برگزیده های پرشین تولز

خرید و فروش پی پال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mjef

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پرداخت از درگاه پی پل و یا با استفاده از ویزا کارت
سورس فری لنسر

موجودی پی پل: 270 دلار

موجودی کارت: 1100 دلار

پرداخت هزینه ثبت نام در سایت، عضویت، شارژ اکانت، خرید نرم افزار و ...

قیمت دلار پی پل: 3470

قیمت دلار کارت: 3670

آی دی یاهو: vmjv2003

دو شماره تماس خط دائمی در پیغام خصوصی برای دوستانی که درخواست دارن ارسال میشه.

NASA_DE

Registered User
لایک‌ها
43
سلام،
دلار پیپال موجود است.

هر دلار 3630 تومان در این لحظه.

یاهو فقط nasa_eca

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
350 دلار - دلاری 3500 تومان موجوده بدون فی میتونم ارسال کنم

فروخته شد.

Last edited:

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
با عنایت به هماهنگی های انجام شده با مدیران ارشد پرشین تولز تا بالاترین سطح و به منظور جلوگیری از کلاه برداری های احتمالی و تمامی مسائلی که ممکن هست پیش آمد های مالی و از دست رفتن سرمایه برای خریداران در این بخش ها داشته باشه این قانون که الان دارم مکتوب میکنم از بعد از تحریر این پست لازم الاجرا هست :

فروش ارزهای اینترنتی به هر نحو و هر سیستمی محدود به فعالیت برای فروشندگان معتبر مییاشد فلذا کاربران عادی حق فعالیت در بخش رو به عنوان فروشنده نخواهند داشت

بدیهی است پس از این پست در صورت مشاهده پست فروش از سمت کاربران عادی برخورد میشود و جلوی فعالیت ایشان گرفته خواهد شد .

نکته : به شخصه میدونم که افراد با اعتباری هستند که دارن فعالیت میکنن و ملاک این نیست که اون افراد بی اعتبار هستن از دید این مجموعه بلکه اتفاقا برعکس با توجه به سوء استفاده های صورت گرفته توسط کاربرانی که فضای باز بازارچه سوء استفاده میکردند و با ارائه نرخ های بسیار پائین اقدام به جذب مشتری و کلاه برداری میکردند این قانون اعمال شده است . پیشاپیش از دوستان از سمت کلیه مدیران معذرت خواهی کرده و پوزش میخواهیم .

جهت چگونگی دریافت تگ فروشنده معتبر و اقداماتی که باید انجام بدید تا دوباره بتونید فعالیت در این بخش به عنوان فروشنده داشته باشید در این تاپیک : http://forum.persiantools.com/t305603.html به صورت مبسوط توضیح داده شده و مراحل آن قدم به قدم نیز توضیح داده شده .

با تشکر

Last edited:

saeidza

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
18
با عنایت به هماهنگی های انجام شده با مدیران ارشد پرشین تولز تا بالاترین سطح و به منظور جلوگیری از کلاه برداری های احتمالی و تمامی مسائلی که ممکن هست پیش آمد های مالی و از دست رفتن سرمایه برای خریداران در این بخش ها داشته باشه این قانون که الان دارم مکتوب میکنم از بعد از تحریر این پست لازم الاجرا هست :

فروش ارزهای اینترنتی به هر نحو و هر سیستمی محدود به فعالیت برای فروشندگان معتبر مییاشد فلذا کاربران عادی حق فعالیت در بخش رو به عنوان فروشنده نخواهند داشت

بدیهی است پس از این پست در صورت مشاهده پست فروش از سمت کاربران عادی برخورد میشود و جلوی فعالیت ایشان گرفته خواهد شد .

نکته : به شخصه میدونم که افراد با اعتباری هستند که دارن فعالیت میکنن و ملاک این نیست که اون افراد بی اعتبار هستن از دید این مجموعه بلکه اتفاقا برعکس با توجه به سوء استفاده های صورت گرفته توسط کاربرانی که فضای باز بازارچه سوء استفاده میکردند و با ارائه نرخ های بسیار پائین اقدام به جذب مشتری و کلاه برداری میکردند این قانون اعمال شده است . پیشاپیش از دوستان از سمت کلیه مدیران معذرت خواهی کرده و پوزش میخواهیم .

با تشکر

با تشکر از این قانون بسیار خوب و با احترام به همه دوستانی که در این بخش فعالیت میکنن

MohsenG

Registered User
لایک‌ها
7
قیمت یکشنبه 29 اردیبهشت 1391

دلار پی پال از سورس و حساب معتبر موجود است.

نرخ هر دلار: 3460 تومان
پرداخت های جزئی نیز انجام میشود.
کارمزدی بابت پرداخت ها دریافت نمیگردد.
درگاه آنلاین جهت سهولت در پرداخت موجود است.
امکان ارسال مس یا گیفت نیست.
ارسال به حساب های شخصی نیز انجام میشود.

برای دریافت اطلاعات تماس و ... PM دهید.

Last edited:

OM1D

Registered User
لایک‌ها
61
از دوستانیکه امکان مس پی یا گیفت دارند و یا حداقل حساب شون مال انگلستان یا آمریکا است پیغام بدند لطفاً
هر هفته حدود 500-1000 دلار لازم دارم .. متشکر

simao

Registered User
لایک‌ها
3
البته خیلی از کلاهبرداری ها و مشکلات به وجود آمده توسط همین فروشندگان به اصطلاح معتبر انجام شده و میشه. بهتره سری به تاپیک های شکایتی که هر روز باز میشه بزنی!

تایید میشه !!!!

mjef

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

جهت چگونگی دریافت تگ فروشنده معتبر و اقداماتی که باید انجام بدید تا دوباره بتونید فعالیت در این بخش به عنوان فروشنده داشته باشید در این تاپیک : http://forum.persiantools.com/t305603.html به صورت مبسوط توضیح داده شده و مراحل آن قدم به قدم نیز توضیح داده شده .

با تشکر

اگه هروز مشتری داشتم حاضر بودم 20000 تومن بدم و فروشنده معتبر بشم. ولی بعد از این همه وقت با سه امتیاز بازارچه هنوز 200000 تومن هم فروش نداشتم. اونم زیر قیمت بازار. ماشالا خیلی از دوستان دلاراشون رو زیر قیمت خرید دلار کاغذی میدن و هیچ هزینه ای هم بابت زحمت ایجاد حساب پی پل و ریسک بسته شدن حسابشون (اونایی که حساب ما خودشونه) نمیگیرن! دلیلش رو نمیدونم واقعن. کاشکی یه نظارتی روی قیمتا بود! البته هر کسی مختاره مالش رو هر قیمتی دوس داره بفروشه...

saeidza

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
18
اگه هروز مشتری داشتم حاضر بودم 20000 تومن بدم و فروشنده معتبر بشم. ولی بعد از این همه وقت با سه امتیاز بازارچه هنوز 200000 تومن هم فروش نداشتم. اونم زیر قیمت بازار. ماشالا خیلی از دوستان دلاراشون رو زیر قیمت خرید دلار کاغذی میدن و هیچ هزینه ای هم بابت زحمت ایجاد حساب پی پل و ریسک بسته شدن حسابشون (اونایی که حساب ما خودشونه) نمیگیرن! دلیلش رو نمیدونم واقعن. کاشکی یه نظارتی روی قیمتا بود! البته هر کسی مختاره مالش رو هر قیمتی دوس داره بفروشه...

دوست عزیز ، بستگی به خود شما داره، من امروز پرداخت کردم هزینه معتبر شدن رو ، و همین امروز هم نزدیک به 700 $ گردش داشتم مشکلی هم از نظر حساب پی پال ندارم، من واقعا تونستم اینجا کار کنم تو این مدت کم... خدا رو شکر تا الان هم مشکلی برام پیش نیومده ....

Shahrokh_XP

Registered User
لایک‌ها
6
البته خیلی از کلاهبرداری ها و مشکلات به وجود آمده توسط همین فروشندگان به اصطلاح معتبر انجام شده و میشه. بهتره سری به تاپیک های شکایتی که هر روز باز میشه بزنی!

متاسفانه حق با ایشون هست.
و همه از کوتاهی مدیران محترم انجمن در تاپیک های شکایت می نالند.

من هم حق میدم. دوستانی که تازه شروع به کار میکنند یا در سطح کم در حال فعالیت هستند به نظرم در حقشون کوتاهی میشه.
شاید کسی هم بخواد به صورت درست فعالیت کوتاه مدت داشته باشه. مثلاً مبلغی از فری لنسر یا هر سورسی به صورت موردی دریافت کنه و بخواد اونو نقد کنه. نباید راه برای فعالیت سالم تنگ بشه.

دوست عزیز ، بستگی به خود شما داره، من امروز پرداخت کردم هزینه معتبر شدن رو ، و همین امروز هم نزدیک به 700 $ گردش داشتم مشکلی هم از نظر حساب پی پال ندارم، من واقعا تونستم اینجا کار کنم تو این مدت کم... خدا رو شکر تا الان هم مشکلی برام پیش نیومده ....

حرف شما رو تایید نمیکنم دوست عزیز. شما هم روز اولی که شروع کردید به فعالیت رو به خاطر بیارید حتماً مثل الان راحت نبوده، شما هم ممکن بود که فعالیتی که شروع کرده بودید رو ادامه ندید. پس نمیشه برای کسی پیشنهادی داد. هر کس خودش باید تو بازاری که هست فعالیت کنه و سبک سنگین کنه!

و در آخر در مورد کاربر سبز یا "فروشنده معتبر"، انتشار اطلاعات شخصی افراد به صورت عمومی و یا به شاکی بار قانونی داره و این موضوع توسط مدیر محترم به صراحت در توضیحات مربوط به "فروشنده معتبر" ذکر شده که رجوع میدم:

حل اختلاف:
کاربر معتبر الزاما کاربر درستکاری نیست! ولی در صورت بروز مشکلات و احیانا شکایت های احتمالی، کاربران در هنگام شکایت از یک کاربر معتبر در مراجع قضایی، مدارک معتبرتری از ip و email در اختیار خواهند داشت تا زودتر به نتیجه برسند. البته این مدارک و مشخصات فقط در صورت درخواست کتبی آن مرجع قضایی ارایه می شود و در اختیار کاربران شاکی قرار نمی گیرد.

visaandmaster

Registered User
لایک‌ها
5

با تشکر

با سلام
ممنون از این طرح
من بسیار ب این طرح موافق هستم و باور کنید میخواستم پیشنهادش رو به مدیران بدم
دلیلم این هست که وقعا فضا بسیار نا مناسب شده بود که با این طرح راه خیلی از کلاه برداری ها بسته میشه و هم مشتری راحت اطمینان میکنه و هم فروشنده راحت دلار رو میفروشه
خدایی نکرده بعدا هم اگه اتفاقی بیوفته یک کسانی هستند که بتونن دعاوی کنن
در مورد 20 هزار تومان هم پیشنهاد میکنم که مدیران این مبلغ رو برای کسانی که در ابتدای این فعالیت هستند کاهش بدن تا اونها هم به راحتی در این طرح عضو شن
یه پیشنهاد هم به بقیه ی دوستان این قسمت از فروش دلار داریم و اون هم اینه که بیایم و یک صنف راه بندازیم و روزانه با مشورت اعضا قیمت گذاری واحد کنیم
این هم باعث میشه که خیلی قیمت ها پرت و پلا نباشه و هم اینکه کسانی که تازه کار هستند هم بتونن یه درامدی داشته باشن هم اینکه اتحاد در یک بیزینسی اون بیزینس رو پر رونق تر میکنه و هزار تا مزیت دیگه که بیشمار هست مثلا ما خودمون روزانه 3 تا 5 هزار دلار سورس داریم و بیش از سورسمون هم مشتری داریم که در بعضی مواقع مجبوریم بهشون بگیم که دلار موجود نیست ولی با این طرح خیلی راحت میتونیم مشتری ها رو برای همدیگه بفرستیم چون قیمت ها واحد هست و هزار تا جیز دیگه ...
ولی حتما باید اساسنامه ای وجود داشته باشه که با سایقه ها اونو بنویسن و بقیه هم ازش تبعیت کنن
دوستان نظر بدن

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
خیلی جالبه که پست من پاک شد!

jabbari

Registered User
لایک‌ها
28
با سلام

پرداخت پی پال با نرخ : 3427 تومان

منبع : حساب بیزینس مالزی ( فروش هاستینگ )

یاهو آیدی : ir.exchangepro

ایمیل : [email protected]

برای مبالغ بالا تخفیف ویژه .

از پرداخت های زیر 100 دلار معذورم .

MohsenG

Registered User
لایک‌ها
7
قیمت دوشنبه 30 اردیبهشت 1391

دلار پی پال از سورس و حساب معتبر موجود است.

نرخ هر دلار: 3450 تومان
پرداخت های جزئی نیز انجام میشود.
کارمزدی بابت پرداخت ها دریافت نمیگردد.
درگاه آنلاین جهت سهولت در پرداخت موجود است.
امکان ارسال مس یا گیفت نیست.
ارسال به حساب های شخصی نیز انجام میشود.

برای دریافت اطلاعات تماس و ... PM دهید.

Last edited:

mst_ab

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

با تشکر

اگر معتبر بودن به دادن مدارک و شماره تلفن و ... باشه، قابل قبول هست، ولی دادن مبلغ 20 تومن فک نکنم اعتبار بیاره! تازه بعدشم اگر مشکلی پیش بیاد فروشنده معتبر الزاماً فرد درستکاری نیست!
در ثانی از یک انجمن قوی مثل پرشن تولز انتظار چنین قیمت هایی نیست، مثلاً مثل این هست که من بگم هزار تومن در سال (!) بدید که من فلان امکانات رو در اختیارتون بذارم! یا قیمت رو بالا ببرید(مثلاً 100 یا 200 تومن)، یا حذفش کنید. باور کنید زشته! :)
ثالثاً شاید دلالان ارز از این موضوع ناراحت نباشند، ولی مسلماً تعداد بسیار زیادی از افرادی (مثل بنده) که درامد های ارزی پایینی دارند رو از دست خواهید داد.
به نظر من این موضوع (فروشنده معتبر شدن) فقط یه فکر سطحی هست و اصلاً روش فکر نشده و امیدورام فقط و فقط برای "معتبر کردن" و کم شدن مشکلات خرید و فروش مطرح شده باشه نه "چیز دیگه ای".

با تشکر.

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
اگر معتبر بودن به دادن مدارک و شماره تلفن و ... باشه، قابل قبول هست، ولی دادن مبلغ 20 تومن فک نکنم اعتبار بیاره! تازه بعدشم اگر مشکلی پیش بیاد فروشنده معتبر الزاماً فرد درستکاری نیست!
در ثانی از یک انجمن قوی مثل پرشن تولز انتظار چنین قیمت هایی نیست، مثلاً مثل این هست که من بگم هزار تومن در سال (!) بدید که من فلان امکانات رو در اختیارتون بذارم! یا قیمت رو بالا ببرید(مثلاً 100 یا 200 تومن)، یا حذفش کنید. باور کنید زشته! :)
ثالثاً شاید دلالان ارز از این موضوع ناراحت نباشند، ولی مسلماً تعداد بسیار زیادی از افرادی (مثل بنده) که درامد های ارزی پایینی دارند رو از دست خواهید داد.
به نظر من این موضوع (فروشنده معتبر شدن) فقط یه فکر سطحی هست و اصلاً روش فکر نشده و امیدورام فقط و فقط برای "معتبر کردن" و کم شدن مشکلات خرید و فروش مطرح شده باشه نه "چیز دیگه ای".

با تشکر.

متاسفانه سیاست کلی پرشین تولز تبدیل شدن به یک بازارچه هست! این رو می تونید از روند رسیدگی به مابقی قسمت های فروم به غیر از بازارچه ، حذف گفتگوی آزاد ، ارزش دادن به بازارچه و راه اندازی ایسام ببینید.
پرشین تولز دیگه محلی برای گفتگو و تبادل نظر نیست. محلی است برای خرید و فروش!

fathi11071

Registered User
لایک‌ها
9
فروش دلار پیپال - موجود هست هر دلاری 3500 - ارسال به صورت گیفت ای دی یاهو : [email protected]

johnyenglish

Registered User
لایک‌ها
2
مقداری دلار پی پال با سورس بانکی/ویزا موجود است.
درگاه بانکی برای کارتهای عضو شتاب موجود است.

یاهو: hamidreza86

-----------------
به دلیل مشکلات به وجود آمده به هیچ وجه دلار فریلنسر و یا دلار سایتها ی کلیکی را خریداری نمیکنیم. لطفا در این زمینه پیغام شخصی نفرستید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا