برگزیده های پرشین تولز

خرید موتور برای کار

Hm12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
سلام دوستان
اینجا کسی با موتور آشنایی دارم میخوام به موتور 125 بگیرم برای کار چی بگیرم بهتره دست دوم بگیرم یا صفر؟

رفتم بازار دو مدل کاربراتی و انژکتور بود که کاربراتی گرونتربود و میگفتم بهتره ولی مدلش 95 بود با انژکتوری نمیشه کار کرد؟

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
انژکتور مکانیکش نیست مثل ماشینهای انژکتوری 20 سال پیش

تکتاز بگیر یا کویر یا اگه میخوای مسافرکشی کنی باکسر خوبه

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
هر چی میگیری نو نگیر . موتور مدل پایین بگیر هر مشکلی داشته باشه هم به یه خرج کم میشه رو به راهش کرد .

Hm12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
انژکتور مکانیکش نیست مثل ماشینهای انژکتوری 20 سال پیش

تکتاز بگیر یا کویر یا اگه میخوای مسافرکشی کنی باکسر خوبه

نه مسافر کشی نمیخوام کنم میخوام برم پیک

هر چی میگیری نو نگیر . موتور مدل پایین بگیر هر مشکلی داشته باشه هم به یه خرج کم میشه رو به راهش کرد .

اخه من موتور نداشتم زیاد وارد نیستم میترسم طرف داغونش کرده باشه هر روز یه خرجی بزاره

912

Registered User
لایک‌ها
472
حرفی که بهت میزنمو گوش کن ضرر نمیکنی واقا دوستانه بهت پیشنهاد میکنم
قشنگ فردا صبح پاشو صبحانه تو بخور برو یه بوکسر 125 صفر حالا نقد یا اقساط بسته به شرایطت بخر سوار شو هر کی هرچی دیگه هم گفت گوش نکن
سمت طرح هوندا 125 هم نرو صداش دیوونت میکنه مردم هم فش لعنت برات میفرستن

Hm12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
حرفی که بهت میزنمو گوش کن ضرر نمیکنی واقا دوستانه بهت پیشنهاد میکنم
قشنگ فردا صبح پاشو صبحانه تو بخور برو یه بوکسر 125 صفر حالا نقد یا اقساط بسته به شرایطت بخر سوار شو هر کی هرچی دیگه هم گفت گوش نکن
سمت طرح هوندا 125 هم نرو صداش دیوونت میکنه مردم هم فش لعنت برات میفرستن

مرسی داداش فکر کنم بودجم نرسه بوکسر بگیرم keeway 150 خوب نیست؟

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
بابا این چ راهنماییه این بنده خدا رو میکنید . این موتورایی ک شما میگید یه کایتش بشکنه باید بره وام بگیرخ خرجش کنه
فقط 125 ، بعدشم موتور ک مث ماشین نیست ک هی خرج بیاره من از دبستان موتور داشتم تا الان ک 30 سالمه شما فقط ببر یه بار تعمیر درست تا چند سال خرجی نداره ب شرطی ک درست باهاش بری.

912

Registered User
لایک‌ها
472
دوست عزیز من فقط بوکسر رو بهت پیشنهاد میکنم چون گفتی واس کار میخوای بسیار موتور کمخرجو مناسبیه اکثرا هم برای کار میخرن
از من به تو نصیحت سمت طرح هوندا 125 نرو که جز فوش لعنت نفرین چیزی عایدت نمیشه کیفیتشونم خیلی پایینه
اتفاقا قیمت لوازم یدکیشم بسیار مناسبه این دوستیم که میگه گرونه او، این حرفا حتما موتوری که گفتمو نمیشناسه
بوکسر خیلی شبیه طرح هوندا هاس منتها خیلی بهتره صدای اگزوزشم ازاردهنده نیست
تو برو بخر بعدا میفهمی چقدر خوب راهنماییت کردم

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
سمت طرح هوندا 125 نرو که جز فوش لعنت نفرین چیزی عایدت نمیشه کیفیتشونم خیلی پایینه

درسته موتور بیخودیه ولی 90 درصد موتور های سطح شهر همین طرح هوندا هستن اینجوریا هم نیست دیگه که شما میگی

Hm12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
دوست عزیز من فقط بوکسر رو بهت پیشنهاد میکنم چون گفتی واس کار میخوای بسیار موتور کمخرجو مناسبیه اکثرا هم برای کار میخرن
از من به تو نصیحت سمت طرح هوندا 125 نرو که جز فوش لعنت نفرین چیزی عایدت نمیشه کیفیتشونم خیلی پایینه
اتفاقا قیمت لوازم یدکیشم بسیار مناسبه این دوستیم که میگه گرونه او، این حرفا حتما موتوری که گفتمو نمیشناسه
بوکسر خیلی شبیه طرح هوندا هاس منتها خیلی بهتره صدای اگزوزشم ازاردهنده نیست
تو برو بخر بعدا میفهمی چقدر خوب راهنماییت کردم

منم بدم نمیاد موتور بهتر بگیرم ولی میترسم بدرد کار نخوره اذیت کنه الان بوکسر خرجش در حد همین طرح هوندا هستش یا بیشتره بعد همه جا تعمیرش میکنن؟

الان چند مورد بوکسر 125 دیوار گذاشتن قیمتش نسبت به صفر خیلی مناسب تره اینا رو بگیرم یا باید صفر بگیرم؟

912

Registered User
لایک‌ها
472
منم بدم نمیاد موتور بهتر بگیرم ولی میترسم بدرد کار نخوره اذیت کنه الان بوکسر خرجش در حد همین طرح هوندا هستش یا بیشتره بعد همه جا تعمیرش میکنن؟

الان چند مورد بوکسر 125 دیوار گذاشتن قیمتش نسبت به صفر خیلی مناسب تره اینا رو بگیرم یا باید صفر بگیرم؟
من تو پست های قبلی بهترین راهنمایی رو برات کردم تمام این سوالاتتم تو پست های قبلیم هست برو قشنگ پست های قبلی منو بخون
و من الله توفیق

el digo

Registered User
لایک‌ها
176
اول بودجتو بگو
باکسر موتور بسیار خرکاریه شخصا موتورای هندی رو معدل ماشینای کره ای و ژاپنی میدونم
اگ شهری هستی ک قطعات و تعمیرکار هست باکسر بخر
سی جی یابو هم تکلیفش مشخصه موتور بی کیفیت اما کار راه انداز مث پراید
اگ هندی خشک بخری حداقل تا 2-3 سال خرجت فقط بنزین و روغنه
سی جی داشتن رفقا موتور خشک بعد 1 هفته ب فاک رفته من خدارو شکر تابحال سی جی نخریدم
اینکه مث پراید از هر 10 تا موتور 9 تا و نصفیش سی جی یابوئه دلیل نمیشه ک موتور خوبیه

912

Registered User
لایک‌ها
472
اول بودجتو بگو
باکسر موتور بسیار خرکاریه شخصا موتورای هندی رو معدل ماشینای کره ای و ژاپنی میدونم
اگ شهری هستی ک قطعات و تعمیرکار هست باکسر بخر
سی جی یابو هم تکلیفش مشخصه موتور بی کیفیت اما کار راه انداز مث پراید
اگ هندی خشک بخری حداقل تا 2-3 سال خرجت فقط بنزین و روغنه
سی جی داشتن رفقا موتور خشک بعد 1 هفته ب فاک رفته من خدارو شکر تابحال سی جی نخریدم
اینکه مث پراید از هر 10 تا موتور 9 تا و نصفیش سی جی یابوئه دلیل نمیشه ک موتور خوبیه
اقا شما چرا پراید رو ربط میدی به موتور
پراید بسیار ماشین خوبیه به خصوص این x100 ها
از خیلی از این ماشینای چینی با دو سه برابر قیمت خودش هم خیلی بهتره
درست استفاده کنی تا 150 هزارتا فقط مصرفی ها رو تعویض میکنی
تا 40 هزارتا هم گارانتی داره مشکل جدی داشته باشه رسیدگی میکنن
گارانتی این موتورا فقط 2 هزارتاس!خودت تهشو بخون ببین که چی میسازن که اعتماد ندارن
زشته به خدا مد شده پراید اینجوریه اونجوریه
جای دیگه هم گفته بودم همسایه ما یه موتور داره تو سرما گرما با اونه پدر صاب بچه درمیاد بعد از پراید بد میگه ینی میخوام بگم اینجور ادما هستن اینطوریه طرز فکرشون گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده
و من الله توفیق

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
به پراید توهنین کنید که 50 میلیون پولشه تا اخر سال هم بعید نیست بشه 100 تومن!

Hm12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
امروز بازار بودم باکسر 125 متاسفانه پیدا نکردم و 150 هم یازده و نیم پولش بود که ارزش نداره انقدر پول بدم

همه فروشنده ها میگفتن 125 انژکتور بگیر مشکلی نداره و اگه چیزیم شد میبری نمایندگی درست میکنن و از این جور حرفها حالا نمیدوم چقدر درست میگن

یه موتور هم پیدا کردم Ajax 150 مدل 95 کاربراتی پنج دنده ترمز جلو دیسک شکل بوکسر بود ولی کمی جمع و جور تر بود فروشنده هفت و نیم قیمت داد و هیج جای دیگه هم نداشتن و گفت نمایندگیش بنلی هست بنظرتون خوبه؟

خودم خوشم اومد چون با همین پول باید 125 رهرو یا کویر بگیرم که این خیلی باکیفیت تر بنظر می اومد حالا نمیدونم هزینه تعمیر یا قطعاتش چطوریه واصلا برای کار مناسب هست یا نه؟

y9s8_ajax-11.jpg

Last edited:

m558

Registered User
لایک‌ها
1,487
شما بهتره با تعمیرکار مشورت کنی
به نظرم طرح 125 بگیر
اینا که قبلا بهتر بودن تکتاز/ کویر
من خودم تکتاز دارم راضی هستم
به نظر من کاربراتی بخر انژکتور حساس هست و دردسر ساز البته اگر خارج بود بله انژکتور بهتر بود
این طرح 125 قطعاتش همه جا است
منتها حتما حتما از چند تعمیرکار بپرس
گواهینامه کلاه بیمه ش هم حتما ردیف کن
دست دو هم خواستی بخری فوقش یه پولی به تعمیرکار بده که اون ببینه یا تست کنه یا همراهت بیاد اوکی داد بخر

el digo

Registered User
لایک‌ها
176
اقا شما چرا پراید رو ربط میدی به موتور
پراید بسیار ماشین خوبیه به خصوص این x100 ها
از خیلی از این ماشینای چینی با دو سه برابر قیمت خودش هم خیلی بهتره
درست استفاده کنی تا 150 هزارتا فقط مصرفی ها رو تعویض میکنی
تا 40 هزارتا هم گارانتی داره مشکل جدی داشته باشه رسیدگی میکنن
گارانتی این موتورا فقط 2 هزارتاس!خودت تهشو بخون ببین که چی میسازن که اعتماد ندارن
زشته به خدا مد شده پراید اینجوریه اونجوریه
جای دیگه هم گفته بودم همسایه ما یه موتور داره تو سرما گرما با اونه پدر صاب بچه درمیاد بعد از پراید بد میگه ینی میخوام بگم اینجور ادما هستن اینطوریه طرز فکرشون گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده
و من الله توفیق
اره بخدا من از وقتی نوجوون بودم عکس پراید میزدم دیوار اتاقم تو ارزوش بودم هنوزم دارم ب عشقش میسوزم
شما برو ببین من سال ۹۳ واس خرید چ ماشینایی تاپیک زدم درخواست راهنمایی دادم
پراید ماشین بدی نیست منم پرایدم داشتم چیزی در مورد بدیش هم نگفتم نوشتم اینکه زیاده دلیل بر خوبیش نیست

بالا