برگزیده های پرشین تولز

خرید دوربین عکاسی دیجیتالی یا دوربین فیلمبرداری دیجیتالی.

بهناز

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام به خدمت همه دوستان

من خیلی به دنبال یه دوربین عکاسی بودم ولی امروز امکانات یکی از دوربینهای فیلمبرداری سونی فکر کنم DVD 908 بود دیدم حتی میتونه عکس برداری هم بکنه با6.1مگاپیکسل اون هم با زوم 40 برار.

حالا به نظر شما یه مقدار هم بزارم روش و یه دونه از این دوربینها بگیرم چطوره؟آیا همه امکانات دوربین عکاسی مثلا s3IS یا مشابه رو داره؟و چه امکانات دیگه رو داره؟واین 40برار زوم برای عکاسی هم هست؟
ممنون میشم جواب بدین.

sinoohe

Registered User
لایک‌ها
0
خوب این که واضح هست هیچ وقت کیفیت دوربین فیلمبرداری رو با کیفیت دوربین عکاسی نمیشه مقایسه کرد!!
بین عکاسی و فیلمبرداری باید یکی رو انتخاب کنی!! البته این اخیرا دوربین جدیدی به نام TX1 ساخته شده که هم فیلمبرداری و هم عکس برداری عالی می کنه.در بازار ایران فکر نکنم اومده باشه ولی خارج اومده !

monjamed

كاربر فعال سریال تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
2
اگه مي‌خواي به صورت جدي عكاسي كني هيچ دوربين فيلمبرداري‌اي به هيچ وجه نمي‌تونه جاي يه دوربين عكاسي اونم يه چيزي در حد s3IS رو بگيره. مساله فقط مگاپيكس و زوم نيست. خيلي فاكتورهاي ديگه هست كه در عكاسي مهمه.
اما اگه مي‌خواي عكس‌هاي معمولي خانوادگي بگيري كم‌كوردهايي مثل هموني كه مثال زدي كافيه.

faryadi

Registered User
لایک‌ها
0
اگه مي‌خواي به صورت جدي عكاسي كني هيچ دوربين فيلمبرداري‌اي به هيچ وجه نمي‌تونه جاي يه دوربين عكاسي اونم يه چيزي در حد s3IS رو بگيره. مساله فقط مگاپيكس و زوم نيست. خيلي فاكتورهاي ديگه هست كه در عكاسي مهمه.
اما اگه مي‌خواي عكس‌هاي معمولي خانوادگي بگيري كم‌كوردهايي مثل هموني كه مثال زدي كافيه.
من هم با شما موافقم

بالا