برگزیده های پرشین تولز

خرید دوربین Konica Minolta x1

EWP

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
می خواستم نظرتونو درباره این دوربین بگین Konica Minolta DiMAGE X1 و توی این کلاس دوربین و این قیمت چه دوربین دیگه ای رو پیشنهاد میدین:)
امکاناتی که من از یه دوربین می خوام
امکان عکاسی از اجسام متحرک و anti shake
مگاپیکسل بالا
عکاسی در شب با کیفیت بالا
lcd بزرگ و با کیفیت
همینا فعلا :D
لطفا سریع بگین:blush:
مرسی

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
تائيد ميشه دوربين خوبي هستش . در اين رده ميشه به سري تي سوني اشاره کرد که امکانات کمي براي عکاسي تکنيک دارن .اين دوربين حد خوبي هست براي اين نوع دوربينها به اين ادرس يه سر بزن اطلاعات دقيقي در موردش داده.http://www.steves-digicams.com/2005_reviews/x1_qtvr.html

EWP

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از phoyo_live :
تائيد ميشه دوربين خوبي هستش . در اين رده ميشه به سري تي سوني اشاره کرد که امکانات کمي براي عکاسي تکنيک دارن .اين دوربين حد خوبي هست براي اين نوع دوربينها به اين ادرس يه سر بزن اطلاعات دقيقي در موردش داده.http://www.steves-digicams.com/2005_reviews/x1_qtvr.html

با اون امکاناتی که گفتم می خوام کدوم دوربین رو با هر نوعی پیشنهاد میدین چون از این زیاد خوشم نیومد:eek: لنزشم که مارک معروف نیست
یه سوال دیگه این 8 مگاپیکسل :blink: هر عکسش چند مگ میشه ؟

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
لنز کونيکا خوب نيست؟؟؟ شما بهتر هست بودجتون رو بگيد. تا ما بتونيم بهتر کمک کنيم .در خريد دوربين ديجيتال بودجه خيلي مهمه.

EWP

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از phoyo_live :
لنز کونيکا خوب نيست؟؟؟ شما بهتر هست بودجتون رو بگيد. تا ما بتونيم بهتر کمک کنيم .در خريد دوربين ديجيتال بودجه خيلي مهمه.
500$ در ضمن من توی دوبی هستم خیلی ممنون
راستی این 8 مگاپیکسلی که X1 داره به چه درد می خوره ؟....:wacko:

EWP

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از EWP :
500$ در ضمن من توی دوبی هستم خیلی ممنون
راستی این 8 مگاپیکسلی که X1 داره به چه درد می خوره ؟....:wacko:
3 روز گذشت :eek: کسی جواب نمی ده؟؟؟؟؟ :(:(:(

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
اول بگم که 8 مگاپيکسل براي چاب عکس هست و در واقع سايز تصوير محسوب ميشه . با اون تفاسيري که فرموديد و گفتيد که تو دبي هستيد .من بهتون canon s2is رو پيشنهاد ميدم و هميچنين پاناسونيک fz 20 اما اگه ميخوائيد که از 7 مگ بيشتر باشه و کوچيک من سوني p 200 رو ميگم که زياد حرفه اي نيست . ميگم اگه ما يه چيزي بخواهيم تو دوبي ميتونيم از شما کمک بخواهيم ؟؟ يعني ميتونيد يه کمکي به ما بکني يا نميتونيد؟؟ . اگه بازم مشکلي بود بگو تا بيشتر توضيح بدم.

adeliry

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
راستش به نظر من اين همه افزايش قيمت براي antishake بودن يه دوربين غير منطقيه, چون با يه سه پايه الكي هم اين مشكل رفع ميشه. در ضمن من چند تا از اين پاناسونيك ها رو كه اين تكنولوژي رو دارن عكسها شو ديدم( هم توي ساتها و هم دست دوستاي خودم) انصافا كه خيلي ضايع هستند . تو iso 80 به اندازه iso 800 بقيه دوربينها نويز دارند و رنگ مخصوصا در مورد رنگ پوست زياد با خود سوژه تطابق نداره.

به نظر من مخصوصا كه حالا اونور آب هم هستي يه Nikon D50 بگير كه حال كني .
قيمت body اش هم فكر كنم حول و حوش 540 باشه.( به هر حال يه دوربين DSLR هم كه هست)

EWP

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از phoyo_live :
اول بگم که 8 مگاپيکسل براي چاب عکس هست و در واقع سايز تصوير محسوب ميشه . با اون تفاسيري که فرموديد و گفتيد که تو دبي هستيد .من بهتون canon s2is رو پيشنهاد ميدم و هميچنين پاناسونيک fz 20 اما اگه ميخوائيد که از 7 مگ بيشتر باشه و کوچيک من سوني p 200 رو ميگم که زياد حرفه اي نيست . ميگم اگه ما يه چيزي بخواهيم تو دوبي ميتونيم از شما کمک بخواهيم ؟؟ يعني ميتونيد يه کمکي به ما بکني يا نميتونيد؟؟ . اگه بازم مشکلي بود بگو تا بيشتر توضيح بدم.
منظورتون از این که امکانات p200 کمه چیه؟
این دوربین های که گفتین قدیمی هستن... من یه چیزه جدید میخوام...:blush:
نظرتون در مورد panasonic LX1 و FX9 چیه ؟ این فروشنده ها از FX9 زیاد تعریف میکنن...:eek:
کمکم خواستین تا اونجای که بتونم انجام میدم...:)

EWP

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از adeliry :
راستش به نظر من اين همه افزايش قيمت براي antishake بودن يه دوربين غير منطقيه, چون با يه سه پايه الكي هم اين مشكل رفع ميشه. در ضمن من چند تا از اين پاناسونيك ها رو كه اين تكنولوژي رو دارن عكسها شو ديدم( هم توي ساتها و هم دست دوستاي خودم) انصافا كه خيلي ضايع هستند . تو iso 80 به اندازه iso 800 بقيه دوربينها نويز دارند و رنگ مخصوصا در مورد رنگ پوست زياد با خود سوژه تطابق نداره.

به نظر من مخصوصا كه حالا اونور آب هم هستي يه Nikon D50 بگير كه حال كني .
قيمت body اش هم فكر كنم حول و حوش 540 باشه.( به هر حال يه دوربين DSLR هم كه هست)
قیمتش 790$ هست:blink: کدوم پاناسونیک ها رو دیدین؟؟؟؟؟؟

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
اين دو دوربين اصلا" با اين قيمت نميارزن و اصلا" کيفيت لازم رو ندارن . منو اصلا" توصيه نميکنم پاناسونيک دوربينهاش خيلي نويز دارن.

adeliry

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نقل از EWP :
قیمتش 790$ هست:blink: کدوم پاناسونیک ها رو دیدین؟؟؟؟؟؟

َشما كه امكان خريد اينترنتي رو دارين اگه فروشگاههاي آنلاين رو بگرديد حتي 530 دلار هم پيدا ميكنيد( من كه ديدم).
در مورد پانوسونيك و مدلهاش:

اكثرشون رو تو سايتها ديدم ولي مدلي كه حضورا تستش كردم:
Panasonic Lumix DMC-LZ2 بود.

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
نه افشين جان اصلا" نياز به تست نيست از ضعفهاي برند پاناسونيک هميشه اين بوده که نويز وحشتناک زيادي دارن . و البته هميشه هم از مشکلchromatic aberration (گمراهي رنگ) رنج ميبرن . فقط من مدل fz20 رو گفتم چون يکم جواب پس داده بود . والا باقيشون مفت نميارزن. من اون کانن رو که گفتم هم خيلي چيز خوبي هست و. خيلي از دوستان خريدن مدل s2Is که مدلي جديدي محسوب ميشه و مال 5 يا 6 ماه پيشه. يا علي

بالا