برگزیده های پرشین تولز

shahinoo75

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام مدیر سایت ایرانسل ارزان هستم
زیر این پست کسی تبلیغ نکنه
✔فروش اینترنت مدت دار با 18% تخفیف✔
✔اینترنت بدون تاریخ انقضا هر گیگ 3 تومن✔
✔شارژ ایرانسل خط به خط 15% تخفیف✔
برای خرید به ادرس زیر مراجعه کنید انلاین
با درگاه مطمین و امنیت 100% خرید کنید
❎
www.irancell-arzan.com
❎
و حالا میریم سراغ افراد فروشنده :
تمامی افرادی که این پست رو میخونند اگه خریدار هستید از سایت ما خرید کنید و فریب افراد سودجو را نخورید
ولی اگه فروشنده هستید بنده تمامی شارژ های ایرانسل شما رو خریدارم به صورت نقد
برای فروش به تلگرام ما پیام بدید
ایدی تلگرام ما :
shahinoo75

ahmad13ali48

Registered User
لایک‌ها
30
سلام بسته ایرانسل سه ماهه 72 گیگ رو چند حساب می کنید ؟

Armania

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
تخفیف که ۱۸٪ نیست عزیز

shahinoo75

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
تصاویری از موجودی شارژ های سایت ایرانسل ارزانwww.irancell-arzan.com

فایل های ضمیمه

• PhotoGrid_1517215325197.png
    PhotoGrid_1517215325197.png
    469 KB · نمایش ها: 25

Behzad.a

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
تجربه خرید از سایت ایرانسل ارزان www.irancell-arzan.com
چهارشنیه ساعت 11:15 شب از سایت ایشون 70ت شارژ ایرانسل خریدم که تا ساعت 1 صبح که منتظر بودم شارژ ارسال نشده بود و صبح که چک کردم دیدم در مجموع به جای 70ت 68ت شارژ ارسال شده که از طریق تلگرام به ایشون اطلاع دادم و دقیقا این جمله رو به ایشون گفتم که "دیشب برای شماره 0905*****10 از سایت هفتاد تومن شارژ خریدم اما 68ت شارژ ارسال شده" که ایشون در جواب من به جای ارسال اون 2ت کسری فثط گفتن که "اینم ۷۰ تا لطفا دیگ از سایت ما خرید نکنید روز خوش" و 19 تا اسکرین شات از صفحه پیام های تایید تراکنش هم ارسال کرده بودن که در هر اسکرین شات 4 پیام تراکنش بود که چند تا از تراکنش ها تکراری بود که من تمام شماره تراکنش های موجو در اسکرین شاتهای ایشون رو وارد یک دیتا شیت کردم و موارد تکراری رو حذف کردم و در نهایت 67 شماره تراکنش یکتا بدست اومد که این دیتا شیت از طریق لینک زیر در دسترس هست
https://docs.google.com/spreadsheets/d/14gP6tanJILwdLAJ21JeZQKvM-Ha2tAL5n9ua3fMsrqs/edit#gid=0

اما چند نکته درباره ایشون و سایت www.irancell-arzan.com
1.ایشون در عنوان تاپیک ذکر کردن که فروش شارژ با 18% تخفیف اما داخل سایت گفته شده 15% و اما وفتی شما میخواهید خرید کنید می بینید که فیمت ها با 12.8% محاسبه میشه ولی نهایتا بعد از خرید متوجه میشد که بر اساس 10.1% محاسبه شده به نحوی که بنده برای 68ت شارژ دریافتی 66500ت پرداخت کردم
2.در سایت ایشون هیچ فاکتور و یا شماره پیگیری یرای خرید شما ارائه نمیشه و تنها یک آیدی تلگرام جهت ارتباط معرفی شده که در صورت پیگیری مشکل یا چنین برخوردی مواجه میشید
3.ظاهر ایشون فبلا هم با کاربرانی که در فروم شارژ خرید و فروش میکنند هم برخوردهای نا مناسب داشته که نظر یکی از اعضای انجمن رو در پست زیر میتونید ببینید
https://forum.persiantools.com/threads/فروش-شارژ-خط-به-خط-ایرانسل.898829/page-2#post-12476414

و در نهایت اینکه طبیعتا هیچ کسی به خاطر 2 هزار تومن چند ساعت وقت نمیزاره و من هم دنبال اون 2ت نیستم و صرفا به خاطر نوع برخورد ایشون و به احترام امکانی که فروم پرشین تولز در بازارچه در اختیار کابران قرار داده چند ساعت زمان گذاشتم که تجربه خودم رو در خرید از سایت ایشون عنوان کنم

Kaveh2017

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام من صبح از سایت اینترنت ی ماهه خریدم ولی الان ک بعد ظهره هنوز فعال نشده.

بالا