برگزیده های پرشین تولز

خرید خانه خارج از کشور؟؟

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
سلام
با این وضع که تو مملکت راه انداختن تا هزار سال دیگه هم نمی شه یه خونه ی 50 متری خرید، البته این برای ما بده و برای زمین داران بهشته!
از بچه های pt کسی می دونه که چه جوری می شه خارج از کشور خونه خرید؟
من شنیدم بعضی از کشورها که اصلا خونه به اتباع خارجی نمی فروشن
اما شنیدم با پول نچندان زیاد می شه یه خونه ی بزرگ خرید
خلاصه هر چی می دونید بنویسید

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
راستش من از قبرس زیاد شنیدم ، خودم هم تازگی علاقه مند شدم ، دنبالش هستم متالیک جان ...

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
خوب خونه خارج بخرید که در ایران استفاده کنید؟ اگر قصد مهاجرت نداشته باشید که بدرد نمیخوره.

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
راستش من از قبرس زیاد شنیدم ، خودم هم تازگی علاقه مند شدم ، دنبالش هستم متالیک جان ...

چند ماه پیش که اعلام شد سال دیگه قبرس میره جزو کشورهای شینگن ، خیلیا رفتن به طرف قبرس چون واقعا هم فرصت خوبیه اگر بره جزو شینگن اونی که خریده واقعا خوشبخت میشه!! ولی یه 2 ماه بعد از این قضیه اعلام شد که دولت قبرس یه مقدار درونش مشکلات داره که یه کم احتمال پیوستنش به این ماجرا کم شده !

دبی هم بعضی از جاهاش برای خونه خریدن خیلی خوبه و جای پیشرفت داره ولی جدیدا مثل اینکه دولت امارات اقامت دادن به ایرانیا رو مشکل کرده حتی با خریدن خونه ! البته گول جای ارزونش رو هم نباید خورد. چون عجمان که تبلیغش زیاد شده هنوز بیابون بیشتر! شارجه هم اونقدر ها پیشرفته نیست. تو خود دبی هم جای ساخته شده اش که ارزون باشه اینترنشنال سیتی هستش که تو نگاه اول خوبه ولی نوع زندگی مردمش چون فقیرانه و کارگری هستش جای خوب و قابل پیشرفتی نیست . دبی مارینا جای پیشرفت داره ...

در کل من باشم دبی رو به جای دیگه بهتر میدونم چون خرید و فروش توش بیشتر جریان داره و نوع زندگی توش مشخصه !

bavaria1977

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در دبی دیگه به ایرانیها اقامت خیلی سخت میدهند اگر واحدی هم اماده با سند بخری باز هم مشکل هست شاید اقامت سه ساله بدهند که الان سخت شده گول این شرکتها را هم نخورید افزایش قیمتش هم نسبت به ایران خیلی کمه بهتره دوستان تهران را رها کنند در شهرستانها قیمت یک پنجم تهرانه به طور متوسط ارزش افزوده هم داره.

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
در دبی دیگه به ایرانیها اقامت خیلی سخت میدهند اگر واحدی هم اماده با سند بخری باز هم مشکل هست شاید اقامت سه ساله بدهند که الان سخت شده گول این شرکتها را هم نخورید افزایش قیمتش هم نسبت به ایران خیلی کمه بهتره دوستان تهران را رها کنند در شهرستانها قیمت یک پنجم تهرانه به طور متوسط ارزش افزوده هم داره.
اقامت امارات 3 ساله است بیشتر از 3 سال نداریم و ربطی به ایرانی و غیر ایرانی بودن نداره. (چه اقامت از طریق خانه خریدن باشه و چه اقامت کاری و چه اقامت لیسن و شریک لیسنی)​

بالا