برگزیده های پرشین تولز

خرید و فروش ارز دیجیتال! شما چه میدانید!

fr_sdgh

Registered User
لایک‌ها
24
من ui کار هستم همیشه طرحایی میبینم در حوزه ارز های دیجیتال و الان هم که بازار داره :general206: همیشه دوست داشتم یک وبسایت برای خودم در این زمینه داشته باشم :oops: وبسایت هایی که دارن خرید و فروش ارز دیجیتال میکنن مجوز ندارن و همگی آدرس آپارتمال رو ذکر کردن :general408: شما چی میدونید از این حوزه؟ چطور میتونم وارد این کار شم؟ چه مشکلاتی رو شما میبینید؟:general609:

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
با همین ui هم میتونی موفق باشی
بابت 7 صفحه طراحی ui حرفه ای ازم ۵ میلیون گرفتن

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
من ui کار هستم همیشه طرحایی میبینم در حوزه ارز های دیجیتال و الان هم که بازار داره :general206: همیشه دوست داشتم یک وبسایت برای خودم در این زمینه داشته باشم :oops: وبسایت هایی که دارن خرید و فروش ارز دیجیتال میکنن مجوز ندارن و همگی آدرس آپارتمال رو ذکر کردن :general408: شما چی میدونید از این حوزه؟ چطور میتونم وارد این کار شم؟ چه مشکلاتی رو شما میبینید؟:general609:
دوست من سعی کن بازاریابیت رو توسعه بدی 90 درصد مشکلات برنامه نویسان و طراحان همین بحث هست که نکته جالبش اینه افراد دیگری میان و این بازاریابی رو انجام میدن و صد برابر برنامه نویس و طراح در میارن من خودم تو کارایی که ui نیاز میشه کمتر از 2 تومن ندادم به طراح شما باید بازار هدفت رو بشناسی و شبکه سازی کنی بهترین افرادی که می تونی مرتبط بشی برنامه نویسان هستن هر جا هستن شما هم توش حضور داشته باش چون تو کاراشون به تخصص شما نیاز خواهند داشت اگر بتونی با صدتا برنامه نویس مرتبط بشی باور کن اقلا تو ماه یه 10 تایی کار بهت می خوره

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155

fr_sdgh

Registered User
لایک‌ها
24
باید رزومه قوی داشته باشی ui کار من طراح قالب قبلیه اپارات بوده و طرح منم مثل اپارات عجیب غریب با جزئیات خیلی زیادی بود
پونیشا رو زیرو رو کردم کسی که نمونه کار مورد قبول داشته باشه پیدا نکردم
شما اون شخص رو کجا پیدا کردین؟

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
تو شرکت پیک برتر اشنا شدم باهاشون البته توسط واسطه

بالا