برگزیده های پرشین تولز

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400

سلام.
تو اطلاعاتش زده :

UK Pair of Headlights

ظاهرا جفت هست.
اینجارو هم بگردید. اگر اینجا باشه قیمت پستش خیلی بهتر در میاد

http://www.ebay.de/sch/i.html?_odkw...0.TRS0&_nkw=Peugeot+207+Scheinwerfer&_sacat=0

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
علی اکسپرس هنوز درست نشده ارسالش؟

سلام.
خیر

سلام.
اگر در سایت های دیگه هست از اونها لینک بدید.
نمونه :
https://world.taobao.com/search/sea...btest=_AB-LR517-LR854-LR895-PR517-PR854-PR895

اون سایت مشا ارسال داخلی مالزی داره فقط. اگر خرید ازش هم شرایطش فرهم شه هزینه های خریدش بیش از 5 برابر قیمت خودش میشه

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
Last edited:

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400

CASTLEVANIA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
درود
ایشون بسیار ادم محترمی هستن و کارشون واقعا درسته برای من از سایت dhgate خریدی رو انجام دادن
واقعا ازشون سپاسگزارم من خیلی وقته توی این سایت عضو هستم و تمام معاملاتم رو توی پیام های خصوصی انجام دادم و به دلیل تعداد پایین پستام نمیتونم به کسی فیدبک بدم ولی واقعا حیفم اومد از کار درست ایشون تعریف نکنم خیلی با حوصله به تمام سوالات من پاسخ دادن و خیلی جدی پیگیر سفارش من بودن و خیلی خوب منو راهنمایی کردن هرچند تعداد فیدبک های ایشون گویای همه چیز هست و به تعریف من احتیاجی ندارن

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
درود
ایشون بسیار ادم محترمی هستن و کارشون واقعا درسته برای من از سایت dhgate خریدی رو انجام دادن
واقعا ازشون سپاسگزارم من خیلی وقته توی این سایت عضو هستم و تمام معاملاتم رو توی پیام های خصوصی انجام دادم و به دلیل تعداد پایین پستام نمیتونم به کسی فیدبک بدم ولی واقعا حیفم اومد از کار درست ایشون تعریف نکنم خیلی با حوصله به تمام سوالات من پاسخ دادن و خیلی جدی پیگیر سفارش من بودن و خیلی خوب منو راهنمایی کردن هرچند تعداد فیدبک های ایشون گویای همه چیز هست و به تعریف من احتیاجی ندارن

سلام.
بسیار ممنون برای پست ارسالی.
لطف دارید.
انجام وظیفه بوده.
باز هم موردی بود در خدمتتون خواهم بود.
موفق باشید

work_1365

Registered User
لایک‌ها
76
درود

ایشون دقیقا حرفای من رو زدن
منم خیلی وقته سال هاست توی این سایت عضوم
ولی از اونجایی که عادت به پست گذاشتن ندارم نمیتونم به صورت فیدبک دادن از آقای عبدلی تشکر کنم
شاید چندین و چند خرید از سایت های مختلف برای من انجام دادن .
و اونقدر خوبن و اونقدر با انصافن که این خریدها تا الان ادامه داشته
آقای عبدلی شرمنده که نتونستم فیدبکی برای اون خرید ها بدم .
ولی حیفم اومد وقتی حرف های این دوستمون رو دیدم منم چیزی نگم.
ازتون ممنونم. برای اخلاق و انصاف و همه پیگیری هاتون برای همه سفارشا و سفارشایی که بازم قراره انجام بدید
انشالله همیشه سلامت و موفق باشید

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
ایشون دقیقا حرفای من رو زدن
منم خیلی وقته سال هاست توی این سایت عضوم
ولی از اونجایی که عادت به پست گذاشتن ندارم نمیتونم به صورت فیدبک دادن از آقای عبدلی تشکر کنم
شاید چندین و چند خرید از سایت های مختلف برای من انجام دادن .
و اونقدر خوبن و اونقدر با انصافن که این خریدها تا الان ادامه داشته
آقای عبدلی شرمنده که نتونستم فیدبکی برای اون خرید ها بدم .
ولی حیفم اومد وقتی حرف های این دوستمون رو دیدم منم چیزی نگم.
ازتون ممنونم. برای اخلاق و انصاف و همه پیگیری هاتون برای همه سفارشا و سفارشایی که بازم قراره انجام بدید
انشالله همیشه سلامت و موفق باشید

سلام.
بسیار ممنون برای پست ارسالی و نظرتون.
لطف دارید. هرچی بوده انجام وظیفه بوده و خوشحالم که تا حالا راضی بودید و امیدوارم در آینده هم همینطور باشه.
شما هم همینطور.
موفق و پیروز باشید/

spiderman2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146

spiderman2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
من تا الان حداقل 10-11 بار خرید از سایت های مختلف banggood dhgate yesstyle برام انجام دادن آقای عبدلی و از هر نظر راضی بودم و فوق العاده پیگیر و با انصاف هستن
تشکر واسه همه این مدت

chinship.ir

Registered User
لایک‌ها
1,400
سلام آقای عبدلی عزیز
این لینک رو لطفا چک کنید ببینین امکان خریدش هست و آیا گمرک به مشکل نمیخوره واسه وارد کردنش؟
و اینکه آیا به همین گاز فندک های معمولی میخوره؟
http://www.banggood.com/Gas-Torch-F...s_share=1&_branch_match_id=352035827642074696

سلام.
ارسال شد.

من تا الان حداقل 10-11 بار خرید از سایت های مختلف banggood dhgate yesstyle برام انجام دادن آقای عبدلی و از هر نظر راضی بودم و فوق العاده پیگیر و با انصاف هستن
تشکر واسه همه این مدت

از شما هم بابت پست ارسالی و نظرتون بسیار ممنونم.
لطف دارید.
تمام تلاش این بوده و هست تا جایی که از دست بر میاد چیزی کم گذاشته نشه. وظیفه هست.
موفق باشید

Morni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام علیکم
شما آیا داروهای مجاز و مکمل هم از آمازون میتونید بیارید؟

بالا