منتخب بازارچه

خرید سایت شارژ

amirphp

Registered User
امتیاز - 100%
8   0   0
با سلام.اگر کسی سایت فروش شارژ داره میخرم
ببخشید ولی اگر کنارش یه سایت پربازدید داری سایت فروش شارژ بزن
چون سودش کم هست اونقدر که هزینه تبلیغات میکنی در نمیاری
فقط کنار یه سایت پربازدید جواب میده (عالی میشه)

milad.r

Registered User
امتیاز - 100%
11   0   0
salam.script ro az koja mitoonam tahiye koonam.man damane va hast ro kharidam fagat kasiro mikham ke baram site rahandazi kone.age emkanesh hast rahnemaei koonid

irancelltopup

کاربر تازه وارد
امتیاز - 100%
2   0   0
salam.script ro az koja mitoonam tahiye koonam.man damane va hast ro kharidam fagat kasiro mikham ke baram site rahandazi kone.age emkanesh hast rahnemaei koonid
یعنی می خواهید سایت مستقل خودتون باشه ؟
تامین شارژ هم می خواهید خودتون انجام بدید ؟ اگه اینطوره زیاد مقرون به صرفه نمیشه مخصوصا که باید روی امنیت خیلی حساب کنی و هزینه .
دنبال اسکریپتهای رایگان نرو که به مشکل می خوردی . باید بدی برات از پایه برنامه نویسی اختصاصی انجام بدن که کمترین هزینش چند میلیونه .
موفق باشی

javadr4

Registered User
امتیاز - 0%
0   0   0
uppp.....................................................
پ.خ رو چک کن عزیز

پ.خ رو چک کن عزیز
اقا پ.خ نیومد اینباکست پره
برات از اول طراحی میکنم با php اختصاصی

پ.خ رو چک کن عزیز

اقا پ.خ نیومد اینباکست پره
برات از اول طراحی میکنم با php اختصاصی
یه ایده فوق العاده هم دارم خواستی بگو بهت بگم

diagram

Registered User
امتیاز - 100%
22   0   0
سلام داداش اگر خواستی من برات کاراش را انجام میدم نگران تامین شارژ و امنیتش هم نباش همه چی اکی و حله..امکان شارژ مستقیم هم داره

mostafadam

Registered User
امتیاز - 100%
2   0   0
با سلام دوست عزیز من یه فروشگاه شارژ عالی دارم با سئو حرفه ای و تووپ
ادرس: 91935 .ir و همچنین 4osh . ir
اگر میخوای واسه سئو عالیش مطمئن بشی میتونی عبارت های مربوط به شارژ رو هر چی که دوست داری توی گوگل سرچ کنی خواهی دید که یا در صفحه اول هست و یا دوم و نهایتا سوم
برای مثال برای کلمات: شارژ ایرانسل و خرید شارژ ایرانسل و ایرانسل در صفحه اول و عبارت خرید شارژ و خرید شارژ تالیا در صفحه دوم و عبارت خرید شارژ همراه اول در صفحه سوم قرار دارد و خیلی عبارت های دیگه حتی عبارت کلیدی خرید هم در صفحه پنجم هست

حالا شما با این ویژگی ها میتونی قیمت رو بگی در ضمن اینم بگم من تازه چهارماهه دارم روی سئوش کار میکنم و اصل کار چند وقت دیگه خواهد بود

با تشکر

لطفا پ خ کن

mohama226

Registered User
امتیاز - 0%
0   0   0
با سلام دوست عزیز من یه فروشگاه شارژ عالی دارم با سئو حرفه ای و تووپ
ادرس: 91935 .ir و همچنین 4osh . ir
اگر میخوای واسه سئو عالیش مطمئن بشی میتونی عبارت های مربوط به شارژ رو هر چی که دوست داری توی گوگل سرچ کنی خواهی دید که یا در صفحه اول هست و یا دوم و نهایتا سوم
برای مثال برای کلمات: شارژ ایرانسل و خرید شارژ ایرانسل و ایرانسل در صفحه اول و عبارت خرید شارژ و خرید شارژ تالیا در صفحه دوم و عبارت خرید شارژ همراه اول در صفحه سوم قرار دارد و خیلی عبارت های دیگه حتی عبارت کلیدی خرید هم در صفحه پنجم هست

حالا شما با این ویژگی ها میتونی قیمت رو بگی در ضمن اینم بگم من تازه چهارماهه دارم روی سئوش کار میکنم و اصل کار چند وقت دیگه خواهد بود

با تشکر

لطفا پ خ کن
سلام.
قیمت مدنظرتون برای فروش چند هست ؟ همچنین بصروت عمده کارت شارژ با چه قیمتی تهیه میکنید ؟
اگه میشه ایناروواسم پخ کنید .
ممنون.

بالا