برگزیده های پرشین تولز

خرید عمده کالا از سایت علی بابا

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
..............................

Last edited:

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
من خريد نداشتم ولي سعي كن همون روش Escrow رو استفاده كني چون من قبلا براي يه كاري اين اسكرو رو تست كردم و طرف بد قول بوده و سايت برگشت زده پول رو برام
حتما از اين روش استفاده كن چون مخصوصا داري جنس چيني ميخري ديگه

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
نکته جالب توجه این بود که با 5 - 6 تاشون چت کردم و همشون از اون سابقه دار ها بودن و گلد سوپلیر بودن ولی اظهار بی اطلاعی از اسکرو میکردن
حالا نمیدونم خودشون رو میزدن به اون در یا و ...
همین که میدیدن پشیمون می شدم میگفتن بگذار ببینیم اکانت اسکرو داریم یا نه :دی

ممنون بابت اشتراک گذاری تجربه ات

کسی دیگه نبود ؟ :دی

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
نکته جالب توجه این بود که با 5 - 6 تاشون چت کردم و همشون از اون سابقه دار ها بودن و گلد سوپلیر بودن ولی اظهار بی اطلاعی از اسکرو میکردن
حالا نمیدونم خودشون رو میزدن به اون در یا و ...
همین که میدیدن پشیمون می شدم میگفتن بگذار ببینیم اکانت اسکرو داریم یا نه :دی

ممنون بابت اشتراک گذاری تجربه ات

کسی دیگه نبود ؟ :دی

تا جایی که میدونم این سرویس برای aliexpress.com هست نه alibaba.com. باز از کسانی که دقیقا اطلاع دارن سوال کنید...

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
خود سایت علی بابا هم داره و مشکلی نیست
اگه اینجوری نبود که خودشون لینک اسکرو را واسه سفارش برام نمی فرستادن

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
گفتی علی بابا

ای آدم بهش بدجور فشار وارد میه میبینه یارو میره این مودم edge,3g ها رو میخره از این چینیا 15-20 دلار/دونه ای میاد میفروشه 80 دلار/دونه ای...

آخه *کشا یکم سود کمتر بردارید دو برابر بیشتر بفروشید... اگه یه خری پیدا بشه اینا رو با سود کمتر بفروشه (نه اون یارو معروفه که کلاهبرداره میگه 14-15 تومن کلی تا حالا پول خورده) باور کنید اگه یکی پیدا بشه با سود کمتر بفروشه و مثلاً 30-40 نهایت بده (بهترین جنسش 20 دلاره که مال یکی از زیرمجموعه های هواویه hsupa4g !) میتونه چندین برابر سود کنه چون ملت خیلی بیشتر میخرن...

اصلاً به یارو بگی یه مودم الکی edge هفتاد 80 تومن خوب طرف نمیخره دیگه الاغا...

برید کی . . .

shahram_s

Registered User
لایک‌ها
7
سایت alibaba هم escrow داره . وقتی که شما یک محصول رو جستجو می کنید ، فروشنده یا سازنده هایی که escrow دارند رو مشخص می کنه. توی نتیجه جستجو ها شاید توی یک صفحه، فقط 2 تا 3 تا از فروشنده ها escrow داشته باشند. توی زمینه کار ما که صنعتی هست اکثرا escrow ندارند و حتی اطلاعی هم از وجودش شاید نداشته باشند

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
بله دقیقا منتها میگم همون هایی هم که اسکرو داشتن و سابقه چند ساله هم داشتن احساس میکردم میخوان متقاعدم کنن غیر از اسکرو به روش دیگه خرید کنم و حتی یکیشون میگفت ما اسکرو رو ساپورت نمیکنیم وقتی گفتم ولی شما آیکن اسکرو رو در پروفایلتون زدید و خداحافظی کردم طرف گفت الان پرسیدم متوجه شدم که چرا ساپورت میکنیم :دی
دیلیلشو نمیدونم چیه ؟

پس مثل این که میشه با اعتماد خرید کرد
همچنان به تجربیات دوستان نیازمندیم !!!

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
خرید زیاد داشتیم، باید دنبال فروشنده معتبر باشید و ترجیحا قبل از سفارش عمده حداقل تعدادی رو که میفروشه به عنوان نمونه بخرید.

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
خرید زیاد داشتیم، باید دنبال فروشنده معتبر باشید و ترجیحا قبل از سفارش عمده حداقل تعدادی رو که میفروشه به عنوان نمونه بخرید.

خب با گفته شما خیالم راحت شد

ممنون دوستان

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
بله دقیقا منتها میگم همون هایی هم که اسکرو داشتن و سابقه چند ساله هم داشتن احساس میکردم میخوان متقاعدم کنن غیر از اسکرو به روش دیگه خرید کنم و حتی یکیشون میگفت ما اسکرو رو ساپورت نمیکنیم وقتی گفتم ولی شما آیکن اسکرو رو در پروفایلتون زدید و خداحافظی کردم طرف گفت الان پرسیدم متوجه شدم که چرا ساپورت میکنیم :دی
دیلیلشو نمیدونم چیه ؟

پس مثل این که میشه با اعتماد خرید کرد
همچنان به تجربیات دوستان نیازمندیم !!!
ببين با اعتماد چيني نميشه رفت جلو
بگرد حتما يه كدومشون اسكرو قبول ميكنن
چون پول بره ديگه رفته يا جنس ميرسه يا نميرسه يا نصفه نيمه ميرسه
يا اصلا يه مشكل ديگه ممكنه پيش بياد
اصلا يه كاري پاشو برو چين حضوري!:)d

latari

Registered User
لایک‌ها
86
من خرید داشتم هم مودم EDGE هم چیزهای دیگه به جرات میگم جنساشون بنجول هست و اصلا به درد نمیخوره خواستید تو پیام خصوصی بیشتر توضیح میدم

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
خب همین جا توضیح بده که همه استفاده کنیم

• Like
Reactions: ugi

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
من خرید داشتم هم مودم EDGE هم چیزهای دیگه به جرات میگم جنساشون بنجول هست و اصلا به درد نمیخوره خواستید تو پیام خصوصی بیشتر توضیح میدم
اگر میشه همین جا بگو ما هم استفاده کنیم

latari

Registered User
لایک‌ها
86
من از دو تا سایت خرید داشتم یکی موفق یکی نا موفق خرید موفق سایت علی بابا بود و خرید نا موفق سایت DHGATE.com بود مشکل این سایتها اینه که صحبتشون رو اول نمیکنن نصف اون کسایی هم که باهاشون چت میکنی ادعای جنس برتر و خوب رو دارن ولی وقتی جنس رو میخری تازه میبینی بهت چپوندن من یه مدل دستبند آهنی از این سایت علی بابا خریدم که وقتی رسید تازه فهمیدم حتی کیفیت درجه دو هم نداره حالا مثلا من چطوری میتونم پولم رو پس بگیرم اون حالتی هم که شما گفتید فقط تضمین رسیدن جنس هست نه تضمین کیفیت باید با کسایی که چت میکنید بگید حداقل یه نمونه بفرسته بعدا تعداد وارد کنه سایت دی اچ گیت هم من همه کارهاش رو کردم ولی بعدا گفت باید نمیدونم کپی آدرس و غیره بدی که ثابت بشه شما تو این آدرس هستید ما مدارک رو هم فرستادیم ولی خبری نشد البته نا گفته نماند پول رو به پی پال برگشت زد ولی در کل من هرچی ایمیل زدم دلیل اینکه آدرس رو چرا تایید نکردن رو نفهمیدم

hami123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

سلام میشه بفرمایید دوست عزیز شما چه جنسایی خرید کردید و چرا بنجل هستن؟

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
سلام.در مورد اين روشي كه گفتي من اطلاعي ندارم ولي چنانچه ميتوني از طريق دوبي اقدام كني، استفاده از روش اعتبار اسنادي (LC) روش خيلي مفيدي ميتونه باشه. دليل اينكه ميگم از طريق دوبي چون تا جاييكه من ميدونم براي ايران باز نميكنند.

يك سوال هم از دوستان دارم و اينكه روش T/T چي هست؟ درست نميدونم ولي فكر كنم برعكس LC باشه؟
اگر كسي توضيح بده ممنون ميشم.

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
سلام.در مورد اين روشي كه گفتي من اطلاعي ندارم ولي چنانچه ميتوني از طريق دوبي اقدام كني، استفاده از روش اعتبار اسنادي (LC) روش خيلي مفيدي ميتونه باشه. دليل اينكه ميگم از طريق دوبي چون تا جاييكه من ميدونم براي ايران باز نميكنند.

يك سوال هم از دوستان دارم و اينكه روش T/T چي هست؟ درست نميدونم ولي فكر كنم برعكس LC باشه؟
اگر كسي توضيح بده ممنون ميشم.

ال سی ایران هم باز میکنه. من توسعه صادرات باز میکردم که تختش کردن ولی جاهای دیگه هم هست.

انتقال تلگرافی. telex transfer. نوع حواله بین بانکیه که بهش جدیدا wire هم میگن.

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
ال سی ایران هم باز میکنه. من توسعه صادرات باز میکردم که تختش کردن ولی جاهای دیگه هم هست.

انتقال تلگرافی. telex transfer. نوع حواله بین بانکیه که بهش جدیدا wire هم میگن.

من هم با توجه به توسعه صادرات گفتم. نميدونستم بانكهاي ديگه باز ميكنن.
در مورد توضيحات درباره tt ممنونم. من يك سفارش دارم كه روش پرداخت توسط خريدار اينگونه توصيف شده كه حقيقتا نفهميدم دقيقا چي هست :

100%
T/T advance upfront payment upon signing of contract

اين يعني كل مبلغ را قبل از ارسال پرداخت ميكنند؟ چون در مورد تاريخ ارسال نوشته كه :

Date of shipment: Immediate after full payment

اگر قرار بر اين باشه كه ابتدا كامل تسويه كنند بعد ارسال انجام بشه، خب چه تضميني براي اونها هست كه من ارسال كنم؟
از طريق tt ميتوان همچين تضميني را به وجود اورد؟

Last edited:

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
من هم با توجه به توسعه صادرات گفتم. نميدونستم بانكهاي ديگه باز ميكنن.
در مورد توضيحات درباره tt ممنونم. من يك سفارش دارم كه روش پرداخت توسط خريدار اينگونه توصيف شده كه حقيقتا نفهميدم دقيقا چي هست :

100%
T/T advance upfront payment upon signing of contract

اين يعني كل مبلغ را قبل از ارسال پرداخت ميكنند؟ چون در مورد تاريخ ارسال نوشته كه :

Date of shipment: Immediate after full payment

اگر قرار بر اين باشه كه ابتدا كامل تسويه كنند بعد ارسال انجام بشه، خب چه تضميني براي اونها هست كه من ارسال كنم؟
از طريق tt ميتوان همچين تضميني را به وجود اورد؟

شما فروشنده ای یا خریدار؟

طرف معاملت کدوم کشوره؟

بالا