برگزیده های پرشین تولز

خرید سرویس و نرم افزار تلفن گویا مانند 137 شهرداری

Masood_Heidarni

Registered User
لایک‌ها
13
با سلام
برای یک شرکت بزرگ نیاز به یک سیستم تلفن گویا دارم که مانند شماره 137 شهرداری، قابلیت تماس با واحدهای شرکت، ارائه اطلاعات بر اساس گروه بندی تعریف شده، دریافت نظرات ، ضبط مکالمات، اتصال به اپراتور پاسخگو، امکان پیگیری نظرات و.. بهمراه مدیریت کامل را داشته باشد.
مانند 137 شهرداری به هر پیام دریافت شده یک کد پیگیری بدهد تا بعدا شخصی که پیام گذاشته است بتواند پیام خود را پیگیری کند
شماره هوشمند 4 رقمی با حداقل 200 خط تلفن فقط برای سامانه پیام گویا داریم
شرکتهای معتبر و بزرگ ارائه دهنده این سرویس کدام شرکتها هستند؟
لطفا راهنمایی بفرمایید
با تشکر

Last edited:

eisayazdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
برای یک شرکت بزرگ نیاز به یک سیستم تلفن گویا دارم که مانند شماره 137 شهرداری، قابلیت تماس با واحدهای شرکت، ارائه اطلاعات بر اساس گروه بندی تعریف شده، دریافت نظرات ، ضبط مکالمات، اتصال به اپراتور پاسخگو، امکان پیگیری نظرات و.. بهمراه مدیریت کامل را داشته باشد.
مانند 137 شهرداری به هر پیام دریافت شده یک کد پیگیری بدهد تا بعدا شخصی که پیام گذاشته است بتواند پیام خود را پیگیری کند
لطفا راهنمایی بفرمایید
با تشکر
شرکت نوین ویپ رو من پیشنهاد میکنم، خیلی حرفه ای عمل میکنن تو این زمینه، توی سایتشون هم مشاوره آنلاین دارن
نوین ویپ

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,115
با سلام
لطفا راهنمایی بفرمایید
با تشکر

سلام شما باید یک خط 4 رقمی سیپ از مخابرات بخرید که روش بتونید ماسک کنید و 8 رقمی با 9999 تا داخلی ایجاد کنید
برای خرید این خط باید ابتدا شرکت درخواستی به مخابرات بده اونها خط را واگذار میکنند و کنارش به شما فیبر میدن برای اتصال به سرور

یک سرور سخت افزاری باید در محل داشته باشید برای راه اندازی سناریو
بعد با یک ادمین ویپ و یا یک شرکت برای پیکربندی نوع سناریو وارد مذاکره شوید

بهترین پیشنهاد برای این موضوع همین راه بود چون خودم در این زمینه تحقیق داشتم

بالا