برگزیده های پرشین تولز

خرید سایت با درآمد حداقل 1 میلیون در ماه

Nokia_Game

Registered User
لایک‌ها
32
حق با شماست یعنی من اگه بخوام می تونم از سایت در آمد بیشتری در بیارم (مثلا می تونم کد پاپ آپ تو سایت بزارم یا تبلیغات بنری رو بیشتر کنم) ولی خوب چون کاربر رو اذیت میکنه ترجیح می دم درآمدم کمتر باشه تا اینکه کاربر اذیت بشه!
آدرس سایت که مشخصه http://www.photo-aks.com
دو اسکرین شات هم از آمار وبگذر سایت و پنل اصلی ای نتورک (جهت مشاهده درآمد ماهانه سایت) قرار می دم.
ایشون تایید شده و اثبات شده هستند

saze20

Registered User
لایک‌ها
25

p30abbas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام لطفا جزئیات را بفرستید

09383120491
تلگرام و پیامک

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

adminpopland

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام وقت بخیر ادمین سایت پاپ آپ پاپ لند هستم
به دلیل مشغله زیاد و مشکل به این سایت نمیرسم
روزانه +45 هزار ای پی داره بیشتر بود چون وقت نمیکنم کم میشه
کسی که وارده سایت با قیمت توافقی میفروشم
این لینک سایت http://popland.ir
برای هماهنگی لطفا به این ایدی تلگرام یا شماره که میدم تماس بگیرید ممنون
تماس : 09399970707
ایدی تلگرام : @poplandinfo

FARID2XF

Registered User
لایک‌ها
89
حق با شماست یعنی من اگه بخوام می تونم از سایت در آمد بیشتری در بیارم (مثلا می تونم کد پاپ آپ تو سایت بزارم یا تبلیغات بنری رو بیشتر کنم) ولی خوب چون کاربر رو اذیت میکنه ترجیح می دم درآمدم کمتر باشه تا اینکه کاربر اذیت بشه!
آدرس سایت که مشخصه http://www.photo-aks.com
دو اسکرین شات هم از آمار وبگذر سایت و پنل اصلی ای نتورک (جهت مشاهده درآمد ماهانه سایت) قرار می دم.
با پوزش از استارتر تاپیک.
جسارتا قصد مداخله نداشتم اما 2 اسکرین شاتی رو که ارسال کردید رو دیدم... چطور ممکنه همچین درامدی از این بازدید ؟
با توجه به 17 هزار بازدید صفحات در روز چطور توی پنل ای نتورک شما روی نمودار میانگین 250 هزار بار نمایش داده شده بنر ها ؟ ایا این امکان پذیره ؟ اعداد رو حداقل و حداکثر هم حساب کنیم این نمیشه ! اگه روزی 20 هزار ویو داشته باشید (حتی ایپی رو هم حساب نکردم که 5 هزار هست ) چطور اینقدر امار نمایش توی ای نتورک بالاست ؟

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
درصورت وجود مورد مشابه استارتر، برای اینجانب جهت بررسی و خرید پ.خ گردد.

iranipic

Registered User
لایک‌ها
75

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
معمول قیمت خرید و فروش یک سایت درآمد خالص اون سایت در ماه ضرب در 3 تا شش بود با توجه به ارزش و موضوع

من نمیدونم چطوری برای یک سایت با یه تومن در آمد قیمت 45 میلیونی داده میشه... احتمالا فروشنده نیستن
دوستان با توجه به سود بانکی حساب میکنن فکر کنن ولی کاملا اشتباه هست.. یه زمانی از اینترنت ماهی 10 میل سود میگرفتیم ... چی شد ؟ یه روز پا شدیم سایت تفریحی بی مشکل با 50 هزار ایپی رفت توی فیلتر و دیگه هم در نیمد ... 2 روز بعدش هم اون یکی سایتمون رفت...

hamidphotoaks

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
معمول قیمت خرید و فروش یک سایت درآمد خالص اون سایت در ماه ضرب در 3 تا شش بود با توجه به ارزش و موضوع

من نمیدونم چطوری برای یک سایت با یه تومن در آمد قیمت 45 میلیونی داده میشه... احتمالا فروشنده نیستن
دوستان با توجه به سود بانکی حساب میکنن فکر کنن ولی کاملا اشتباه هست.. یه زمانی از اینترنت ماهی 10 میل سود میگرفتیم ... چی شد ؟ یه روز پا شدیم سایت تفریحی بی مشکل با 50 هزار ایپی رفت توی فیلتر و دیگه هم در نیمد ... 2 روز بعدش هم اون یکی سایتمون رفت...
درآمد ضربدر 3 خیلی زیاد می شه ... شما بیا ضربدر یک کن :) ... معذرت می خوام هاا ولی مگه طرف مغز ... خورده بیاد سایتی که ماهی یک میلیون درآمد داره رو 3 میلیون بفروشه ... از خودتون فرمول اقتصادی می دید بیرون هااا:general706:

hamidphotoaks

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
با پوزش از استارتر تاپیک.
جسارتا قصد مداخله نداشتم اما 2 اسکرین شاتی رو که ارسال کردید رو دیدم... چطور ممکنه همچین درامدی از این بازدید ؟
با توجه به 17 هزار بازدید صفحات در روز چطور توی پنل ای نتورک شما روی نمودار میانگین 250 هزار بار نمایش داده شده بنر ها ؟ ایا این امکان پذیره ؟ اعداد رو حداقل و حداکثر هم حساب کنیم این نمیشه ! اگه روزی 20 هزار ویو داشته باشید (حتی ایپی رو هم حساب نکردم که 5 هزار هست ) چطور اینقدر امار نمایش توی ای نتورک بالاست ؟
دوست عزیز بالا بودن آمار نمایش به خاطر تعداد بنرهای موجود توی صفحات مختلف سایت هست. توی یک صفحه شما یک بنر ندارید که با تعداد ویو روزانه صفحات حساب می کنید. داخل یک صفحه حدافل 7 تا و یا بیشتر بنر وجود داره! و با باز شدن اون به همین تعداد نمایش برای بنرها محاسبه می شود.

FARID2XF

Registered User
لایک‌ها
89
دوست عزیز بالا بودن آمار نمایش به خاطر تعداد بنرهای موجود توی صفحات مختلف سایت هست. توی یک صفحه شما یک بنر ندارید که با تعداد ویو روزانه صفحات حساب می کنید. داخل یک صفحه حدافل 7 تا و یا بیشتر بنر وجود داره! و با باز شدن اون به همین تعداد نمایش برای بنرها محاسبه می شود.
ممنون بابت توضیحات. اما اگه حتی 7 تا بنر بزارید. و بازدید صفحات روزانه رو ما 20 هزار در نظر بگیریم. میشه 140 هزار بازدید بنر (تازه اگه همه محاسبه بشه!!!) خب 140 هزار کجا 250 هزار کجا...
البته جسارتی نمیکنم. فقط متعجبم از ای نتورک.

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
درآمد ضربدر 3 خیلی زیاد می شه ... شما بیا ضربدر یک کن :) ... معذرت می خوام هاا ولی مگه طرف مغز ... خورده بیاد سایتی که ماهی یک میلیون درآمد داره رو 3 میلیون بفروشه ... از خودتون فرمول اقتصادی می دید بیرون هااا:general706:
دوست من شما فکر میکنم مدت زیادی نیست که فعال هستید توی وبمستری حرفه ای، اینکه شما یک سایت 10-20 هزار آیپی داشته باشید و دوست دارید مسلما قیمت نجومی داشته باشه...بنده هم توی همچین شرایطی بودم و فکر میکردم سایتم 100 میلیون می ارزه ولی در نهایت مشتری بالای 20 تومن نیومد براش ، کیه که بخره ،خصوصا با ورود تلگرام و اینستا ارزش سایت ها باز هم افت کرد... حقیقت با چیزی که من و شما دوست داریم فرق داره... حقیقت اینه که سایتهای تفریحی و موزیک و فیلم ، تا بوده چنین بوده فرمول خرید و فروش که در آمد سه تا شش ماه یک سایت رو مبنای خرید و فروش قرار میدن..

دلیل هم خیلی ساده هست... سایت خصوصا توی ایران اصلا امنیت سرمایه گزاری نداره... خطراتی مثل : فیلتر ، پنالتی گوگل ، کاهش ناگهانی آمار که هر روز ممکنه اتفاق بیوفته امنیت سرمایه گزاری رو میاره پایین
البته فرمولی که عرض کردم برای سایت های تفریحی هست که درآمدشون از بنر و پاپ آپ و... هست ... مسلما سایت های تخصصی که در آمد ثابت و قابل اتکا دارن هر چقدر مطمئن تر و بدور از خطر فیلتر قیمت بالاتری خواهند داشت

بالا