برگزیده های پرشین تولز

خرید همکاری--_-- فراخوان برای تشکیل گروه (آزمایش و خرید اشتراکی )_--_

J.mohseni

Registered User
لایک‌ها
85
خرید همکاری .... این برای مدیر گرامی که پاک نکنه!!

انشام خوب نیست ..پس فهرست وار میگم!:
قبل از اصل مطلب
1-
ایده مال من نیست ..نه ریشه نه شاخ و برگش..تو هر انجمنی زیاد تاپیک با پسوند شراکتی دیدید ..اینم همونجوره اما با موضوع متفاوت
2-
هر چی میگم وحی نیست که کسی مجبور باشه قبولش کنه..فقط برای استارت این تاپیک رو زدم که اگر مشارکت کننده ای بود چکش کاری بشه و ملت به حرف بیان!در واقع نقش همون تخم کبوتره برای بچه که زبون باز میکنه نه بیشتر!
3-
از مشارکت تو بحث نترسید!قرار نیست به محض پست دادن ازتون مالیات بگیریم!حتی اگر اصلا علاقه ای ای هم ندارید ایده بدید اما پست با محتوای ..بیهوده نگاری...هجو..هزل..وقت تلف کنی و ..که کمکی نمیکنه بدید نشان دهنده سطح نازل شخصیته که ناشی از بی هنری و بیکاریه!

اصل مطلب:
1-
قرار نیست شق القمر کنیم! قراره یه عده بشیم که مواد غذاییمون روشراکتی بخریم و آزمایش کنیم این اصل مطلب!اگه برات سمی بودن و نبودن یکیه ..اگه سلامتش برات موضوع فرعیه به دردت نمیخوره ..اگه برات مهم نیس فلان جنس چقدر چربی داره ..پروتیین داره و ... به دردت نمیخوره
اصل موضوع آزمایشه ..اما چون بعضی مواقع باید از همون نمونه آزمایش داده بشه و برای مصرف حداقل نصف سال تهیه میشه خرید هم انجام میشه..
مثلا مثله پودر پروتیین یا مثلا عسل یا پسته و ...
برای اجناس دیگه که برند هست هم میشه اینطوری خرید کرد هم اینکه هر بار یه نفر از بازار یه نمونه بخره بدیم آزمایش!
2-
گروه باید هماهنگ و تابع تصمیم جمع باشه..این اصل یه کار تیمیه! 51 درصد رای به آزمایش ماست برند ایکس دادن بقیه موظف به مشارکتن..این ماست تو شهر ما نیست و من خوشم نمیاد از مزش و اصلا به ماست حساسیت دارم پس هزینه این یکی رو نمیدم به این معنیه که هر جا سودم تو کار تیمیه منم هستم ..اینطوری نمیشه
میتونید لابی کنید با بقیه رای منفی بدن به یه تصمیم اما در صورت رای مثبت 50+1 درصد تامین شد دیگه نمیشه بزنی زیرش
3-اگه کسی مسولیت یه کاری رو تو گروه قبول کرد بقیه موظفن یا مسولیت کار دیگه ای رو قبول کنن یا هزینش رو بدن..البته اگر طرف هزینه ای تعیین کرد..
4 و 5 و ...100000 رو مغزم نمیکشه دیگه...

بعد از اصل مطلب:
1-
آقا اصلا جلوی شما سنگ هم بزارن میخوری! صد سال هم 1 ریال پول مفت بابت آزمایش عسل به این یا اون خوشمزگی رو نمیدی ...مشکلی نیس..اما کمک کنی دستت نمیشکنه که(به قول یه بابایی نمیمیری که)..
هر جا مشغول الافی هستی ..تو وایبر ..یاهو ..انجمن نوعروسان تازه کار ..انجمن خون آشامان خطرناک و ... زیر امضات بزن آدرسشو

2-
قرار نیس جیب شما خالی بشه!
بیس آزمایشها 4 تا 5 فلز سنگینه که بین 300 تا 350 هزینشه..
برای هر محصول یه چند تا ازمایش اختصاصی اضافه میشه
مثلا برای لبنیات اینا رو میشه آزمایش داد:
پروفایل اسیذ چرب 150 حدودا
پروتیین قابل جذب 100 حدودا
یا برای نون
جوش شیرین 40 حدودآ
برای پسته
افلوتوکسین ها 150 حدود برای کلش
70 برای نوع ب1
برای عسل
هیدروکسی ها و ساکارز حدودا 110-20
برای برنج یه نیترات اضافه داره که الان با نیترات دوش میدن برنجا رو

یا برای هر محصولی که نیاز به تست آفت کشها داره حدودا 250-270
یعنی به صورت تقریبی حدودا 500 برای هر آزمایش نیازه که البته برای بعضی چیزا میشه 40 تومن داد بعضیاش هم مثلا 800 تومن(مثلا پودر پروتیین رو اگر برای پروفایل اسید آمینه بخوایم آزمایش بدیم حدود 260-70 میاد روش)
50 نفر بشیم هر ماه یه محصول با میانگین 400در نظر بگیریم این طور میشه:
12ماه=12 محصول
12 محصول*400000=4800000 ما میگیریم 5 میلیون
5000000/ نفر50=100000 تومن سالانه
100000/12=8333 هر نفر/ماه
یعنی متوسط هر ماه حدود8 تومن هزینه میدی با اطمینان میخوری
حالا شما بگو 10 تومن..
اگه 100 نفر بشیم که میشه با همین هزینه 2 تا محصول رو آزمایش کرد...
3-
فعلا............

--------------------تعداد افرادی که اعلام آمادگی کردند .......................
توجه*****توجه****

این دوستانی که اعلام آمادگی کردن هیچ تعهدی به باقی موندن ندارن و کاملا و 100 درصد حق انصراف دارن...
چون ممکنه قسمتی از اهداف گروه رو متوجه نشدن یا بعد ها به دلیل کمبود عضو بار مالی احتمالی رو قبول نداشته باشن یا پشیمان بشن یا مشکل براشون پیش بیاد..

1-dieselpower
2-ehsan640
3-j.mohseni
4-Alireza_1387
5-نادر.
6-IranNewMan
7-Dr ahmad
7 نفر

Last edited:

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
هدف نهایی چیه؟ اینکه لیستی از برندهای مواد غذایی تهیه کنید که محصولشون سالمه؟ یا چیزدیگه ای منظورتونه؟

خرید همکاری .... این برای مدیر گرامی که پاک نکنه!!

انشام خوب نیست ..پس فهرست وار میگم!:
قبل از اصل مطلب
1-
ایده مال من نیست ..نه ریشه نه شاخ و برگش..تو هر انجمنی زیاد تاپیک با پسوند شراکتی دیدید ..اینم همونجوره اما با موضوع متفاوت
2-
هر چی میگم وحی نیست که کسی مجبور باشه قبولش کنه..فقط برای استارت این تاپیک رو زدم که اگر مشارکت کننده ای بود چکش کاری بشه و ملت به حرف بیان!در واقع نقش همون تخم کبوتره برای بچه که زبون باز میکنه نه بیشتر!
3-
از مشارکت تو بحث نترسید!قرار نیست به محض پست دادن ازتون مالیات بگیریم!حتی اگر اصلا علاقه ای ای هم ندارید ایده بدید اما پست با محتوای ..بیهوده نگاری...هجو..هزل..وقت تلف کنی و ..که کمکی نمیکنه بدید نشان دهنده سطح نازل شخصیته که ناشی از بی هنری و بیکاریه!

اصل مطلب:
1-
قرار نیست شق القمر کنیم! قراره یه عده بشیم که مواد غذاییمون روشراکتی بخریم و آزمایش کنیم این اصل مطلب!اگه برات سمی بودن و نبودن یکیه ..اگه سلامتش برات موضوع فرعیه به دردت نمیخوره ..اگه برات مهم نیس فلان جنس چقدر چربی داره ..پروتیین داره و ... به دردت نمیخوره
اصل موضوع آزمایشه ..اما چون بعضی مواقع باید از همون نمونه آزمایش داده بشه و برای مصرف حداقل نصف سال تهیه میشه خرید هم انجام میشه..
مثلا مثله پودر پروتیین یا مثلا عسل یا پسته و ...
برای اجناس دیگه که برند هست هم میشه اینطوری خرید کرد هم اینکه هر بار یه نفر از بازار یه نمونه بخره بدیم آزمایش!
2-
گروه باید هماهنگ و تابع تصمیم جمع باشه..این اصل یه کار تیمیه! 51 درصد رای به آزمایش ماست برند ایکس دادن بقیه موظف به مشارکتن..این ماست تو شهر ما نیست و من خوشم نمیاد از مزش و اصلا به ماست حساسیت دارم پس هزینه این یکی رو نمیدم به این معنیه که هر جا سودم تو کار تیمیه منم هستم ..اینطوری نمیشه
میتونید لابی کنید با بقیه رای منفی بدن به یه تصمیم اما در صورت رای مثبت 50+1 درصد تامین شد دیگه نمیشه بزنی زیرش
3-اگه کسی مسولیت یه کاری رو تو گروه قبول کرد بقیه موظفن یا مسولیت کار دیگه ای رو قبول کنن یا هزینش رو بدن..البته اگر طرف هزینه ای تعیین کرد..
4 و 5 و ...100000 رو مغزم نمیکشه دیگه...

بعد از اصل مطلب:
1-
آقا اصلا جلوی شما سنگ هم بزارن میخوری! صد سال هم 1 ریال پول مفت بابت آزمایش عسل به این یا اون خوشمزگی رو نمیدی ...مشکلی نیس..اما کمک کنی دستت نمیشکنه که(به قول یه بابایی نمیمیری که)..
هر جا مشغول الافی هستی ..تو وایبر ..یاهو ..انجمن نوعروسان تازه کار ..انجمن خون آشامان خطرناک و ... زیر امضات بزن آدرسشو

2-
قرار نیس جیب شما خالی بشه!
بیس آزمایشها 4 تا 5 فلز سنگینه که بین 300 تا 350 هزینشه..
برای هر محصول یه چند تا ازمایش اختصاصی اضافه میشه
مثلا برای لبنیات اینا رو میشه آزمایش داد:
پروفایل اسیذ چرب 150 حدودا
پروتیین قابل جذب 100 حدودا
یا برای نون
جوش شیرین 40 حدودآ
برای پسته
افلوتوکسین ها 150 حدود برای کلش
70 برای نوع ب1
برای عسل
هیدروکسی ها و ساکارز حدودا 110-20
برای برنج یه نیترات اضافه داره که الان با نیترات دوش میدن برنجا رو

یا برای هر محصولی که نیاز به تست آفت کشها داره حدودا 250-270
یعنی به صورت تقریبی حدودا 500 برای هر آزمایش نیازه که البته برای بعضی چیزا میشه 40 تومن داد بعضیاش هم مثلا 800 تومن(مثلا پودر پروتیین رو اگر برای پروفایل اسید آمینه بخوایم آزمایش بدیم حدود 260-70 میاد روش)
50 نفر بشیم هر ماه یه محصول با میانگین 400در نظر بگیریم این طور میشه:
12ماه=12 محصول
12 محصول*400000=4800000 ما میگیریم 5 میلیون
5000000/ نفر50=100000 تومن سالانه
100000/12=8333 هر نفر/ماه
یعنی متوسط هر ماه حدود8 تومن هزینه میدی با اطمینان میخوری
حالا شما بگو 10 تومن..
اگه 100 نفر بشیم که میشه با همین هزینه 2 تا محصول رو آزمایش کرد...
3-
فعلا............

J.mohseni

Registered User
لایک‌ها
85
این یه هدفه..همش نیست...
تو تاپیک قبلی گفتم...خیلی از مواد مصرفی برند نیست..مرغ و گوشت و ...
بعضیام برند هستن اما موردی وارد میشن ..مثه پودر پروتیین و و کنستانتره شیر و ..
اینا رو باید خرید و برای همون بار آزمایش داد..
تصمیم هم موردی با اکثریته..

dieselpower

Registered User
لایک‌ها
238
داداش یه پیشنهاد اینکه نام کاربری اشخاصی که عضو این گروه میشن را با اسم و فامیل در پست اول بنویس که تعداد و اشخاص معلوم بشن

دوستان عزیزی که این تاپیک را میخونن اگر هم خودتون دوست ندارید عضو بشید لطفا در سایتها یا گروه هایی که عضو هستین ،لاین،وایبر،واتس اپ و...لینک این تاپیک را قرار بدین شاید کسی عبلاقه مند باشه

wolfmoon

Registered User
لایک‌ها
197
من همیشه برام سوال بوده که یه ماده غذایی رو کجا میتونم بدم آزمایش، آیا آزمایشگاه های مواد غذایی آزاد هم وجود دارن ؟ یعنی یک شخص حقیقی بتونه یک ماده رو ببره بده برای آزمایش ؟

dieselpower

Registered User
لایک‌ها
238
بله داداش چرا نمیشه؟
اصلا این تاپیگ را واسه همین ایجاد کردیم که هم مواد را ازمایش کنیم هم هزینه تقسیم بشه و تقزیبا واسه اعضا ناچیز بیوفته.

دوستان خدا واسه هیچکس نخواد حتی برای بدترین ادمها اما میخوام یه چیزی عرض کنم یه نوع داروی شیمی درمانی برای بیماری سرطان هست به اسم تاکسروتر که هر گرم از این دارو حدود۱۲ میلیون قیمت داره و در نهایت هم فقط مدتی بیماری را کنترل میکنه ،واقعا هزینه این ازمایشات در مقابل منفعتشون هیچی نیست ولی متاسفانه این تاپیک داره به فنا میره

J.mohseni

Registered User
لایک‌ها
85
سلام
تا اینجا 3 نفر شدیم..
به نظرم باز هم خوبه..من زود به زود تر آپ میکنم اینجا رو ...
همچنان خوبه که اگر جای دیگه فعالیت دارید تبلیغ کنید..

J.mohseni

Registered User
لایک‌ها
85
من همیشه برام سوال بوده که یه ماده غذایی رو کجا میتونم بدم آزمایش، آیا آزمایشگاه های مواد غذایی آزاد هم وجود دارن ؟ یعنی یک شخص حقیقی بتونه یک ماده رو ببره بده برای آزمایش ؟
آزمایشگاهها متفاوتن ..بسته به نوع کیتهای تست و سرتفیکت ها قیمتهاشون متفاوته...اما تقریبا همشون نمونه میگیرن
تعداد معدودی هستن که منحصرا حکومتی و خصوصی هستن که برای کار ما اصلا نیازی به اونها نداریم..

dieselpower

Registered User
لایک‌ها
238
داداش صفحه اوا یه لیست بزار نام کاربری و اسم و فامیل را در صورت رضایت بنویس که اعضا کاملا مشخص باشن
مرسی
دوستان لطفا،خواهشن،یه لینک بزارید تو صفحات اجتماعی به خدا خرجی نداره تاپیک مستهجن هم نیست که کسی خجالت بکشه ،یه کار درست و ابرومند قراره انجام بدیم

J.mohseni

Registered User
لایک‌ها
85
داداش صفحه اوا یه لیست بزار نام کاربری و اسم و فامیل را در صورت رضایت بنویس که اعضا کاملا مشخص باشن
مرسی
دوستان لطفا،خواهشن،یه لینک بزارید تو صفحات اجتماعی به خدا خرجی نداره تاپیک مستهجن هم نیست که کسی خجالت بکشه ،یه کار درست و ابرومند قراره انجام بدیم
عزیز من اسم و فامیل دوستان رو نمیدونم..
من اسم کاربری رو میزارم ..اگر کسی خواست اسم و فامیلشو بده جایگزین میکنم..

J.mohseni

Registered User
لایک‌ها
85
قربان اگر براتون ممکنه نام آزمایشگاه رو بفرمایید..آزمایشگاه همکار هست؟

J.mohseni

Registered User
لایک‌ها
85
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران:
استفاده از جوهر قند در نان غیرمجاز است/ مجازات تولیدکنندگان متخلف
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با بیان اینکه استفاده از ماده شیمیایی جوهر قند بازی با سلامت مردم است، گفت: بکارگیری این ماده در تولید نان عملی غیرمجاز بوده و تولیدکنندگان نان با جوهر قند مجازات می‌شوند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس به نقل از شرکت بازرگانی دولتی ایران، علی قنبری مدیرعامل این شرکت عوارض ناشی از استفاده‌ جوهر قند در تولید نان را بسیار خطرناک اعلام کرد و گفت: از همه دستگاه های نظارتی به‌خصوص معاونت غذا و دارو، استانداری‌های سراسر کشور و سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان می‌خواهیم تا ضمن تشدید بازرسی‌ها، از این کار غیرقانونی و آسیب‌زا جلوگیری کنند.

معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: جوهر قند (سدیم دی تیونیت یا بلانکیت) ترکیبی از اکسیژن، گوگرد و سدیم است و کاربرد صنعتی داشته و از این ماده شیمیایی در صنعت رنگرزی و برای سفید کردن قند در کارخانجات قند استفاده می‌شود؛ اما زمانی که به عنوان افزودنی به نان یا آرد اضافه و وارد بدن انسان شود، سبب عدم هضم و جذب مواد مغذی شده و مانع عملکرد مطلوب آنتی اکسیدانهای ضد سرطانی در بدن می‌شود.

قنبری با بیان اینکه بالا بردن سرعت تولید بهانه‌ برخی نانوایان متخلف برای استفاده از موادغیر مجاز شده، افزود: در گذشته استفاده از جوش شیرین در تهیه خمیر و نان مرسوم بود، اما این ماده نیز به دلیل اینکه مضر و تهدید کننده‌ی سلامت مردم بود، از سوی ما ممنوع اعلام و نانوایان ملزم به استفاده از خمیر مایه در تولید نان شدند.

معاون وزیر جهاد کشاورزی با اظهار تاسف از اقدام اخیر برخی کارخانجات آرد سازی و نانوایان در به خطر انداختن سلامت مردم، تاکید کرد: سازمانهای صنعت، معدن و تجارت، استاندارد و غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان ناظرین کمی و کیفی تولید مواد غذایی و نان در صورتیکه واحدی را به عنوان متخلف گزارش کنند، این شرکت نیز با اهرم های تنبیهی خود از جمله کاهش و یا قطع سهمیه آرد، خاطیان را مجازات خواهدکرد.

dieselpower

Registered User
لایک‌ها
238
جای اینکه یارو را ببرن دارش بزنن سهمیه اردشو کم میکنن.خخخخخخکه بعد بره باج شونو بده دوباره سهمیه بگیره
خدا رو شکر نمردیم و معنی نظارت شدید هم فهمیدیم
تازه کاملا روشن نکرده که با خط کش کف دست خاطیان میزنن یا نه تنبیه بدنی منسوخ شده،فقط لپ شونو میکشن

J.mohseni

Registered User
لایک‌ها
85
مشکل اینجاست که این تقلبات به قدری زیاد شده که دیگه کسی اهمیت نمیده..
وقتی نظارت و تنبیه به اندازه نباشه جنس بشر پدر سوخته میشه..چه کشاورز بی پدر ..چه تولید کننده بیشرف..
مردم ما هم حقشونه....

dieselpower

Registered User
لایک‌ها
238
دقیقا درسته انگار همه واسشون عادت شده و دارن کار عادی و روز مره انجام میدن
ناظر هم باجشو میگیره و میره ۲کیلو گوشت میخره میبره واسه زن و بچش یعنی با جون مردم نون میخوره

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
من جای شما باشم این سرمایه رو برای انجام آزمایش جمع نمیکنم
بلکه برای شروع این استارتاپ میزارم و در قالب یک وبسایت حرفه ای عضو گیری میکنم برای همین هدف

dieselpower

Registered User
لایک‌ها
238
داداش ما هم سرمایه جمع نمیکنیم داریم عضو میگیریم
بعد هم اگه تعداد به اندازه رسید که هزینه وب سایت حرفه ای هم تامین بشه و البته نظر اکثریت اعضا موافق بود همینکارو انجام میدیم
حالا که فعلا بیشتر از یک ماه شده هیچ خبری نیست فقط سلامتی واسه مردم مهم نیست دیگه همه چی مهمه

Alireza_1387

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
داداش بنده هم هستم . تا جایی هم که بتونم این کمپین رو تبلیغ می کنم

بالا