقدر باگ و لاگ داشت و اصل داستان اینه با 4تا از دوستان میخوایم باهام بریم و در توان همه نیست که بتونن هزینه کنن
امار هم گرفتم ماهی دوره بره 200 تومن هزینه داره درسته؟اگه اینجوره که واقعا نمیصرفه

4.3.4 در اصل همون 20 گیگه! در ضمن بیلیزارد 2ماه اول هزینه چندانی نداره!اول Trial شروع کن و بزار کاراکترت به 20 برسه و 2-3 تا ریس و کلسی که میخوای تست کن! بعدش battle Chest رو میخری و 1ماه مجانی بازی میکنی (حدود 5یورو) ! بعدش 10 روز Trial ات شروع میشه برای کاتاکلیسم! بعدش بازم 5یورو میدی برای کاتا! بعدش هم 10 روز برای تریال برای Mop داری! نزدیک 3ماه با 10 یورو میتونی بازی کنی! فقط خود MoP یکم گرونه که اونم نزدیک 70-80 تومنه! شارژ ماهانه هم حدودی 40-50 تومنه! به نظر من برای 2-3 ماه که 00% میصرفه! بعدشم ماهی 50 تومن منطقی دیگه!

alireza2010

Registered User
امتیاز - 100%
91   0   0
لایک‌ها
130
4.3.4 در اصل همون 20 گیگه! در ضمن بیلیزارد 2ماه اول هزینه چندانی نداره!اول Trial شروع کن و بزار کاراکترت به 20 برسه و 2-3 تا ریس و کلسی که میخوای تست کن! بعدش battle Chest رو میخری و 1ماه مجانی بازی میکنی (حدود 5یورو) ! بعدش 10 روز Trial ات شروع میشه برای کاتاکلیسم! بعدش بازم 5یورو میدی برای کاتا! بعدش هم 10 روز برای تریال برای Mop داری! نزدیک 3ماه با 10 یورو میتونی بازی کنی! فقط خود MoP یکم گرونه که اونم نزدیک 70-80 تومنه! شارژ ماهانه هم حدودی 40-50 تومنه! به نظر من برای 2-3 ماه که 00% میصرفه! بعدشم ماهی 50 تومن منطقی دیگه!

سلام
خیلی عذرمیخام میدونم wow بازی جذاب و خوبیه ولی این همه هزینه؟
وقتی سرورهای رایگان باکیفیت و قدرت مثل molten و... هست واسه چی این همه هزینه؟
ماهی 50 هزارتومان فقط برای یک بازی؟
ماهی 50 تومن ادم هزینه شارژ ای دی اس ال کنه میتونی ماهی خداگیگ دانلود و درامد داشته باشه...

درمورد لینک والا من برام فرقی نمیکنه یه سرچ میکنم انشاا... فردا برات به صورت خصوصی میفرستم.
گفتم اگه سرعت خوب و اکانت مفت داری دانلود کن چون اگه همون 7 گیگ هم باشه گیگی 2تومنم که حساب کنیم(که هیچ شرکتی این قیمت نداره!) میشه 14 هزارتومن که دوستان میگن 20 گیگ هست!

"علیرضا"

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
امتیاز - 100%
399   0   0
لایک‌ها
2,262
سلام
ماهی 50 تومن ادم هزینه شارژ ای دی اس ال کنه میتونی ماهی خداگیگ دانلود و درامد داشته باشه...

درمورد لینک والا من برام فرقی نمیکنه یه سرچ میکنم انشاا... فردا برات به صورت خصوصی میفرستم.
گفتم اگه سرعت خوب و اکانت مفت داری دانلود کن چون اگه همون 7 گیگ هم باشه گیگی 2تومنم که حساب کنیم(که هیچ شرکتی این قیمت نداره!) میشه 14 هزارتومن که دوستان میگن 20 گیگ هست!

"علیرضا"

کدوم هزینه؟ ماهی 50 تومن که گفتم بعد از 3ماه اوله تازه کلی هم مزایا داری (انواع طرح های ریکوروت و تخفیف و غیره)! در ضمن اونی باید این حرفا رو بزنه که هم پرایوت بازی کرده هم بلیزارد! من یه عمر پرایوت بازی کردم! بجز وقت تلف کردن هیچی نداره! اصلا مقایسه بیلیزارد با پرایوت کار خنده داریه!

sari_dvd

Registered User
امتیاز - 100%
69   0   0
لایک‌ها
14
سلام

"علیرضا"

گیگی 2تومن؟؟!!
دانلود کنم گیگی 5 تومن واسم آب میخوره!!
بچه ها واقعا کسی نداره این بازی رو به ما بفروشه

Last edited:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
امتیاز - 100%
399   0   0
لایک‌ها
2,262
گیگی 2تومن؟؟!!
دانلود کنم گیگی 5 تومن واسم آب میخوره!!
بچه ها واقعا کسی نداره این بازی رو به ما بفروشه

بابا گیگی 5تومن نیست دانلودر الان نهایت گیگی 500 برات دانلود میکنه! کلش 10 تومنم نمیشه!

alireza2010

Registered User
امتیاز - 100%
91   0   0
لایک‌ها
130
بابا گیگی 5تومن نیست دانلودر الان نهایت گیگی 500 برات دانلود میکنه! کلش 10 تومنم نمیشه!

منظور ایشون دانلود توسط خودشون و با ای دی اس ال بود!
تو بازار ودانلودرها هم فکر نکنم با گیگی 500 دانلود کنن
من منتظر دوستان کاتا بازم هستن انلاین بشن ببینم پجشون 4.2.4 هست یانه!

"علیرضا"

GNOME

Registered User
امتیاز - 100%
88   0   0
لایک‌ها
564
سلام
پچ های موجود
2.4.3
3.3.5
4.3.4