برگزیده های پرشین تولز

خرید دستگاه دی وی دی پلیر با قابلیت نمایش دایوایکس و زیرنویس

erfan005

Registered User
لایک‌ها
5
می خوام یه دستگاه دی وی دی پلیر با قابلیت نمایش divx و srt بخرم. قبلا یه سونی خریدم که زیرنویس نشون نمی داد .srt برام خیلی مهمه .
چه مارکی بخرم ؟
تجربه ای دارید راهنمایی کنید لطفا.
(آآآآآ.این پست رو من توی تاپیک خودش می خواستم بزنم چرا اینجا زدم ؟! با عرض پوزش از مدیر بخش لطفا زحمت انتقالش رو بکشید)

ma000055

Registered User
لایک‌ها
3
فكر كنم LGها مشكلي نداشته باشن

kaveh_d

Guest
لایک‌ها
3
مدلهای جدید LG و SAMSUNG زیرنویسها رو پخش میکنن. هرچند که جفتشونم با زیرنویسهای فارسی مشکل دارن. تو یه مدل ال جی فارسی رو به صورت حروف عجیب غریب نشون میده و ته مدل سامسونگ هم فقط حروف بزرگ فارسی رو نشون میدن و تازه باید از چپ به راست خوندشون :eek:

اگه کسی دستگاهی میشناسه که زیرنویسهای فارسی رو بخوبی نشون بده به ما هم معرفی کنه:happy:

cooling

Registered User
لایک‌ها
1
lمن يك مدل ال جي دارم كه زيرنويس را بخوبي نشان ميدهد. در بخشي از منوها ميتوان كاراكترها را انتخاب كرد.

afghantoday

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود
من یه دی وی دی پلیر سامسونگ رو سال پیش خریدم که دایویکس رو پخش می کنه و میتونید زیر نویس رو هم باهاش ببینید (راحت میشناسه) زیر نویس فارسی رو هم مشکل نداره.
فقط یه سوال خودم دارم که وقتی باهاش فایل های avi رو اجرا میکنم صدا noise پیدا میکنه. مشکل تلویزیون هستش (از این سونی 21 اینچ های trinitron هستش) یا خود دستگاه؟

ieeeman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
زیر نویس دو جور داریم
یکی srt
یکی vob idx
که دوتایی یکی مدار فرمان idx یکی مدار قدرت اون تپله vob که توش عکس زیر نویس هاست
idx مشخص میکنه که چه زمانی کدوم تصویر نشون داده شه و چون تصویره زیرنویس خوب هیچ پلیری نباید مشکل داشته باشه
حالا شما ببین srt هم پخش میکنه
(تازه یه سری زیرنویس ها داخل خود فیلم محفوظه مثل جواهری در قصر و این پلانت ارث ها )
بماند که فرمت جدید که نرو ساخته هم اینجوری است
مدل دستگاه قیمت گارانتی چی جوری هاس
فیلمهای دایویکس پخش میکنه این دایویکس hd ها هم پخش میکنه رزولوشن 1080

یه راه هم پیدا کردم برای غلبه بر تمام مشکلات زیرنویس های srt
بابا خوب srt رو با سابتایتل کریتور بهvob تغییر بدید بعد با فیلم بریزید رو فلش خرجشم یه کول 4 گیگ هست
چرا 4 گیگ چون پلانت ارث ها 4 گیگن!!!!!!!

hooman_ronin

Registered User
لایک‌ها
0
lg 9450
تازه یکی از دوستان خریده srt فارسی پخش نمیکه کلا فرمت vob/idx هم پخش نمیکنه حالا چه فارسی چه انگلیسی
زیر نویس فقط همنام رو اتوماتیک میخونه ولی زیر نویسهایی که مثلا رو کول دیسک باشه یا غیر همنام باشه و بهش معرفی کنی رو نمیخونه
کسی میتونه کمک کنه؟ ای چرا این همه مشکل داره

بالا