• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خرید (و دانلود) از بزرگترین سایت مجموعه های آموزشی آنلاین Udemy.com

nicvb32

Registered User
لایک‌ها
3
با سلام خدمت دوستان محترم

سایت Udemy (به آدرس www.udemy.com) نیاز به معرفی نداره و دوستانی که به این تاپیک سر میزنن از قبل اطلاعات مربوطه رو دارند

دوستانی هم که با این سایت آشنایی ندارن، به طور مختصر:
"یک سایت که در کنار آموزش های وب و تکنولوژی، صدها موضوع دیگر را نیز می توان در آن یافت و قیمت آنها از رایگان تا هزاران دلار متغیر است .تقریبا آموزش هر چیزی که مدنظر داشته باشید می توانید در این سایت پیدا کنید."
توضیحات بیشتر در:
https://en.wikipedia.org/wiki/Udemy

تعداد قابل توجهی از آموزش های این سایت در سایت های مختلف ایرانی و خارجی به صورت رایگان موجود هستند

اما:

• همه آموزش ها برای دانلود رایگان موجود نیستند و بعضی رو باید خریداری کرد
  • همه آموزش هایی که برای دانلود رایگان در اینترنت موجود هستند آپدیت نیستند، یعنی اینکه سازنده آموزش به طور معمول هرچند وقت یکبار آموزشهای جدید در صفحه خودش میزاره (مثلا جدیدترین تغییرات برنامه نویسی با اندروید و غیره)

دوستانی که به دنبال مجموعه آموزشی خاصی در این سایت هستند، حتما از سطح زبان انگلیسی خوبی برخوردار هستند (چون آموزش ها به زبان انگلیسی هستند) و میتونن خیلی راحت با جستجو در سایت و به دنبال اون در گوگل آموزشهای دلخواه خودشون رو پیدا و دانلود کنند

هدف از ایجاد این تاپیک برای اون عده از دوستانی هست که مجموعه موردنظرشون قابل دانلود رایگان از سایت های دانلود نیست و یا اینکه نسخه های قدیمی آموزش ها موجوده

بنده تعداد زیادی از این آموزشها رو آرشیو شده دارم

اونهایی که ندارم هم میتونم با قیمت بسیار خوبی براتون تهیه کنم

مراحل کار:

• دوستان لطف میکنن آدرس مجموعه آموزشی درخواستی خودشون رو به من پیام خصوصی میکنن
  • اگه آموزش درخواستی رو تونستم به صورت رایگان در اینترنت پیدا کنم که لینکش رو به صورت رایگان در اختیارشون قرار میدم
  • اگه آموزش درخواستی در اینترنت موجود نبود، با توجه به کوپن هایی که میتونم تهیه کنم و موارد دیگه، قیمتی برای تهیه پیشنهاد میدم که اگه مورد موافقت قرار گرفت، بعد از دریافت پول مجموعه رو تحویل میدم
  • تحویل مجموعه به صورت لینک دانلود میباشد

درخواست ها رو فقط پیام خصوصی کنید. ممنون

بالا