برگزیده های پرشین تولز

خرید کالای شما از امریکا با شرایط بسیار مناسب (مدت بسیار محدود)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Modern Cowboy

Registered User
لایک‌ها
62
همونطور که میبینی وحید خان من بعد 2 هفته که شما از من پول گرفتی و جواب ندادی اومدم محترمانه نوشتم کسی خبر داره ازشون یا نه . نوشتم شاید اتفاقی افتاده باشه . یعنی به شما احترام گذاشتم در حالی که شما به مشتری هیچ احترامی نمیزاری یعنی اومدی از چند نفر تو تاپیک های مختلف پول گرفتی بعد جنسشون رو نفرستادی و رفتی سفر . این چه کاریه الان ؟ یعنی اگه همه مثل شما بودن که باید در خرید و فروش اینترنتی رو تخته میکردن . میخوای بری سفر اولا نباید چیزی بفروشی دوما خواستی بفروشی وقتی نمیتونی جنس رو بفرستی باید بگی من پول رو از شما میگیرم خریدار محترم ولی یک ماه دیگه تحویل میدم یا میتونی بگی دارم میرم مسافرت نه اینکه پول رو بگیری و بعد بدون خبر بری .
تو همه تاپیک هاتون چند نفر هستن که اعتراض کردن با هم هم صحبت شدیم دیدیم چند نفری هستیم . هیچ کس هم نیومد بگه این آقا کلاه برداره . من خودم تو همه تاپیکهات نوشتم شما 200 تومن از من گرفتی و 20 روزه بسته رو ارسال نکردی و تلفن هات هم خاموشه . این دقیقا چیزی که Ehsan ادمین سایت بهم گفت بگم یعنی گفت تو تاپیکهاشون اعلام کنید وضعیت رو .
-----------------
الان هم هیچ چیز از شما نمیخوام تو پیام خصوصی مبلغی که واریز کرده بودم بابت خرید فندک رو با مدرکش پیام خصوصی میکنم لطف کنید بر گشت بزنید .
----------------
امیتاز منفی هم نمیتونم بهت بدم چون تعداد پستهام کمه ولی هیچ کودوم از پست هام رو پاک نمیکنم چون حق بقیست که بدونن از چطور آدمی میخوان خرید کنن . شما قبلا هم این کار رو کرده بودی من تاپیک ها رو قشنگ خوندم . اگر بقیه یه کم مسولیت پذیر بودن و امتیاز منفی بهت داده بودن اینطوری نمیشد . من و 4 نفر که میخواستیم ازت خرید کنیم اول فکر میکردیم بعد اینکارو میکردیم نه این که گول 70 تا امتیاز مثبتت رو بخوریم .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا