برگزیده های پرشین تولز

خرید سایت دانلود و تفریحی با آمار بالای 5000

ikiosan

Registered User
لایک‌ها
231
سلام بچه ها کسی قصد فروش سایت دانلود یا تفریحی با امار بالای 5000 داره قیمتشو با آدرسو برام پخ کنه ویزگی های سایتش و تعداد پست ها رو هم بنویسه اگه مناسب بود خریدارم.

در ضمن من دامین دانلود یا تفریحی توپ و اگه رنک دار باشه بهتره رو خریدارم.

من دو تا دامین هم برای فروش میذارم به اسم javanportal که هم ir و هم com موجود است هر کدام با قیمت پایه 30 هزار تومان به فروش میرد.

HAMIDI72

Registered User
لایک‌ها
1
قیمتی که حاضرید برای یک پرتال با این بازدید و 10.000 پست و یک سری امکانات تفریحی مثل فال و گالری و لغت نامه و .... بدید چقدر هست ؟

ikiosan

Registered User
لایک‌ها
231
قیمتی که حاضرید برای یک پرتال با این بازدید و 10.000 پست و یک سری امکانات تفریحی مثل فال و گالری و لغت نامه و .... بدید چقدر هست ؟

دوست عزیز این چه مدل پیشنهاد دادن است شما ادرس سایت را بده و قیمت پیشنهادیتو در صورتی که پسندیدم با هم توافق میکنیم.

HAMIDI72

Registered User
لایک‌ها
1
بنده که سایت های خودم رو که روشون کار میکنم رو که نمیخوام بفروشم :D میگم شما چه اندازه میخوای سرمایه گذاری کنی تا من یه پیشنهاد عالی بهت بدم .

ikiosan

Registered User
لایک‌ها
231
بنده که سایت های خودم رو که روشون کار میکنم رو که نمیخوام بفروشم :D میگم شما چه اندازه میخوای سرمایه گذاری کنی تا من یه پیشنهاد عالی بهت بدم .

حدود 500 هزار تومن در نظر بگیر

HAMIDI72

Registered User
لایک‌ها
1
با این مبلغ یک سایت تفریحی تقریبا کامل و Pageranke 1 یا 2 با قابلیت آپدیت خودکار و حدود 5000 مطلب بهت میدم بازدید هم موقع تحویل 3000-5000 بازدید در روز خوبه ؟
اگه اطلاعات بیشتر خواستی یاهو ای دی : iranhostcl یا arocoweb یا پیغام شخصی بده

بالا