منتخب بازارچه

خرید سیم کارت همراه اول در انواع مختلف

rond baz

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
15 جولای 2017
نوشته‌ها
41
لایک‌ها
0
سن
30
خرید سیم کارت همراه اول، به طور کلی در دو نوع دائمی و اعتباری ممکن می باشد. سیم کارت همراه اول از محبوب ترین و نخستین سیم کارت های تولید شده در ایران است که دارای سیم کارت های متفاوتی با قیمت های مناسبی می باشد. همراه اول، اولین شرکت مخابراتی در زمینه ارتباطات سیار است که با نام و عنوان IR-MCI در بین کاربران شناخته شده است. این شرکت یکی از پرسرعت ترین و بزرگ ترین انواع اپراتور های شبکه تلفن همراه و اینترنت در کشور ما است. در حال حاضر می توان گفت که حدودا 86 میلیون سیم کارت از شرکت همراه اول در بین مصرف کنندگان عرضه شده است. می توان برای خرید سیم کارت همراه اول از روش های مختلفی استفاده کرد.

همانطور که گفته شد خرید سیم کارت های همراه اول در نوع دائمی و اعتباری انجام می شود. سیم کارت همراه اول در نوع اعتباری قیمت کمتری نسبت به سیم کارت های دائمی خواهند داشت و پیش شماره های متفاوتی دارند. با توجه به شماره سیم کارت مورد نظر می توان گفت که هزینه سیم کارت در هر دو نوع متفاوت خواهد بود. به طور کلی سیم کارت های همراه اول دائمی که دارای شماره های رند هستند جزء گران ترین سیم کارت ها محسوب می شوند.

خرید سیم کارت همراه اول در نوع دائمی


دائمی رند که قیمت های بالایی دارند، امکان خرید قسطی توسط برخی سامانه ها فراهم شده است. افراد مختلف می توانند با مراجعه به مراکز معتبر و سامانه های اینترنتی نوع سیم کارت خود را انتخاب کرده و با توجه به شرایط پرداخت اقدام به خرید نمایند

خرید سیم کارت همراه اول می تواند به صورت قسطی انجام شود.

سیم کارت همراه اول

می توان با خرید سیم کارت همراه اول در نوع اعتباری و یا حتی دائمی از خدمات متفاوت اپراتور همراه اول استفاده کرد. از جمله این خدمات می توان به خدمات تماس صوتی، اینترنت، پیامک، MMS، آواهای زیبای انتظار، سرویس جیرینگ همراه اول و سایر سرویس ها و خدمات آن اشاره کرد. برای خرید سیم کارت همراه اول اعتباری می توان به دفاتر پیشخوان مربوطه مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات شخصی و انتخاب شماره مورد نظر اقدام به پرداخت هزینه مربوطه نمایید.

خرید سیم کارت همراه اول اعتباری به صورت اینترنتی و از راه دور هم انجام می شود. می توان با مراجعه به سایت اصلی همراه اول اقدام به ثبت نام برای خرید سیم کارت مورد نظر خود نمایید. با ثبت نام و ورود اطلاعات شخصی، وارد صفحه پرداخت شده و مبلغ مورد نظر را پرداخت خواهید کرد. بدین صورت در مدت زمان مشخصی سیم کارت شما برای شما ارسال می شود. علاوه بر سایت اصلی، برای خرید سیم کارت همراه اول اعتباری، می توان از سامانه های اینترنتی دیگر که با هدف خرید و فروش سیم کارت ها راه اندازی شده اند استفاده کرد. از جمله این سامانه ها رندباز است که به عنوان اولین سامانه جامع خرید و فروش اینترنتی سیم کارت فعالیت خود را در ایران شروع کرده است.
 
بالا