• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

.: خرید میز بیلیارد دست دوم :.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

!F@RB0D

Registered User
لایک‌ها
93
سلام دوستان ... هر کسی میز بیلیارد دست دوم 8 بال داره واسه فروش خریدارم بنده ... فقط تمیز باشه و قیمت هم منصفانه ( ترجیحا پایین 2.5 میلیون )

کسی هم آدرسی چیزی داره عنوان کنه ..... ممنون .

aminhulu

Registered User
لایک‌ها
30
ای بابا عنوان تاپیکت رو دیدم داغم تازه شد... 5-6 سال پیش یکی یه میزی داشت میداد 200 تومن من پول نداشتم بخرم ازش الان مثل بعضی حیوانات پشیمونم...ایشالا گیرت بیاد دوست عزیز

!F@RB0D

Registered User
لایک‌ها
93
ای بابا عنوان تاپیکت رو دیدم داغم تازه شد... 5-6 سال پیش یکی یه میزی داشت میداد 200 تومن من پول نداشتم بخرم ازش الان مثل بعضی حیوانات پشیمونم...ایشالا گیرت بیاد دوست عزیز
:D ... الان دیگه لوازمشم 200 تومن نمیدن . میگن شانس فقط 1بار در خونه ی آدمو میزنه , ولی لامذهب خیلی بد موقع میزنه :happy:

aminhulu

Registered User
لایک‌ها
30
اخ گفتی ... من بدبختی جاشم داشتم(دارم) اما اون موقع 200 تومن واسم زیاد بود...
الان یه میز 8 نوش چنده؟

aghanaser

Registered User
لایک‌ها
3
خب دوست عزیز شما با زیر 2.5 بودجه میتونین یه میز کاملا مناسب صفر تهیه کنین چرا دست دوم ؟؟؟ مخصوصا که برای 8 میخواین نه اسنوکر..!
اینجا تو ارومیه از 1.5 هست تا 3 تومن که اونایی که ساخت ترکیه هستن بین 2 تا 3 هستن :) یه مدل 2 تومنی ساخت ترکیه رو خودم دیدم عالی بود..!
این یه وسیله ایه که دست دومش رو نخرید بهتره..!
ببخشید بابت اسپم..!

ali-boofaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
66
بیلیارد میزش کوچیکه زود اوستا میشی برات تکراری میشه . اگر امکانشو داری میز اسنوکر تهیه کن که چند نفره هم میشه حالشو برد و هرچقدر هم تمرین کنی بازم خسته نمیشه بازم جا برای پیشرفت هست

kambiz_g

Registered User
لایک‌ها
1,522
بیلیارد میزش کوچیکه زود اوستا میشی برات تکراری میشه . اگر امکانشو داری میز اسنوکر تهیه کن که چند نفره هم میشه حالشو برد و هرچقدر هم تمرین کنی بازم خسته نمیشه بازم جا برای پیشرفت هست

موافقم کلا 8 بازیه که بعد از یه مدت برات تکراری میشه
به نظر من اسنوکر خیلی بهتره

آپ حساب کن ;)

!F@RB0D

Registered User
لایک‌ها
93
خب دوست عزیز شما با زیر 2.5 بودجه میتونین یه میز کاملا مناسب صفر تهیه کنین چرا دست دوم ؟؟؟ مخصوصا که برای 8 میخواین نه اسنوکر..!
اینجا تو ارومیه از 1.5 هست تا 3 تومن که اونایی که ساخت ترکیه هستن بین 2 تا 3 هستن :) یه مدل 2 تومنی ساخت ترکیه رو خودم دیدم عالی بود..!
این یه وسیله ایه که دست دومش رو نخرید بهتره..!
ببخشید بابت اسپم..!
ممنون بابت اطلاعات خوبتون ... اتفاقا یه شرکتی رو پیدا کردم که میز بلیسا ترکیه رو همون 2.5 میاره . ولی هنوز تصمیم نگرفتم .

aminhulu

Registered User
لایک‌ها
30
اقا شرمنده پستم یه جورایی بی ربطه ولی کسی می دونه طریقه حمل و نقل میز چطوریه؟ منظورم اینکه پایه هاش جدا میشه؟ ( اخه بردنش تو اپارتمان خیلی سخته اگه جدا نشه)

!F@RB0D

Registered User
لایک‌ها
93
اقا شرمنده پستم یه جورایی بی ربطه ولی کسی می دونه طریقه حمل و نقل میز چطوریه؟ منظورم اینکه پایه هاش جدا میشه؟ ( اخه بردنش تو اپارتمان خیلی سخته اگه جدا نشه)
خودشون نصاب حرفه ای دارن . پایه ها که جدا میشه ولی خود میز که از سنگه و وزنش زیاده رو نمی دونم چطوری میارن ! :blink:

aghanaser

Registered User
لایک‌ها
3
بله جنسش از سنگه ولی تو میزهای مختلف با قیمتهای مختلف نوعش و کیفیتش فرق میکنه ، پایه ها همینطور که دوستمون گفتن جدا میشن و قسمت بالایی و اطراف میز هم چند تیکه هستن و جدا میشن ، خود اون سنگ هم که نازکه و به راحتی از درب آپارتمان رد میشه ..! حملش هم با این کامیونت های ایسوزو معمولا انجام میشه..! :)

aminhulu

Registered User
لایک‌ها
30
بله جنسش از سنگه ولی تو میزهای مختلف با قیمتهای مختلف نوعش و کیفیتش فرق میکنه ، پایه ها همینطور که دوستمون گفتن جدا میشن و قسمت بالایی و اطراف میز هم چند تیکه هستن و جدا میشن ، خود اون سنگ هم که نازکه و به راحتی از درب آپارتمان رد میشه ..! حملش هم با این کامیونت های ایسوزو معمولا انجام میشه..! :)

ممنون دوست عزیز بابت راهنمایتون
سپاس

ferix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان ... هر کسی میز بیلیارد دست دوم 8 بال داره واسه فروش خریدارم بنده ... فقط تمیز باشه و قیمت هم منصفانه ( ترجیحا پایین 2.5 میلیون )

کسی هم آدرسی چیزی داره عنوان کنه ..... ممنون .

سلام . من یه میز 8 بال دارم و فوری واسه فروش گذاشتم قیمتش هم 1 میلیون هستش اگه خواستی عکسشم میزارم

M.Saleh

Registered User
لایک‌ها
153
من امکان ساخت میزبیلیارد با CNC رو دارم. فقط مشکل بعضی قطعاته که قابل ساخت نیست، یعنی من امکان ساختش رو ندارم. مثل اون بخش های پلاستیکی کناره سوراخ ها. کسی میدونه که لوازم یدکی میزهای بیلیارد رو بصورت مجزا میفروشن یا نه و اگه میفروشن کجا هست بورسش. اگه لوازم باشه با قیمت خیلی عالی میشه میزهای درجه 1 ورد کلس ساخت. با 500 تومن میشه میزنی در حد میزهای بالای 2 میلیون ساخت

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا