برگزیده های پرشین تولز

خرید کالا از تمام دنیا و ارسال به ایران (به راحتی از Ebay و دیگر سایت ها کالای فیزیکی خریداری کنید)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
سلام دوستان امروز رفتم دادگاه از شانس ما مثل اینکه برای قاضی اتفاقی افتاده بود و چند قبل از اینکه من برسم رفته بود، سردفترش وقتو گذاشت برای فردا ایشالا اگر مشکلی پیش نیاد دیگه فردا تموم میشه و بعدش باید منتظر بمونیم تا بگیرنشو بیارنش
امین شما نمیخواد نارحت باشی یا خودتو اذیت کنی همه ما شکایت کردیمو کار داره انجام میشه ولی شما باید شکایت خودتون رو انجام بدی تا روال قانونی کار طی بشه و به پولت برسی با این اتفاقی که افتاده به احتمال جلب ایشون میوفته برای بعد از تعطیلات پس نیازی نیست با این پات عجله کنی ولی حتماً برو و کارهای شکایتت رو انجام بده، فردا که من برم میشه سه شنبه و بعدشم چهارشنبه پنجشنبه جمعه هم که تعطیل هست (عجب مملکتیه کلاً همیشه تعطیله) تا شنبه
فقط خواستم خبر بدم تا دوستان در جریان باشن و انشالا بعد از تعطیلات همگی به پولهامون میرسیم

سلام
مجید جان من پرینت رو درخواست دادم فردا میاد و از تمامی ایمیل ها ها و صفحه اول اینجا هم پرینت گرفتم همه رو ببرم فتای مشهد فقط بحث اینه که فردا نمی رسم برم میافته شنبه دیر نمیشه ؟ اگه میشه من یک غلطی بکنم نمیدونم یکی بره یک کار دیگه

سلام مجدد به تمام دوستان
عذرخواهی میکنم من برای یک کار شخصی چند روزی شهرستان بودم و دسترسی به نت نداشتم و فقط یه بار با گوشی آن شدم و به امین عزیز توضیح دادم تا در جریان باشه ... بابا پنج علی عزیز هم لطف داشت و به ما هم شک کرد که چرا چند روزه آن نشدیم ... دم شما گرم :blink:
اما عرض کنم که من هم مثل تمام شما منتظر بودم ولی متاسفانه ایشون آخرین شانس خودشون رو هم سوزوندن و از اینجا به بعد رضایت گرفتن از ما هم براشون محال شده ... خود من یکیش ... زنگ زدم به فتا برای پیگیری و گفتن پرونده داره روال خودش رو طی میکنه و ... حالا اینکه به مجیدخان زنگ زدن و اینها خیلی جالبه چون به غیر از ایشون ظاهرا با هیچ کس دیگه تماس نداشتن ...
علی ایحال همچنان باید منتظر دستگیری ایشون باشیم انشاالله ...
خدا از این حیوون نگذره که من رو هم پیش بچه ها خراب کرد ...

تقصیر تو نیست مهدی جان، کم برای ما زبون بازی کرد ؟ کم همه رو بازی داد ؟ همونطور که گفتی پل رو خراب کرد
بهتر حاجی دیگه وجدان درد نداره آدم که بهش فرصت ندادیم
من روزی نیست فحشش ندم، بخدا صبح به صبح که بیدار میشم گوشیم رو نگاه میکنم ببینم نکنه ایمیل زده باشه ! زهی خیال باطل....
روان نذاشته برای آدم

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
امروز کلی کوبیدیم با هزینه آژانس رفتم فتای مشهد گفتن نمیدونم فلانی نیست برو شنبه بیا :(
اینم وضع ما - خدا بیش از پیش لعنتت کنه
من منتظر گزارش مجید جان هستم

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
ضرری که این بی پدر مادر حرومزاده به من زد خیلی بیشتر ا اون 3 تومنه کارم گیر کرد

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
ضرری که این بی پدر مادر حرومزاده به من زد خیلی بیشتر ا اون 3 تومنه کارم گیر کرد

ما که به گیر نزول خور افتادیم تا چک پاس بشه
جدا از اون دنیا استرس، اعصاب خوردکنی، هزینه های بیخود، سرسنگینی با خانواده و همسر، بی خوابی، بی خوراکی به همراه داشت که با هیچ پولی نمیشه جبران کرد.
امروز پرینت گرفتم همه مدارک هم آماده کردم صبح زود شنبه پرونده میرم تشکیل میدم فقط خواهشی که از دوستانی که شکایت کردن دارم اگه میشه شماره شکایت نامه هاشون یا اطلاعات لازم رو برام پیغام خصوصی کنند تا من شنبه میرم همه رو بذارم روی پرونده خودم
از همه جا فشار بیاریم شاید یک فرجی شه
دیگه ضعف اعصاب به حدی رسیده بود که فکر میکردم دارم جنون میگیرم
خدا قسم به همین شب میمون ما رو به پولمون برسون که از آتیش جهنمت این یک ماه اخیر برامون بدتر بوده

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
امین جان ناراحت نباش ایشالا گیرش میاریم بی پدر مادر رو.یه سوال این به نویسنده هاش پول داده میشه مشخص کرد از چه حسابی به حساشون پول ریخته؟ دنبال وبمانی هم بود فکر کنم از یکی تو همین سایت خرید کرده از اونجا چظور؟

بابا پنج علی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
امین جان ناراحت نباش ایشالا گیرش میاریم بی پدر مادر رو.یه سوال این به نویسنده هاش پول داده میشه مشخص کرد از چه حسابی به حساشون پول ریخته؟ دنبال وبمانی هم بود فکر کنم از یکی تو همین سایت خرید کرده از اونجا چظور؟

مگه پدر مادر هم داره ؟

piishii

Registered User
لایک‌ها
126

چرا نشه حامد ؟ باید نویسنده هاش رو گیر بیاریم ازشون سوال کنیم
میترسم اونا هم با همون کارت کذایی کارت به کارت کرده باشه یا اینترنتی ریخته باشه
اگه اینترنتی ریخته باشه هم حتی توی پرینت اسم کامل رو میزنه من امروز ک پرینت رو گرفتم فقط یک مورد واریز اینترنتی برام بوده اسم طرف رو کامل زده بقیه رو فقط شماره کارت گذاشته
وب مانی هم فکر کنم بشه آره میشه خوب گفتی باید دست به کار شیم
نمیدونم مجید کجاست امروز خبری ازش نشد
باورت میشه حامد ؟ سر و کار با نزول خور پیدا کردم باورم نمیشد تو زندگی به این مرحله برسم

djmehdi_67

Registered User
لایک‌ها
23
چرا نشه حامد ؟ باید نویسنده هاش رو گیر بیاریم ازشون سوال کنیم
میترسم اونا هم با همون کارت کذایی کارت به کارت کرده باشه یا اینترنتی ریخته باشه
اگه اینترنتی ریخته باشه هم حتی توی پرینت اسم کامل رو میزنه من امروز ک پرینت رو گرفتم فقط یک مورد واریز اینترنتی برام بوده اسم طرف رو کامل زده بقیه رو فقط شماره کارت گذاشته
وب مانی هم فکر کنم بشه آره میشه خوب گفتی باید دست به کار شیم
نمیدونم مجید کجاست امروز خبری ازش نشد
باورت میشه حامد ؟ سر و کار با نزول خور پیدا کردم باورم نمیشد تو زندگی به این مرحله برسم
نز.ل لامصب زندگی رو به آتیش میکشه !!! کاش راه دیگه ای بود !!!
من قبلا با یکی از نویسنده ها صحبت کردم متاسفانه با همون شماره کارت مبلغ رو واریز کرده ... آخ یعنی میشه این مادر .... رو بگیرن ؟؟؟؟؟؟

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
نز.ل لامصب زندگی رو به آتیش میکشه !!! کاش راه دیگه ای بود !!!
من قبلا با یکی از نویسنده ها صحبت کردم متاسفانه با همون شماره کارت مبلغ رو واریز کرده ... آخ یعنی میشه این مادر .... رو بگیرن ؟؟؟؟؟؟

آتیش ؟ کار از اینا گذشته من الان وارد فازی در زندگیم شدم که اسمش جهنم این دنیاست !
هر قدم که بر میدارم فکر میکنم روی ذغال دارم راه میرم !
اینترنتی براش ریخته یا از عابربانک ؟ اگه دومی که هیچ ولی اگه اولی اسم و فامیل رو کامل توی پرینت بانکی میزنه شاید اگه بدونیم اونی که کارت به اسمش کیه کامل اسمش رو بدونیم
با حکم دادگاه بشه کامل آدرس خونه اش رو از بانک گیر آورد و از صاحب کارت به این ولدالزنا رسید

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
دوستان ببخشید یه سوال : شما در خواست آی پی دادین !

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
برادر شما هم سوال ها میکنی
مدیران فکر کنم اصلا این تاپیک رو نمی بینند ! به طور خصوصی که نه یعنی من یکی نه ولی عمومی اینجا گفتم ایشون مدرک رو کرده برای فروشنده معتبر شدن
چرا کسی اون مدرک رو در اختیار ما قرار نمیده ؟ آی پی به چه درد ما میخوره آخه
ما مدرک رو میخوایم که ایشون برای سایت رو کرده
اسم فامیل
کارت ملی هرچی
ولی انگار اینجا قبرستون بهشت زهراست ما داریم بالا سر قبر گریه میکنیم ولی متصدی نداره که بگه این قبر شما نیست !
خلاصه که زندگی هممون سیاه شده به خاطر اینکه ایشون سبز بود و ما اعتماد کردیم
من به نزول خواری افتادم و آب دارم میشم از استرس و اعصاب
حامد جان زندگیش به آتیش کشیده شد
مهدی جان و نوید جان و بقیه دوستان هم به یک نحوی
آهای مدیرا

viroosyab

Registered User
لایک‌ها
4
در انتهای توضیحات عنوان " فروشنده معتبر " پرشین تولز از هر گونه اتفاق این چنینی سلب مسئولیت کرده که این خودش
آشکارا " نقض غرض " هستش و جای پیگیری علیه مدیران سایت را باز میگذارد
این مثل اینه که به یکی یه چک بدی بعد بنویسی "بانک محترم لطفا نپردازید " !!!
عنوان " فروشنده معتبر " و دادن بهش بعد میگن به ما چه
خیلی علنی عرض کنم خدمت دوستان که در صورتی که مدیران توضیحی در این تاپیک جهت حل مسئله ثبت نکنن از نظر من شریک جرم محسوب میشن و من یکی حتما قانونا پیگیری میکنم

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
داداش تو بخش شکایات ...زمانیکه شکایت قطعی میشد مدیر اونجا (drdexter) میگفت برای اینکه ای پی و مشخصات رو بتونید از پرشین تولز بگیرین باید تو شکایتنامه اینطوری باشه !

حتما و حتما عریضه رو بدید عریضه نویس بنویسه خودتون تحریر نکنید به هیچ عنوان چون عریضه نویس ها به ادبیات قضایی کاملا آشنا هستند . از تمامی شماره حساب های متعلق به این فرد شکایت کنید از الباقی به عنوان اطلاعات تکمیلی ذکر کنید چون اگر شما به شخصه به این حساب ها واریز نکرده باشید براتون بار حقوقی داره حواستون باشه .

در پایان عریضه حتما این پاراگراف رو به این شکل ذکر کنید بدون کم و کاست :

از آنجا که معاملات به صورت آنلاین و در فضای سایبری انجام شده . خوانده کاملا در جریان دعوی از قبل بوده و متاسفانه خوانده اصلا همکاری لازم را نداشته و با علم به مشکل این جانب به آدرس :‌(آدرس تاپیک شکایت) آگاهانه اقدام به مغموم کردن اینجانب در معامله نموده . لذا خواهشمند هستم آن مقام محترم دستور شناسایی سوابق آدرس های اینترنتی (ای پی آدرس ها) مورد استفاده این شخص به نام کاربری : (نام کاربر مورد شکایت) را از تارنمای مذکور :
http://forum.persiantools.com
را بر تسریع در شناسایی محل زندگی این فرد درخواست کند . لازم به ذکر هست خوانده به صورت کامل از محتوای شکایت این جانب نسبت به ایشان مطلع بوده زیرا در تارنمای مذکور موضوع شکایت از ایشان مطرح شده میباشد که در همان فضای سایبری حل اختلاف شود ولی متاسفانه خوانده هیچ گونه همکاری با اینجانب نداشته و به صورت آگاهانه اقدام به مغموم کردن و کلاه برداری آگاهانی از اینجانب در این معاملات نموده . آدرس تارنمای شکایت :‌ (آدرس همین تاپیک شکایت)

ان شا ا... مشکلتون حل بشه دوستان

schumi

Registered User
لایک‌ها
155
ديدين نميشه به فروشنده هاي معتبر هم اعتماد كرد؟؟؟

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
فکر نمیکنم دیگه به پولمون برسیم اما تا اخر باید تلاش کرد و پیگیری .این مادر .... خیلی حرفه ای بود.مرتیکه بیشرف قول شرف داده تا 20 پول رو بریزه چیزی که نداره.میگفت شما صبر کنید تا 20 گفتم اقا ما 50 روز دیگه هم صبر میکنیم ولی تو شماره حساب خودت رو بده اون اصلی رو نه این هی یچیز دیگه میگفت با ایمیل خودش ایمیل نمیزد ببین تا چه حد همه چی رو رعایت میکرد بی پدر مادر راستش 10 روز بعد از اینکه پول ریختم به حسابش و اتیشمون سرد شد و یکم واقع بینانه تر نگاهکردم بهش شک کردم چون اصلا دقتی تو لینک هایی که واسه خرید بهش دادم نمیکرد مثلا من یکی دوتا لینکو تعداد میخواستم اصلا یادش رفته بود من چی گفتم و چنتا .ولی خوب نمیشد اون موقع گفت پولو پس بده

schumi

Registered User
لایک‌ها
155
فکر نمیکنم دیگه به پولمون برسیم اما تا اخر باید تلاش کرد و پیگیری .این مادر .... خیلی حرفه ای بود.مرتیکه بیشرف قول شرف داده تا 20 پول رو بریزه چیزی که نداره.میگفت شما صبر کنید تا 20 گفتم اقا ما 50 روز دیگه هم صبر میکنیم ولی تو شماره حساب خودت رو بده اون اصلی رو نه این هی یچیز دیگه میگفت با ایمیل خودش ایمیل نمیزد ببین تا چه حد همه چی رو رعایت میکرد بی پدر مادر راستش 10 روز بعد از اینکه پول ریختم به حسابش و اتیشمون سرد شد و یکم واقع بینانه تر نگاهکردم بهش شک کردم چون اصلا دقتی تو لینک هایی که واسه خرید بهش دادم نمیکرد مثلا من یکی دوتا لینکو تعداد میخواستم اصلا یادش رفته بود من چی گفتم و چنتا .ولی خوب نمیشد اون موقع گفت پولو پس بده

حامد جان كوتاه نيايد بايد اينطور آدما رو به سزاي عملشون رسوند

MaziyaR_1939

Registered User
لایک‌ها
74
سلام دوستان...من یکی از مال باخته ها هستم که حدود 2ملیون و 800هزار تومن به حساب ایشون واریز کردم...
من تو هفته های اخیر کاملا با آقا مهدی گل(djmehdi_67) در ارتباط بودم و چون خیلی درگیر بودم نمیرسیدم اینجا پست بدم...ولی در جریان همه چیز هستم...
من یکی از نویسنده های این علی بودم،و پولی که به حسابم ریخت با همون شماره کارت بود که به اسم آیدا علیزاده بود متاسفانه...
موقعی که من نویسندشون بودم یک نفر به اسم ابراهیم جانشین علی بود و اون به نویسنده ها میگفت که چیکار کنن...و فکر کنم با علی بیشتر در ارتباط بود...
من اینجا تو پرشین تولز پیداش کردم ابراهیم رو،فقط لطفا اگه سوالی چیزی ازش دارین با لحن تندی ازش نپرسین چون ابراهیم هیچ ربطی به این قضیه فکر نمیکنم داشته باشه...
این آدرس پروفایلش هست:
نمایش مشخصات: ebiram1 - PersianTools Forums
راستی منم شنبه صبح دارم میرم برای شکایت...کسی میدونه فردا صبح هم باز هست دادگاه یا نه؟تا اگه باز هست فردا صبح برم؟!

ebiram1

Registered User
لایک‌ها
597
سلام دوستان...من یکی از مال باخته ها هستم که حدود 2ملیون و 800هزار تومن به حساب ایشون واریز کردم...
من تو هفته های اخیر کاملا با آقا مهدی گل(djmehdi_67) در ارتباط بودم و چون خیلی درگیر بودم نمیرسیدم اینجا پست بدم...ولی در جریان همه چیز هستم...
من یکی از نویسنده های این علی بودم،و پولی که به حسابم ریخت با همون شماره کارت بود که به اسم آیدا علیزاده بود متاسفانه...
موقعی که من نویسندشون بودم یک نفر به اسم ابراهیم جانشین علی بود و اون به نویسنده ها میگفت که چیکار کنن...و فکر کنم با علی بیشتر در ارتباط بود...
من اینجا تو پرشین تولز پیداش کردم ابراهیم رو،فقط لطفا اگه سوالی چیزی ازش دارین با لحن تندی ازش نپرسین چون ابراهیم هیچ ربطی به این قضیه فکر نمیکنم داشته باشه...
این آدرس پروفایلش هست:
نمایش مشخصات: ebiram1 - PersianTools Forums
راستی منم شنبه صبح دارم میرم برای شکایت...کسی میدونه فردا صبح هم باز هست دادگاه یا نه؟تا اگه باز هست فردا صبح برم؟!

بله منم حرف ایشونو تایید میکنم من مدیر برنامه های سایتش بودم که بعد از فهمیدن کلاه برداری ایشون به ایشون هشدار دادم و دیگه باهاشون کار نکردم حتی ایشون سایت رو هم جمع کردن و من 20 روزه از ایشون خبردار نیستم

سوالی یا اطلاعاتی که از این داشته باشم رو در اختیارتون میزارم اگه خواستین ولی هرجا واریزی بود میگفت کارت خانوممه

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282

با کاربرایی که بهش امتیاز بازارچه مثبت دادن ارتباط برقرار کردید؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا