برگزیده های پرشین تولز

خرید کالاهای شما از چین ، امارات ، آمریکا و اروپا و انجام کلیه خدمات ارزی با کارمزد بسیار مناسب

وضعیت
موضوع بسته شده است.

13005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
واقعا این بنده خدا چه گناهی داشته
که پولش رو گرفتید و براش خرید که نکردید هیچ
کلی هم سرکارش گذاشتید
این انسانیت است....

13005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
بعد واقعا فکر کنید
این بنده خدا یه جنس خرید کرده که
واقعا لازمشون داره
مثلا میخواد یه پروژه رو تحویل بده
باید چیکار کنه ؟؟
چی باید جواب بده؟؟؟
خداوکیلی این درسته من به جای دوستمون داره مخم سوت میکشه
ادم خوبه یکم احساس مسولیت کنه

alifazlali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام آقا پیمان خسته نباشی در تاریخ 18 خرداد یه ثبت سفارش آنلاین از طریق لینکی که برام فرستاده بودید انجام دادم مبلغشم آنلاین پرداخت کردم ولی هیچ خبری بعد از 24 نشد یه ساعت زنانه سفارش داده بودم

koutaah

Registered User
لایک‌ها
20
سلام به همه. من اصلا انجمن نمیام و از طریق تلگرام سفارش میدم و خدا شاهده الان حدود ۱۰ میلیون تومن بهشون سفارش دادم و در دست اجراس. قبلا هم حدود ۶ تا ۷ تومن با ایشون کار کردم. خرید از خارج از کشور مشکلاتش بی نهایته وجدانن چون من اکثرا خودم با فروسنده ها ایمیل بازی می کنم واسه شیپینگ و سفارش و پرداخت. شخصا از جناب پیمان محتشم امیری راضی هستم. ب عنوان مشتری چندین سالش جا داشت که از ایشون دفاع کنم. همگی موفق و سربلند باشید.

peymanofficial

Registered User
لایک‌ها
466
سلام آقا پیمان
فقط تا آخر هفته وقت دارین تکلیف سفارش من را روشن کنید . فکر می کنم همه قبول دارند که بعد از حدود 5 ماه حق دارم برای شکایت به پلیس فتا و دادگستری مراجعه کنم. به دوستان هم پیشنهاد می کنم تا تعیین تکلیف سفارش من فعلا" از واریز پول به حساب سایت" از خارج" خوددرای کنید چون ممکن است یک روز صبح ببینید دیگر سایت در دسترس نیست. چون وکیل به من گفت که شما می توانید حتی بدلیل تاخیر تحویل سفارش شکایت کنید چه برسد به عدم تحویل کالا. ضمنا" دوستانی که مشکل مشابه من دارند می توانند پیام خصوصی به من بدهند تا لایحه تنظیمی وکیل برای شکایت را برایشان ارسال نمایم چون وکیل گفت اگر شکات از سه نفر بیشتر باشند پرونده خارج از نوبت بررسی و سریعا" پیگیری می گردد.
مشاهده پیوست 820976
مشاهده پیوست 820975
یا سلام
نمیدونم شما با چه وکیلی یا چه ارگانی صحبت کردید اما دوست عزیز بنده و کسانی که با من کار میکنند 3 سال هست که داریم کار اینترنتی انجام میدیم . قطعا مشکلاتی هر از چند گاهی تو این مسیر پیش اومده . میتونید سری به این انجمن بزنید تا نمونه های بسیار دوستانی رو ببینید که به خاطر همین مشکلات جواب مردم رو نددادن و هم خودشون مورد سو استفاده قرار گرفتن و هم بعقیه دوستانی که بهشون سفارش دادن و در نتیجه الان تو زندان هستن !
دوست گرامی که عکس شخصی من که البته به راحتی از طریق شماره همراهم قابل رویته رو قرار دادید . امیدوارم بعد از این پغامتون حداقل یک نفر بهتون مسیج داده باشه !!!
بنده از روزی که اینکارو شروع کردیم تا به الان با وجود همه مشکلاتش نشده که حقی از کسی ضایع کنم . تمام کسانی که اینجا بودن هم گواه این ادعان . دیرکرد و ... همه به خاسر مسائلی که حتی یک موردش رو شما در جریان نیستید پس یاد بگیریم تهمت الکی نزنیم به کسی
در ضمن در مورد جواب دادن . کار ما از سریق سایتمون هستش
شماره همراه بنده ، تلگرام ، وایبر . واتساپ و ایمیل سایت به جرات زیر 1-2 روز جواب خواهند داد و همواره هم روشنه بدون حتی 1 ساعت خاموشی !!
در مورد سفارشتونم که مبلغ تمام و کمال براتون ارسال د + فاکتور خرید ها و دلایلی که نشد به دستتون برسونیم که قطعا مقصر ما بودیم و کاری جز عذرخواهی نمیتونیم بکنیم
دوستان به نظر من حتما مشکلی در سفارش پیش اومده
بنده چندین بار به اقا پیمان سفارش دادم و بدون هیچ مشکلی رسیده دستم و بسیار راضی هستم
به نظرم با خود اقا پیمان صحبت کنید ببینید مشکل سفارشتون از کجاست ,حتما سفارشتون به دست تون میرسه
:)
ممنون عزیز
من حقیقت از ایران دلیور خرید کردم
ولی خدایش اگر کارمزد دوبرابر میگیرن حقشون هست
چون به علی قسم
از علی اکسپرس خرید کردم
13 روز کلا زمان برد تا بدستم برسه
مرسی از دوستانی که اینجا اگاهی دادن
واقعا من به جای این دوستان کلافه شدم و ناراحت
شما نیاز نیست کاسه داغتر از آش باشید دوست عزیز . و بهتره همون 2 برابر رو پرداخت کنید چون اصلا نمیدونید که پول چی رو دارید پرداخت میکنید !
خرید از اکسپرس نیاز به تحویل توسط کسی نداره بنابراین افتخار نیست رسوندنش به دست مشتری !
سلام به همه. من اصلا انجمن نمیام و از طریق تلگرام سفارش میدم و خدا شاهده الان حدود ۱۰ میلیون تومن بهشون سفارش دادم و در دست اجراس. قبلا هم حدود ۶ تا ۷ تومن با ایشون کار کردم. خرید از خارج از کشور مشکلاتش بی نهایته وجدانن چون من اکثرا خودم با فروسنده ها ایمیل بازی می کنم واسه شیپینگ و سفارش و پرداخت. شخصا از جناب پیمان محتشم امیری راضی هستم. ب عنوان مشتری چندین سالش جا داشت که از ایشون دفاع کنم. همگی موفق و سربلند باشید.
ممنون از شما

peymanofficial

Registered User
لایک‌ها
466
آخرین بار رسیده آمریکا که همشون برای دوستان ارسال شدن . به دلیل کمبود وقت یه سری عکس ها جا موند که رسید دست دوستان

IMG_3827.JPG IMG_3722.JPG IMG_3382.JPG IMG_3717.JPG IMG_3718.JPG IMG_3371.JPG

peymanofficial

Registered User
لایک‌ها
466
سلام آقا پیمان خسته نباشی در تاریخ 18 خرداد یه ثبت سفارش آنلاین از طریق لینکی که برام فرستاده بودید انجام دادم مبلغشم آنلاین پرداخت کردم ولی هیچ خبری بعد از 24 نشد یه ساعت زنانه سفارش داده بودم
سلام عزیز
از سریق ایمیل تیکت بفرستید براتون پیگیریش رو ارسال میکنن همکارم
http://www.amazon.com/Good-Mistake-...qid=1435532948&sr=1-1&keywords=Bahram+Nouraei

ممنون میشم هزینه ی ارسال این جنس به تهران یا کرج رو بگین. ممنون
+ خریدش چطوری ارزون تر در میاد؟
عزیز این کالا دانلودیه فیزیکی نیست
56 تومن میشه

peymanofficial

Registered User
لایک‌ها
466

دوستان برای سفارش و یا استعلام قیمت لطف کنن فقط از طریق ثبت سفارش وبسایت و یا نرم افزارهای تلگرام و واتساپ به شماره سایت لینک رو ارسال کنن
پیام های اینجا ممکن هستش که هر چندین روز مرور بشه
با تشکر

لینک ثبت سفارش وبسایت

13005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
شما به جای نوشتن این چرندیات واقعیت رو توضیح بدید که چرا انقدر مردم رو سرکار گذاشتید
همه عقل دارن شعور هم دارن

SE7EN_7

Registered User
لایک‌ها
11

simorgh4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
بعد از 5 ماه اصل پول خودم را با منت برگردانده اید تازه طلبکار هم هستید!!!!!
آبروی من را جلوی فامیلم که سفارش متعلق به آنها بوده برده اید و هیچ جریمه دیرکرد و ..... به من نداده اید.
اگر می خواهید جواب مردم را بدهید شما وظیفه دارید همان جایی که آنها درخواست داده اند پاسخ دهید نه اینکه به وایبر و تلگرام و ...... مراجعه کنند .
موقع پول گرفتن توی این تاپیک کار دارید ولی وقتی پول را گرفتید مردم باید بدوند دنبالتان....

alifazlali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا پیمان سلام روز بخیر دوباره آدرس و توضیحات براتون از طریق ایمیل فرستادم

erfan_band

Registered User
لایک‌ها
1,057
سلام:

شاید چند بار این سوال رو پرسیده باشن.....امکان خرید مکمل از سایت های آمازون یا بادی بیلدینگ امارات هست؟؟؟

الان برای مثال اینا چه قیمتی در میان؟؟

http://ae.bodybuildi...bcaa-3-1-2.html
240 تایی 2 تا بخر با 1 عدد گیفت

------------

http://ae.bodybuildi...n/caffeine.html

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا