برگزیده های پرشین تولز

خرید پایان نامه از سایت uni-doc.ir

reza152

Registered User
لایک‌ها
87
سلام به همگی ، کسی از سایت uni-doc.ir تا حالا خرید کرده؟
یکی از آشناهامون بدلیل شاغل و متاهل بودن میخاد یه پایان نامه بخره ، میخواستم بدونم دردسر نمیشه یا متوجه میشه استادا یا نه؟ دانشگاه پیام نور هم هست

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
آخرش نفهمیدم پایان نامه چیه! چی هست که اینقدر سرش دعواست؟ من که کارشناسی حسابداری هستم حالا بهش برخورد نکردم

reza.th

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آخرش نفهمیدم پایان نامه چیه! چی هست که اینقدر سرش دعواست؟ من که کارشناسی حسابداری هستم حالا بهش برخورد نکردم
سلام دوست عزیز منم همین مورد شما رو داشتم :))) آخر سر تو اپارات بود خوردم به این ویدیو آموزشی راجب پایان نامه چیست؟ که ارجاع داده بود به سایتش مطلب جالبی بود حدودا
خواستین یه مطالعه ای کنین شمام راجبش کلا ۵ دیقه وقت میگیره اما خب اطلاعاتی که ارائه داده بود توش در مورد پایان نامه چیه خوب بود واسه من که بی اطلاع تر از این حرفا بودم .
آدرس سایت :‌
https://collegefile.ir/what-is-a-thesis/

reza.th

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همگی ، کسی از سایت uni-doc.ir تا حالا خرید کرده؟
یکی از آشناهامون بدلیل شاغل و متاهل بودن میخاد یه پایان نامه بخره ، میخواستم بدونم دردسر نمیشه یا متوجه میشه استادا یا نه؟ دانشگاه پیام نور هم هست
در جواب کلی شما دوست عزیز و دیگر عزیزانی که به این تایپیک برخورد میکنن
در بالا هم گفتم منم مشکل خرید پایان نامه ارشد مدیریت داشتم که از چند جا پیگیری کردم سایتی که گفتید رو من نگاه کرده بودم قبل خرید اما اون میزان که بتونم اعتماد کنم و هزینه کنم واسش رو نتونستم در خودم ایجاد کنم ! چون واقعا میترسیدم اساتید متوجه بشن و بیا درستش کن !
سایت کالج فایل از این بابت حداقل در پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت که من خریدم ازشون عالی بود اول مطالبشون رو خوندم بعد با پشتیبانیشون صحبت کردم که واقعا قانع شدم از طرفی هم خدا رو شکر میکنم که سال ها خرج کردم برای این رشته در دانشگاه و هی رفت و آمد از شهر خودم به تهران در آخر با یه مبلغ خوب و به صرفه تونستم پایان نامه بخرم که عالی بود روی پایان نامه کمتر از یه هفته وقت گذاشتم و ارائه دادم که کاملا بازخوردش واسم مثبت بود .

بالا