برگزیده های پرشین تولز

خرید عمده کالا از سایت علی بابا

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
فروشنده

كامرون يا يكي از كشورهاي افريقايي

والا این جملاتی که نوشتید رو فروشنده به خریدار میگه، نه خریدار به فروشنده! :D به نظرم یه جای کار میلنگه! ولی چون اونا قراره ابتدا پرداخت کنن برای شما ریسک صفر درصد هست و مشکلی نداره.

منظور از جمله اول این هست که شما پیش فاکتور یا پروفورما یا قرارداد رو مهر و امضا میکنید و براشون میفرستید، اونا امضا میکنن و براتون پس میفرستن. بعد تمام مبلغ + هزینه باربری رو به حساب بانکی شما میریزن.

جمله دوم: زمان تحویل: 24 ساعت بعد از اینکه پول به حساب شما وارد شد، باید بار رو از انبار تحویل باربری یا پست بدید. (بدین معنی که شما نباید از جای دیگه سفارش بدی و مثلا 1 ماه زمان بگذره... باید جنس رو موجود داشته باشی و بعد از دریافت براشون ارسال کنی)

هیچ تضمینی براشون نیست که شما پول رو نخوری. گویا انسانهای مهربانی هستند و ما ایرانیا رو نمیشناسن! :p ولی شدیدا پیشنهاد میکنم زیر آبی نرید که یه وقت صبح که میخواد از خونه بیاید بیرون یه قبیله سیاه پوست میبینید درب خونه چادر زدن! :D

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
والا این جملاتی که نوشتید رو فروشنده به خریدار میگه، نه خریدار به فروشنده! :D به نظرم یه جای کار میلنگه! ولی چون اونا قراره ابتدا پرداخت کنن برای شما ریسک صفر درصد هست و مشکلی نداره.

منظور از جمله اول این هست که شما پیش فاکتور یا پروفورما یا قرارداد رو مهر و امضا میکنید و براشون میفرستید، اونا امضا میکنن و براتون پس میفرستن. بعد تمام مبلغ + هزینه باربری رو به حساب بانکی شما میریزن.

جمله دوم: زمان تحویل: 24 ساعت بعد از اینکه پول به حساب شما وارد شد، باید بار رو از انبار تحویل باربری یا پست بدید. (بدین معنی که شما نباید از جای دیگه سفارش بدی و مثلا 1 ماه زمان بگذره... باید جنس رو موجود داشته باشی و بعد از دریافت براشون ارسال کنی)

هیچ تضمینی براشون نیست که شما پول رو نخوری. گویا انسانهای مهربانی هستند و ما ایرانیا رو نمیشناسن! :p ولی شدیدا پیشنهاد میکنم زیر آبی نرید که یه وقت صبح که میخواد از خونه بیاید بیرون یه قبیله سیاه پوست میبینید درب خونه چادر زدن! :D

ممنون از توضيحاتت.
راستش اصلا قصد زير ابي رفتن ندارم، اصل اول معامله صداقت هست ولي خودم هم به همين نتايجي كه گفتي رسيدم. نميدونم واقعا چه تضميني براي كارشون ميخوان.

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
ممنون از توضيحاتت.
راستش اصلا قصد زير ابي رفتن ندارم، اصل اول معامله صداقت هست ولي خودم هم به همين نتايجي كه گفتي رسيدم. نميدونم واقعا چه تضميني براي كارشون ميخوان.

خواهش میکنم، منم شوخی کردم :D

کلا روند معامله به این صورته که خریدار پول رو واریز میکنه و فروشنده بعد از دریافت پول، کالا ارسال میکنه... اینکه اونا میخوان اول واریز کنن جای تعجب نداره چون قانون تجارت این هست. :happy:

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
خواهش میکنم، منم شوخی کردم :D

کلا روند معامله به این صورته که خریدار پول رو واریز میکنه و فروشنده بعد از دریافت پول، کالا ارسال میکنه... اینکه اونا میخوان اول واریز کنن جای تعجب نداره چون قانون تجارت این هست. :happy:

اره ولي در تجارت بين المللي عموما از روشهاي تضميني استفاده ميكنن چون ميزان خريدشون هم چند هزار دلار هست ولي خب شايد هم اين عدم اعتماد در معامله توي ايران اينقدر زياد هست و كشرهاي ديگه اينجور نباشه.

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447
گفتی علی بابا

ای آدم بهش بدجور فشار وارد میه میبینه یارو میره این مودم edge,3g ها رو میخره از این چینیا 15-20 دلار/دونه ای میاد میفروشه 80 دلار/دونه ای...

آخه *کشا یکم سود کمتر بردارید دو برابر بیشتر بفروشید... اگه یه خری پیدا بشه اینا رو با سود کمتر بفروشه (نه اون یارو معروفه که کلاهبرداره میگه 14-15 تومن کلی تا حالا پول خورده) باور کنید اگه یکی پیدا بشه با سود کمتر بفروشه و مثلاً 30-40 نهایت بده (بهترین جنسش 20 دلاره که مال یکی از زیرمجموعه های هواویه hsupa4g !) میتونه چندین برابر سود کنه چون ملت خیلی بیشتر میخرن...

اصلاً به یارو بگی یه مودم الکی edge هفتاد 80 تومن خوب طرف نمیخره دیگه الاغا...

برید کی . . .

پارسال به یکی از این سایتهای "خرید از خارح" لینک یه مودم اج رو دادم که اگه بیارین چند میوفته .. 20 دلاری رو گفتن 80 دلار

الانه فکر واسه فروشنده 30-40 تومن در میاد ...
مثل اینکه تعرفه گمرگی رفته بالا

hadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام، قطعاً نوع معامله شما، بستگی به کالا هم دارد، اگر نمونه قابل ارسال است، حتماً نمونه را دیده باشید.
نوع خرید هم اگر با ال سی باشد(که البته سخت شده است ، حتی با چین) ولی روی بانکهایی مثل اگری کالچر بامک و بانک او چاینا قابل انجام است، امن ترین را است.
درعین حال شرکتهای ایرانی معتبر که خرید را برای شما در چین انجام می دهند و در ایران دفتر و اعتباری دارند، بهای تمام شده را کمی گران تر ولی کار را برای شما در علی بابا یا خرید در چین راحت تر می کند.

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
کارت سخته عزیز. ممکنه کلاهتو تو کیفیت بردارن مواظب باش.

a_h_jamaat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من میخام از سایت alibaba خرید کنم چند سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید
1-وقتی مبلغ رو واریز میکنیم مبلغ به حساب طرف میره یا در حساب سایت باقی میمونه تا رسید کالا رو تایید کنیم بعد به حساب طرف واریز میشه؟
2-کالا ارسال نشد مبلغ به حساب برمیگرده؟
3-سوییفت ایران بسته است شما چطوری مبلغ رو انتقال میدید؟همه روشهای ممکنه رو توضیح بدید و بگید بهترین روش کدومه

a_h_jamaat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
4-دوستانی که از این سایت خرید داشتن روند خرید رو بطور کامل توضیح بدن

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
4-دوستانی که از این سایت خرید داشتن روند خرید رو بطور کامل توضیح بدن
دوست عزیز باید قبل از خرید سر شرایط و قیمت و غیره مذاکره کنید.سر اینکوترمز گواهی ها و استانداردها و حمل و غیره و حتی سر قیمت عزیز...بعدش دیگه روند معمولیه و مثل خرید از علی اکسپرس هست با این تفاوت که شرایط خرید و انتقال وجه رو خودتون تعیین میکنید.

مدیر وب سایت easytrading.ir

a_h_jamaat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست گرامی چطور مطمن بشیم بعد از واریز مبلغ فروشنده کالا رو ارسال میکنه؟اگه نکرد چی پول برگشت میخوره؟چطوری؟کدوم روش مالی بهتره؟بیشتر توضیح بدید

esmojtaba1

Registered User
لایک‌ها
3
دوست گرامی چطور مطمن بشیم بعد از واریز مبلغ فروشنده کالا رو ارسال میکنه؟اگه نکرد چی پول برگشت میخوره؟چطوری؟کدوم روش مالی بهتره؟بیشتر توضیح بدید
من تجربه ی خرید صدها میلیون جنس رو از این سایت داشتم لطفا با من تماس بگیرید تا راهنماییتون کنم
09138830942

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام مجدد.بله برگشت میخچره اما ممکنه درصد بسیار بسیار ناچیزی ازش کم بشه که مهم نیست.
پرداخت بانکی بهترین راهه به نظر من که با سیستم اسکرو میشه کار کنید

مدیر وب سایت easytrading.ir

mehran_abdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام ،سایت علی بابا بر خلاف چیزی که دوستان توضیح میدن بسیار کلاهبرداری داخلش زیاده اولا نوع قیمت دادن زیاد منطقی نیست و قیمت ها بالاتره در بعضی موارد و یکی نداشتن بخش خرید مطمین چون اکثر افراد در این سایت بصورت رایگانی ثبت نام میکنند و شروع به کلاهبرداری میکنند، من این بلا سرم اومد و کل پولمو از دست دادم مراقب باش مخصوصا از کسایی که شماره واتساپ میزارن و میگن ما از سمت شرکتیم اینجور چیزا اکثر مدارکشون جعلی و راحت کلاهبرداری میکنن خود علی بابا هم میدونه این مساله رو ولی انگار دستش با اینا تو ی کاسس و باهم میدوشن پول مردم بدبخترو.
راحت میان کلاهبرداری بعد خودشونو حذف میکنند شکایتم میکنی ازشون به علی بابا خودت متهم میشی میگه اصلا شما این مدارک از کجا اوردید.زیاد قابل اعتمادنیست بهترین کار رفتن به خود چین

بالا