برگزیده های پرشین تولز

خرید دامنه از یاهو

byvafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی از دوستان تا حالا با یاهو دامنه ثبت نداده ؟
خداییش قیمت دامنه خیلی خوبه ولی می خواستم بدونم این یاهو با ایرانیا مشکلی نداره بعدش یهو بیا دامنه ها رو ببنده ؟
مسئله بعدی اینکه مینویسه save 70% یعنی چی ؟

byvafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یاهو الان 3 تومان ثبت می کنه .
ایرانیا 3 تومن دارم ؟

..hamid..

Registered User
لایک‌ها
0
نه. فکر نکنم. ولی برای پرداخت پول به باهو کردیت کارت نمی خواد؟ ایران جز کشورهای مورد تحریمش نیست؟

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
درباره خريد دامين از ياهو حرف بد زياد گفته ميشه، من اين طور يادم مياد که آدم ناراضي توي اين زمينه زياده، در همين فورم پرشن تولز اگر يک سرچي بکني بيشتر دستت مياد.

byvafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از aaber_piade :
درباره خريد دامين از ياهو حرف بد زياد گفته ميشه، من اين طور يادم مياد که آدم ناراضي توي اين زمينه زياده، در همين فورم پرشن تولز اگر يک سرچي بکني بيشتر دستت مياد.
اوووووووووووو ! ايران خدا زده !

3epehr

Registered User
لایک‌ها
0
خب امتحانش که ضرری نداره
فقط 3 تومن ضرر می کنی
مشكله ياهو همينه كه 3 تومن نيست خرجش...من خودم يه دومين اومدم بگيرم 2 ساله بعد ياهو دزد اولا كه 10 تومن برداشت از كارتم دومين رو هم نداد بهم!!!حالا اين خوبه اولا همه ميگن 1 دولار 1 دولار هر چند وقت يه بار ور ميداره...يكي هم بهم گفت كه خواسته با Prepaid كه توش 30 دولار بوده دومين با 3 دولار ثبت كنه بعد ياهو كله كارت رو خالي كرده و حالا اين فقط براي ايرانيها نيست...خارجياش هم ناراضين!!

byvafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یعنی چی ؟
خودش از کارت بر میداره ؟ خوب مگه این خارجیا شکایت نمی کنن با این بلیس بین الملل مگه جرات داره این کار رو بکنه ؟

در ضمن خرید از فروشگاهش هم همینطوریه ؟

3epehr

Registered User
لایک‌ها
0
تو خودت اگه يكي ازت مثلا 20 تومان بدزده حوصله داري بري شكايت كني و كلي دردسر بكشي تا 20 تومان پس بگيري؟!من كه ندارم!حالا چه برسه به مثلا ماهي 1 دولار...حالا خارجياش كه وضع ماليشون از ما بهتره برن شكايت كنن؟!

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
ايران 3 تومن ميده هر روز داره به همشهري اگهي ميده البته به نمايندگياش ياهو با ايران مشكل داره اي پي هاي ايرانو ميبنده

byvafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از 3epehr :
تو خودت اگه يكي ازت مثلا 20 تومان بدزده حوصله داري بري شكايت كني و كلي دردسر بكشي تا 20 تومان پس بگيري؟!من كه ندارم!حالا چه برسه به مثلا ماهي 1 دولار...حالا خارجياش كه وضع ماليشون از ما بهتره برن شكايت كنن؟!
والا من اگه 20 تومن داشتم الان اينجا نبودم و حتما شكايت مي كردم چون چند بار خودم از گلد كوئست شكايت كردم 5 روزه پولم رو گرفتم !
(( لازم به ذكره ن با گلد كوئست ايران كار نميكردم))
به نقل از ErfanOnline :
ايران 3 تومن ميده هر روز داره به همشهري اگهي ميده البته به نمايندگياش ياهو با ايران مشكل داره اي پي هاي ايرانو ميبنده
قضيه اين همشهري اين وسط چي بود ؟

-------------------

ختم تايپيك اينكه :
از ياهو دامنه ثبت نكنيد . وسلام .

byvafa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از 3epehr :
والا من اگه 20 تومن داشتم الان اينجا نبودم و حتما شكايت مي كردم چون چند بار خودم از گلد كوئست شكايت كردم 5 روزه پولم رو گرفتم !
(( لازم به ذكره ن با گلد كوئست ايران كار نميكردم))
به نقل از ErfanOnline :
قضيه اين همشهري اين وسط چي بود ؟

-------------------

ختم تايپيك اينكه :
از ياهو دامنه ثبت نكنيد . وسلام .

بالا