برگزیده های پرشین تولز

خرید مودم وای فای

aminkhaste

Registered User
لایک‌ها
53
سلام
میخوام یه مودم وای فای بخرم تا قیمت 50تومن آخرش
چه مودمی بخرم خوبه؟
بعد سرویس اینترنتی که میگیرم با adsl معمولی فرق داره یعنی باید سرویس مخصوص وای فای بگیرم؟
ممنون

erfan33

همکار سخت افزار
همکار انجمن
لایک‌ها
466
سلام
میخوام یه مودم وای فای بخرم تا قیمت 50تومن آخرش
چه مودمی بخرم خوبه؟
بعد سرویس اینترنتی که میگیرم با adsl معمولی فرق داره یعنی باید سرویس مخصوص وای فای بگیرم؟
ممنون
سلام
بسته به نوع استفاده اي كه داريد بايد نوع مودم رو انتخاب كنيد ولي ترجيحا همون وايرلس پيشنهاد ميشه/
تو قيمت هاي پايين هم ميتونيد از محصولات tp-link-TD-W8151N‎ خريداري كنيد

aminkhaste

Registered User
لایک‌ها
53
سلام
بسته به نوع استفاده اي كه داريد بايد نوع مودم رو انتخاب كنيد ولي ترجيحا همون وايرلس پيشنهاد ميشه/
تو قيمت هاي پايين هم ميتونيد از محصولات tp-link-TD-W8151N‎ خريداري كنيد
ممنون از جوابت ولی یه سوال دیگه برام پیش اومد
من الان یه مودم ای دی اس ال دارم و سرویس adsl میگیرم حالا اگه مودم وای فای بگیرم باید سرویسی مخصوص مودم وای فای بگیرم یا همون adsl رو باید بگیرم؟
ممنون

lildude

Registered User
لایک‌ها
1,449
من الان یه مودم ای دی اس ال دارم و سرویس adsl میگیرم حالا اگه مودم وای فای بگیرم باید سرویسی مخصوص مودم وای فای بگیرم یا همون adsl رو باید بگیرم؟
ممنون

درود،

همون سرویس ADSL معمولی رو کِ بگیرید، کافیه. چیزی بِ اسمِ "اینترنت مخصوصِ وای فای" نداریم.

erfan33

همکار سخت افزار
همکار انجمن
لایک‌ها
466
ممنون
نه عزيز نيازي نيست
فرق خاصي هم باهم ندارن فقط تو نوع ارتباط فرق ميكنه كه اينجا به صورت بي سيم ميشه كه ميتونيد دستگاهايي كه خاصيت واي فاي دارن بهشون نت شير كنيد
ولي قبل خريد هر دستگاهي با شركتي كه ازش داريد اشتراك ميگيريد بپرسيد مشكل خاصي با اون مدل نداشته باشه

oghab_mobarez

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
469
دوست عزیزم باید بگم ابتدا که وایرلس صحیح هست چون بیسیم کامل نیست.وای فای صرفا به اون وسیله ای اطلاق می شه که به طور بیسیم با وایرلستون در ارتباط باشه.در حال حاضر هم با توجه به قیمت بازار گزینه صفری رو به روتون قرار نداره ولی در بازارچه می تونید دنبال دست دوم باشید
موفق و سربلند باشید

aminkhaste

Registered User
لایک‌ها
53
یه سوال دیگه
این مودم ها ورودی lan دارن؟
فقط با دستگاه های دیگه میشه کانکت شد یا از تو کامپیوتر هم میشه کانکت شد؟
ممنون

بالا