برگزیده های پرشین تولز

خرید سایت رنک الکسا زیر 1000 ایران

kelishe

Guest
لایک‌ها
0
سلام دوستان من قصد دارم یک سایت خریداری کنم که رنک الکسا ی ایران اون سایت زیر 1000 باشه.اگر سایت باشه و مطلب و ... داشته باشه بهتر با هاست و ... با قیمت مناسب و تفاوقی میخرم. اگه همچین سایتی دارید لطفآ آدرسش رو برام پ خ کنید.

irlogo

Registered User
لایک‌ها
1
من 450 دارم
چند می خرین؟

kelishe

Guest
لایک‌ها
0
آدرس رو برام ارسال کنید تا قیمیت مد نظرم رو بگم.

تاحالا کسی آدرس رو نفرستاده. لطفآ کسایی که سایت با رنک الکسا زیر 1000 ایران دارند آدرس رو برام پ خ کنند.باقیمت خوب خریدارم.

Last edited:

sasa_chelsea

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوستان من قصد دارم یک سایت خریداری کنم که رنک الکسا ی ایران اون سایت زیر 1000 باشه.اگر سایت باشه و مطلب و ... داشته باشه بهتر با هاست و ... با قیمت مناسب و تفاوقی میخرم. اگه همچین سایتی دارید لطفآ آدرسش رو برام پ خ کنید.

دوست عزیز زیر 5000 می خوای بهم پ.خ بزن سایت و همه چیز براتون بگم .

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
شما یه سایت بزن هرچی که دلت میخواد بعد لینکشو بده به من توی یه ماه و نیم با 200 هزار تومن رنک الکساتو توی جهان میرسونم به 30 هزار
....

kelishe

Guest
لایک‌ها
0
شما یه سایت بزن هرچی که دلت میخواد بعد لینکشو بده به من توی یه ماه و نیم با 200 هزار تومن رنک الکساتو توی جهان میرسونم به 30 هزار
....
دوست عزیز منم می تونم 1 ماه الکسات رو بیارم پایین اما من آمار واقعی می خوام غیر از الکسا معیار های دیگه ای هم دارم.

IranNewMan

Registered User
لایک‌ها
69
....

با بازدید کننده فیک ؟

یا با بالابردن رنک و سئو و ..... ؟

"Mohammad"

Registered User
لایک‌ها
116
لطفا آدرس رو به منم پی ام کنید ;)

میتونم بپرسم از چه راهی؟ اگر راهش جاده خاکی نباشه من هستم! :eek:

بالا