برگزیده های پرشین تولز

خرید گرافیک حتما بخوانید

a.ferdosi

Registered User
لایک‌ها
847
به نام خدا
با عرض سلام خدمت دوستان
پیرو تایپیک زیر
http://forum.persiantools.com/threads/فروش-کارت-6970-سافایر.601686/
بنده زمانی که این تایپیک زده شد خریدار این گرافیک بودم که قسمت نشد و کاربر DDR5 خریدند تا اینکه چندروز پیش متوجه جروبحث ونزاع دوطرف بودم با دوطرف صحبت کردم بخصوص با کاربر DDR5 که کوتاه بیایند حتی تماس تلفنی داشتم و ودیدم خیلی شاکی هستند گفتم من کارت رو خریدارم ولی شما این نزاع رو تمومش کنید که فایده چندانی نداشت حدودا 48 ساعت قبل ایشان پیامک دادند که کارت اگر میخواید مبلغ رو واریز کنید براتون ارسال کنم من نیازی ندارم و بنده موافقت کردم و مبلغو واریز کردم وقرار برارسال شد که تا این لحظه علرغم پیگیریهای تلفنی وپیام خصوصی هیچ خبری از ایشان نیست.
بنده تابحال ازدوستان چه دراینجا چه درلیون خرید داشتم و تابحال نه تنها مشکلی نبوده بلکه شرمنده صداقت و محبتشون شدم
همین الانم چندبار تماس گرفتم موبایلشونو خاموش روشن میکنن ! دیشب هم آنلاین شدند جواب ندادند!بازم با این وجود نمیخوام خدانکرده قضاوت عجولانه داشته باشم
شایدخدانکرده برای ایشون مشکلی پیش اومده واتفاقی افتاده باشه
بخاطر همین ازدوستان تقاضا دارم اگر چیزی از ایشون میدونند یا خبری دارند لطفا اطلاع بدهند

درضمن مستندات واریز وجه موجوده و آقا حمزه هم فروشنده اول کارت درجریان هستند

Last edited:

انتخابات

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام
به قول معروف شما اومدی از آب گل آلود ماهی بگیری که با مشکل مواجه شدی!!!
شما الان پول رو به حساب کدوم کاربر واریز کردید؟

navid_ati

Registered User
لایک‌ها
1,515
امیدوارم مشکلتون حل بشه دوست عزیزم

بهتره آدرس و مشخصات ایشون رو هو از فروشنده اول بگیرید که کارت رو برای ایشون فرستادن

اینجور موارد معمولا سریعا باید قبل اینکه دیر بشه از طریق پلیس فتا پیگیری بشه

GAME

Registered User
لایک‌ها
55
موندم شما این کارت برای چی میخاستی؟ کارتی که روی 10 سیستم تصویر نداده :confused:

ایشالا که به حقتون برسید ایشون کارت بفرستن

a.ferdosi

Registered User
لایک‌ها
847
هیچی اشتباه کردیم آش نخورده و دهن سوخته واله من نه بدی به ایشون کردم نه چیز دیگیه ای بوده فقط میخوام بیان بگن برای چی بخاطر 200 تومن این همه ادعا این همه دیگرانو متهم کردن به دروغگویی و حالا هزار مرتبه بدتر
دیگه متاسفانه دارم مطمئن میشم زنگ میزن جواب نمیدن بعدش گوشی رو خاموش میکنن
جالبه چقدر این بنده خدا از صداقت نداشتن و .. شکایت داشتن!!!!!! و حالا هزار مرتبه بدتر
حداقل همون کارت هر بلایی سرش آورده بفرسته یا مبلغو برگردونه

m.shabani

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,074
خوب خیالش راحته که کارت رو به شما فروخته داره تستهای آخر رو میزنه که به نتیجه برسه اگه بدرد بخور بود پول شما رو پس میده میگه ببخشید اگه کارت بدرد نخور بود کارت رو میده بازم میگه ببخشید
ولی مجموعا شما عزیز من هستی زیاد تو خرید قطعات عجول نباش جنسی که فروخته شد دنبالش نباش خیرش رو نمیبینی
منظورم رو که میدونید

a.ferdosi

Registered User
لایک‌ها
847
خوب خیالش راحته که کارت رو به شما فروخته داره تستهای آخر رو میزنه که به نتیجه برسه اگه بدرد بخور بود پول شما رو پس میده میگه ببخشید اگه کارت بدرد نخور بود کارت رو میده بازم میگه ببخشید
ولی مجموعا شما عزیز من هستی زیاد تو خرید قطعات عجول نباش جنسی که فروخته شد دنبالش نباش خیرش رو نمیبینی
منظورم رو که میدونید

باسلام
بنده ارادت دارم خدمت شما استاد عزیز
درمورد نکته اخر کاملا حق باشماست بابت این توصیه بزرگوارانتون ممنونم

Last edited:

fireinpole

Registered User
لایک‌ها
936
جناب فردوسی گل.. باهاتون دو بار معامله داشتم جز ادب و احترام چیزی ندیدم ازتون. اگه خبری شد شکایت کنین چون دیر که بشه همون مرجع ذیصلاح میگن چرا الان اومدین

a.ferdosi

Registered User
لایک‌ها
847
با سلام و تشکر از توجه دوستان
بله انشاا... حل شد که اعلام میکنم ممنون

DDR5

Registered User
لایک‌ها
63
آقا چه خبر اینجا!!!!!!!!!
آقای محترم این کارا یعنی چی!!!!
شما اومدی تاپیک زدی اطلاع هم ندادی که تاپیک زدی؟؟؟
من که گوشیم خاموش بود حتما مشکلی پیش اومده بوده........فرداش که از منزل خودم با شماره ثابت باهاتون تماس گرفتم
عجب دنیایی شده بخدا
آقا یه سوتفاهم پیش اومده بود ....شما نمیخواستی زود قضاوت کنی که یک روز نگذشته اومدی تاپیک زدیو داستان درست کردی واسه ما

طی مشکلی خانوادگی که واسه بنده ایجاد شده بود در ارسال بسته ایشون یک روز دیر شد...همین .
لطفا تاپیک رو ببندید و از مدیران خواهش دارم که اجازه ندن به همین راحتی بیان و با آبروی مردم بازی کنن و 4 تا نیو یوزر بیان هر چی میخوان بگن...البته منظورم با اساتید که نظر دادن نیست

DDR5

Registered User
لایک‌ها
63
منظورم رو که میدونید
دوست عزیز ما تجربه شما رو نداریم و به هیچ وج ممکن هم همچین چیزی نبوده

a.ferdosi

Registered User
لایک‌ها
847
با سلام این قضیه متاسفانه تموم نشده والبته نیمخوام دیگه وقت دوستانو بگیرم
سعی بر اینه که انصافو درنظربگیرم
اولا از این بابت که دراین قضیه دخالت کردم به این شکل خودم رو مقصرم میدونم ونباید خریداری میکردم
درمورد دیرکرد اظهار کردند مشکلی براشون پیش اومده بود منم قبول کردم به هرحال برای هرکسی امکان داره پیش میاد بعد ایشون کارت رو بعد از 3 روز ارسال کردند بله قبلشم گفتند که دادند تعمیرکار نتونسته مشکلشو حل کنه فقط الان بدون مشکل تصویر میده ولی فقط تصویرش بهم ریختگی داره و باید تعمیر اساسی بشه منم قبول کردم فرستادند ولی الان 4 روزه روی هرسیستم تست کردم اصلابوت نمیشه والا من هم دنبال جروبحث بیخود نیستم ولی ایشون الان 3 روز باز جوابگو نیستند (ظاهرا بازم براشون خدانکرده مشکلی پیش اومده باشه) که وقت دیگران هم نگیرم بین خودمون حلش کنیم چون ارزششو دیگه نداره .

a.ferdosi

Registered User
لایک‌ها
847
بعد از 10 روز که پاسخ دادن حاضر نشدن کارتی که سوزوندن وبه عنوان دیگه فروختن رو پس بگیرن
زرنگی کردن و ضرری که کرده بودن ابنطور جبران کردن
ولی
زهی خیال باطل

ببخشید وقت دوستان هم گرفتم. دیگه نمیخوام به این طریق ادامه بدم

ختم تایپیک

بالا