برگزیده های پرشین تولز

خرید لوازم جهزیه از کجا باشه بهتره؟

shaydaniazi2025

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلامم وقتتون به خییر باشه،

ما باید برای جهیزیه آبجی کوچیکم یه سری خرید انجام بدیم،قیمت ها خیلی بالاست، به نظرتون از کجا بخرم؟یه جاهایی مثل گناوه و مریوان، بانه و ... قیمت هاشون خوبه، به نظرتون میشه بهشون اعتماد کرد؟
یه سری میگن از بانه بگیر و فروشگاه بانه، یه سری میگن دیجی کالا چون مطمئن تره، یکی هم یادمه یه بار گفت از مریوان و سایت آوی شاپ بگیر،
خیلی نمیخوام هزینه کنم،چون واقعا پول زیادی ندارم و اینکه گارانتی واسم مهم نیست، جای معتبری رو سراغ دارید؟
لطفا بهم بگید چیا رو اول بخرم که پیش خانواده داماد سرافتاده نباشیم

ashenarahbari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام عزیزم ، من واسه عروسی آشناهامون همه از گناوه خرید کردیم، ضمانت ندارن هیچکدوم ولی خب قیمت مناسب تره و اینکه تا الان مشکلی واسشون پیش نیومده.
سایت دیجی کالا هم حراجی هایی که میزاره خوبه، سایت آوی شاپ رو آشنا نیستم ولی چک کردم سایت خوبیه.بانه هم قبلا خوب بود ولی الان دیگه خوب نیست به نظرم از سایت های گناوه استفاده کن حتما من از سایت گناوه 22 یه جاروبرقی گرفتم خوب بود.

e30_007

Registered User
لایک‌ها
37
سلام عزیزم ، من واسه عروسی آشناهامون همه از گناوه خرید کردیم، ضمانت ندارن هیچکدوم ولی خب قیمت مناسب تره و اینکه تا الان مشکلی واسشون پیش نیومده.
سایت دیجی کالا هم حراجی هایی که میزاره خوبه، سایت آوی شاپ رو آشنا نیستم ولی چک کردم سایت خوبیه.بانه هم قبلا خوب بود ولی الان دیگه خوب نیست به نظرم از سایت های گناوه استفاده کن حتما من از سایت گناوه 22 یه جاروبرقی گرفتم خوب بود.
تاریخ عضویت10 ژانویه 2022
دیروز عضو شدین و سایت معرفی میکنید برای خرید!!

moblrooz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یکی از کامل ترین و جامع ترین وب سایت هایی که برای خرید مبلمان منزل بسیار مناسب هست وب سایت درینو ست
شما میتونید انواع مبلمان منزل از خرید میز جلو مبلی گرفته تا ست مبل راحتی رو برای جهیزیه خودتون تهیه کنید تازه شنیدم اقساط هم دارن

بالا