برگزیده های پرشین تولز

خرید و فروش آن لاین سهام و اوراق بهادار از طریق اینترنت از منزل و محل کار

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
خرید و فروش آن لاین سهام و اوراق بهادار از طریق اینترنت

مشتريان محترم بانک سامان برای خريدوفروش آنلاين سهام در بورس اوراق بهادار می توانيد بدون مراجعه به شعب بانک، ازطريق نت بانک سامان، درخواست خود را برای فعال سازی اين خدمت در بانک ثبت کنيد. اين خدمت ازطريق گزينه ی خدمات بازار سرمايه از منوی اصلی نت بانک عرضه می شود.

بانکسا جامع‌ترین نرم‌افزار تخصصی برای مدیریت خرید و فروش آنلاین (آنی) سهام است که بانک سامان آن را طراحی و عرضه کرده است.

بانک سامان با سابقه­ ای درخشان در حوزه­ ی توسعه­ ی زیرساخت­ های کسب و کار الکترونیک جامع­ ترین نرم­ افزار تخصصی را برای مدیریت خرید و فروش آنلاین(Online Trading) سهام با نام تجاری بانکسا طراحی و عرضه کرده است. در حال حاضر، حدود 20 کارگزاری صاحب­ نام کشور با پیوستن به بانک سامان، امکان خرید و فروش آنلاین سهام را برای مشتریان و علاقه­ مندان به این بازار فراهم کرده ­اند. شما نیز می ­توانید بر اساس فهرست زیر، کارگزار مورد نظر خود را انتخاب کنید و از این پس معاملات خود در بورس اوراق بهادار را به راحتی و آسانی از منزل یا دفتر کار خود پیگیری کنید
برای اطلاعات بیشتر سایت زیر را ببینید

خرید و فروش آنلاین سهام

ali__amiri

Registered User
لایک‌ها
42
خرید و فروش آن لاین سهام و اوراق بهادار از طریق اینترنت

مشتريان محترم بانک سامان برای خريدوفروش آنلاين سهام در بورس اوراق بهادار می توانيد بدون مراجعه به شعب بانک، ازطريق نت بانک سامان، درخواست خود را برای فعال سازی اين خدمت در بانک ثبت کنيد. اين خدمت ازطريق گزينه ی خدمات بازار سرمايه از منوی اصلی نت بانک عرضه می شود.

بانکسا جامع‌ترین نرم‌افزار تخصصی برای مدیریت خرید و فروش آنلاین (آنی) سهام است که بانک سامان آن را طراحی و عرضه کرده است.

بانک سامان با سابقه­ ای درخشان در حوزه­ ی توسعه­ ی زیرساخت­ های کسب و کار الکترونیک جامع­ ترین نرم­ افزار تخصصی را برای مدیریت خرید و فروش آنلاین(Online Trading) سهام با نام تجاری بانکسا طراحی و عرضه کرده است. در حال حاضر، حدود 20 کارگزاری صاحب­ نام کشور با پیوستن به بانک سامان، امکان خرید و فروش آنلاین سهام را برای مشتریان و علاقه­ مندان به این بازار فراهم کرده ­اند. شما نیز می ­توانید بر اساس فهرست زیر، کارگزار مورد نظر خود را انتخاب کنید و از این پس معاملات خود در بورس اوراق بهادار را به راحتی و آسانی از منزل یا دفتر کار خود پیگیری کنید
برای اطلاعات بیشتر سایت زیر را ببینید

خرید و فروش آنلاین سهام[/QUOTE

سلام اقا تمام بانک ها این کارو میکند که من با کارگزاری کشاورزی کار میکنم انلاین بعد انتخاب سهم مسزنم رو پرداخت از طریق شتاب و بانک رو و مشخصات کارتم رو وارد میکنم معامله انجام میشه !!!! حالا غرقش با این که مثلا جدیده در چیه ؟!!!!!

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
ali__amiri
سلام اقا تمام بانک ها این کارو میکند که من با کارگزاری کشاورزی کار میکنم انلاین بعد انتخاب سهم مسزنم رو پرداخت از طریق شتاب و بانک رو و مشخصات کارتم رو وارد میکنم معامله انجام میشه !!!! حالا غرقش با این که مثلا جدیده در چیه ؟!!!!!

سهولت، سرعت و ایمنی سامانه
در صورت استفاده مشتری از سامانه بانکسا، هنگام خرید سهام از طریق صفحه معاملات آنلاین کارگزاری بانک سامان، با انتخاب گزینه برداشت از حساب بانک سامان، سامانه به طور اتوماتیک و لحظه ای به حساب بانکی مشتری متصل و مبلغ مورد نظر برای خرید را بلوکه می کند و سفارش مشتری به هسته مرکزی معاملات ارسال می شود. نکته قابل ملاحظه انجام کلیه این امور در زمانی بسیار اندک(آنی) میباشد

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561

اگر اشتباه نکنم برای بانکها دیگه بار اول باید حضوری به بانک مراجعه کنی و این امکان رو فعال کنی
اما برای بانک سامان از طریق اینترنت بانک و بدون مراجعه به بانک میتونی فعال کنی

arash66_2m

Registered User
لایک‌ها
9
سلام
من این کار رو از طریق بانک سامان درخواست دادم.
حالا من بخوام خرید و فروش اینترنتی کنم باید چیکار کنم ؟
یه راهنمایی در این مورد بکنید ممنون میشم
با تشکر...

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
سلام
من این کار رو از طریق بانک سامان درخواست دادم.
حالا من بخوام خرید و فروش اینترنتی کنم باید چیکار کنم ؟
یه راهنمایی در این مورد بکنید ممنون میشم
با تشکر...
از منو خدمات بازار سرمایه در نت بانک سامان می تونید در خواستون رو پیگیری کنید
در صورت تایید در خواست براتون یک یوزر نیم و پسورد به ایمیل و شماره تلفن همراتون ارسال میشه با اون می تونید از طریق مثلا
( کار گزاری بانک سامان)

ورود به معاملات آین لاین کارگزاری بانک سامان
ورود

رو انتخاب کرده باشید وارد و نسبت به خرید و فروش اینترنتی سهام و اوراق بهادار اقدام کنید

Dash Ashki

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
23
یه سوال؟
آیا مثله همون لحظه ای که خرید سهم میکنی پول از حسابت کم میشه همون لحظه هم که فروش میکنی پول به حسابت میاد ؟

در صورت تایید در خواست براتون یک یوزر نیم و پسورد به ایمیل و شماره تلفن همراتون ارسال میشه با اون می تونید از طریق مثلا
( کار گزاری بانک سامان)

ورود

رو انتخاب کرده باشید وارد و نسبت به خرید و فروش اینترنتی سهام و اوراق بهادار اقدام کنید

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
یه سوال؟
آیا مثله همون لحظه ای که خرید سهم میکنی پول از حسابت کم میشه همون لحظه هم که فروش میکنی پول به حسابت میاد ؟
اگه از طریق کار گزاری بانک سامان باشد ؛بله نسبتا آنی
ولی بقیه کار گزاریها رو نمی دونم

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
اگه از طریق کار گزاری بانک سامان باشد ؛بله نسبتا آنی
ولی بقیه کار گزاریها رو نمی دونم
توی کارگزاری باید حساب داشته باشیم؟ اخه من یکی دوتا کارگزار زدم توی همین صفحه سامانم ولی یکیشون درخواستمو رد کرد , گفت پیش ما حساب نداری , یکی دیگشم هنوز هیچ جوابی نداده , حالا کارگزاری سامان زدم ببینم چی میشه.

arash66_2m

Registered User
لایک‌ها
9
( کار گزاری بانک سامان)

ورود

سلام
اینو که گفتین نیومده برام ! و این که اون قسمت رو از سایت بانک سامان هم پیدا نکردم
اصلا کسی اینجوری فعال سازی کرده ؟
من که موندم هنوز !
رو انتخاب کرده باشید وارد و نسبت به خرید و فروش اینترنتی سهام و اوراق بهادار اقدام کنید/

arash66_2m

Registered User
لایک‌ها
9
الان نگاه کردم دقیقا اینو نوشته:

نام کارگزار کارگزاری بانک سامان
تاریخ ثبت 1391/02/22
تاریخ فعال سازی
توضیح

جلوی تاریخ فعال سازی و توضیح چیزی ننوشته ! این یعنی اینکه به زودی اوکی میشه و اینکه در دست بررسی هستش هنوز ؟

arash66_2m

Registered User
لایک‌ها
9
الان نگاه کردم دقیقا اینو نوشته:

نام کارگزار کارگزاری بانک سامان
تاریخ ثبت 1391/02/22
تاریخ فعال سازی
توضیح

جلوی تاریخ فعال سازی و توضیح چیزی ننوشته ! این یعنی اینکه به زودی اوکی میشه و اینکه در دست بررسی هستش هنوز ؟

کسی جوابی واسه این نداره؟

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
بالا