برگزیده های پرشین تولز

خرید ماشین حساب مهندسی (قابلیت عملیات بر روی اعداد مختلط و ماتریس)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026

hamid_1367

Registered User
لایک‌ها
13
سلام دادا
این همه گفتی نرم افزار گوشی بگو گوشیت چیه و اسم نرم افزار ماشین حسابی که داری چیه اینقدر تعریف میکنی.
من تا حالا قویترین برنامه ماشین حسابی که دیدم SpaceTime بوده که الان اسمش هم عوض شده و برای اندروید و آیفون و ویندوز 6.5 هست و بسیار خوبه ولی بازم به پای کلاس پدم نمیرسه اصلا. بنده رو آیفون استفادش میکردم. ولی کلا حس کارکردن با ماشین حساب کاملا متفاوت و دقت کارکردن و همچنین سرعت چند برابره.
ممنون

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
سلام دادا
این همه گفتی نرم افزار گوشی بگو گوشیت چیه و اسم نرم افزار ماشین حسابی که داری چیه اینقدر تعریف میکنی.
من تا حالا قویترین برنامه ماشین حسابی که دیدم SpaceTime بوده که الان اسمش هم عوض شده و برای اندروید و آیفون و ویندوز 6.5 هست و بسیار خوبه ولی بازم به پای کلاس پدم نمیرسه اصلا. بنده رو آیفون استفادش میکردم. ولی کلا حس کارکردن با ماشین حساب کاملا متفاوت و دقت کارکردن و همچنین سرعت چند برابره.
ممنون

سلام حمید جان.
بله یکی از قوی ترین نرم افزار ها همون Space Time هست که برای آیفون هم هست. (گمونم روی آیپاد هم نصب بشه، شما قبل اینکه آیپاد تاچت رو بفروشی امتحانش کرده بودی؟) اما اینکه اسمش عوض شده رو نمی دونستم، اسمش چی شده؟
اما نرم افزار های دیگه هم هست مثل Math Tablet و یا SMath Studio و ... که در زمینه محاسبات بسیار قوی هستند.
البته من مقایسه دقیق بین کلاس پد و این نرم افزار ها انجام ندادم تا حالا، اما به چند نفر که نشون دادم گفتن خیلی قوی هست و خودم هم که کمی با کلاس پد کار کردم اینا رو ترجیح میدم. اما فکر میکنم کمی هم سلیقه ای باشه. ضمن اینکه فکر نمی کنم در زمینه سرعت و دقت این نرم افزار ها کم بیارن که البته بستگی به نوع دستگاهی هست که روشون نصب میشن.
در نهایت هرجور که شما صلاح می دونید.
موفق باشید

hamid_1367

Registered User
لایک‌ها
13
سلام حمید جان.
بله یکی از قوی ترین نرم افزار ها همون Space Time هست که برای آیفون هم هست. (گمونم روی آیپاد هم نصب بشه، شما قبل اینکه آیپاد تاچت رو بفروشی امتحانش کرده بودی؟) اما اینکه اسمش عوض شده رو نمی دونستم، اسمش چی شده؟
اما نرم افزار های دیگه هم هست مثل Math Tablet و یا SMath Studio و ... که در زمینه محاسبات بسیار قوی هستند.
البته من مقایسه دقیق بین کلاس پد و این نرم افزار ها انجام ندادم تا حالا، اما به چند نفر که نشون دادم گفتن خیلی قوی هست و خودم هم که کمی با کلاس پد کار کردم اینا رو ترجیح میدم. اما فکر میکنم کمی هم سلیقه ای باشه. ضمن اینکه فکر نمی کنم در زمینه سرعت و دقت این نرم افزار ها کم بیارن که البته بستگی به نوع دستگاهی هست که روشون نصب میشن.
در نهایت هرجور که شما صلاح می دونید.
موفق باشید

قربونت برم داداش
بله رو آیپاد هم کاملا جواب میده. اسمش الان شده Math Studio و سایتشون هم MathStudio.
خیلی برنامه ی خوبیه. دقت عزیز منظورم دقت برنامه ها نبود. دقت آدم بود در وارد کردن اطلاعاتی که میخواد جوابشون رو بدست بیاره. همیشه آدم در شرایط عادی نیست یه وقت سر امتحانی حول شدی وقت کم داری، اینکه یه ماشین حساب گنده با دکمه بگیری دستت خیلی راحت تره به نظر من که بتونی اطلاعات رو تو اون شرایط صحیح وارد کنی.
من یه دفعه همینجوری شدم سر یه امتحان یه چند تا چیز و اشتباه وارد کردم.
من مقایسه کردم این برنامه رو با کلاس پد. به نظر من کلاس پد خیلی راحت تره و حتی قوی تر.
موفق باشی شما هم دوست عزیزم.
یا علی

hosseinhajian

Registered User
لایک‌ها
159
یه کلاس پد 330 دارم کادو آوردن برام
اصلا استفاده نشده
چند میخرین؟

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
قربونت برم داداش
بله رو آیپاد هم کاملا جواب میده. اسمش الان شده Math Studio و سایتشون هم MathStudio.
خیلی برنامه ی خوبیه. دقت عزیز منظورم دقت برنامه ها نبود. دقت آدم بود در وارد کردن اطلاعاتی که میخواد جوابشون رو بدست بیاره. همیشه آدم در شرایط عادی نیست یه وقت سر امتحانی حول شدی وقت کم داری، اینکه یه ماشین حساب گنده با دکمه بگیری دستت خیلی راحت تره به نظر من که بتونی اطلاعات رو تو اون شرایط صحیح وارد کنی.
من یه دفعه همینجوری شدم سر یه امتحان یه چند تا چیز و اشتباه وارد کردم.
من مقایسه کردم این برنامه رو با کلاس پد. به نظر من کلاس پد خیلی راحت تره و حتی قوی تر.
موفق باشی شما هم دوست عزیزم.
یا علی
خیلی ممنونم
درسته، از جهتی کار کردن با دکمه و بقول شما ماشین حساب بزرگ راحت تره. اما اگر از ماشین حسابای صفحه لمسی فاکتور بگیریم، صفحه لمسی بودن موبایل باعث میشه تا در اکثر جاها آدم راحت تر کار کنه و قدرت عمل بیشتری داشته باشه.
بازم ممنونم
یه کلاس پد 330 دارم کادو آوردن برام
اصلا استفاده نشده
چند میخرین؟
سلام دوست عزیز
لطفا پیام های خصوصی تون رو بررسی کنید.
متشکرم

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها