برگزیده های پرشین تولز

خرید گوشی بدون دوربین ( ترجیحا با امکانات )

borzoei

Registered User
لایک‌ها
132
سلام دوستان خوبم ،

یه مدت پیش تاپیک زدم برای خرید گوشی بدون دوربین که البته اون موقع هنوز گوشی خودم ( سونی اریکسون W950 ) هنوز رو پا وقابل استفاده بود ، ولی خوب از بد روزگار دیروز از دستم افتاد ( شیرجه هم افاقه نکرد
sumo.gif
) زمین خورد و به لقاءالله پیوست ، حالا لطفا بزرگواران یه همتی بکنند تا من گوشی بدون دوربین البته ترجیحا با امکانات ( بلوتوث ، تاچ !!! ، با حافظه داخلی حجم مناسب و... ! ) گیرم بیاد ، از همه راهنمایی و نکته و نظرات دوستان با کمال میل استقبال می کنم . اگر کسی گوشی زیر خاکی مثل همین W950 هم داشته باشه در خدمتش هستم .

بهم نخندینا ، الآن حدود نیم ساعته دارم تاپیک های فروش گوشی رو زیر و رو می کنم محض نمونه ( به قول شیرازیا محض دووی ) یک گوشی از این جدیدا رو نشناختم ! ( امان از پیری
freak5.gif
)

سلام دوستان خوبم ،

یه مدت پیش تاپیک زدم برای خرید گوشی بدون دوربین که البته اون موقع هنوز گوشی خودم ( سونی اریکسون W950 ) هنوز رو پا وقابل استفاده بود ، ولی خوب از بد روزگار دیروز از دستم افتاد ( شیرجه هم افاقه نکرد
sumo.gif
) زمین خورد و به لقاءالله پیوست ، حالا لطفا بزرگواران یه همتی بکنند تا من گوشی بدون دوربین البته ترجیحا با امکانات ( بلوتوث ، تاچ !!! ، با حافظه داخلی حجم مناسب و... ! ) گیرم بیاد ، از همه راهنمایی و نکته و نظرات دوستان با کمال میل استقبال می کنم . اگر کسی گوشی زیر خاکی مثل همین W950 هم داشته باشه در خدمتش هستم .

بهم نخندینا ، الآن حدود نیم ساعته دارم تاپیک های فروش گوشی رو زیر و رو می کنم محض نمونه ( به قول شیرازیا محض دووی ) یک گوشی از این جدیدا رو نشناختم ! ( امان از پیری
freak5.gif
)

ای بابا کسی جواب نمیده ، اگر گوشی دوربین خراب ( که البته بشه از گوشی جداش کرد ) هم اگه کسی داشت پیشنهاد بده . ممنون

با تشکر از .... آپ

آ|||||

Last edited:

borzoei

Registered User
لایک‌ها
132
یکی بگه چطور میشه این تاپیکو آپ زد ، این چه وضعیه !

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
کاکئو هر 24 ساعت یه اپ میشه بدی اقا مخلص شیرازی ها هستیم عاشق حافظ و کوروش بزرگیم ولی هنوز نشده بیام شیراز بهترین دوستام همه شیرازی هستن خیلی مخلصیم

راستی یکی از بچه ها m600 داره سونی اریکسون تهرانی هستن 150 میدن میخوایید بهشون اطلاع بدم ؟؟؟

borzoei

Registered User
لایک‌ها
132
کاکئو هر 24 ساعت یه اپ میشه بدی اقا مخلص شیرازی ها هستیم عاشق حافظ و کوروش بزرگیم ولی هنوز نشده بیام شیراز بهترین دوستام همه شیرازی هستن خیلی مخلصیم

راستی یکی از بچه ها m600 داره سونی اریکسون تهرانی هستن 150 میدن میخوایید بهشون اطلاع بدم ؟؟؟

سلام کاکو ، کوچیک شما هستیم ، شیراز چه قابلی داره ! بیوین قدم سر چیش ، مخلصیم ، کاکو این w600 بدون دوربینه دیگه ، یه کم قیمتش تند و تیز نیست ؟

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
والله میگفت خیلی سالم و تمیز هست بزار لینکش رو پیدا کنم من نه ته پیازم نه سر پیاز دیدم لازم دارید گفتم بگم بهتون ... بزارید لینکش رو پیدا کنم بدم الان

اینهاش عزیز عکس هاش رو پست 9 گزاشته خیلی هم پسر خوب و قابل اعتمادیه اقاست باهاش معامله داشتم
http://forum.persiantools.com/t260258.html#post4844558

borzoei

Registered User
لایک‌ها
132
والله میگفت خیلی سالم و تمیز هست بزار لینکش رو پیدا کنم من نه ته پیازم نه سر پیاز دیدم لازم دارید گفتم بگم بهتون ... بزارید لینکش رو پیدا کنم بدم الان

نفرمائید ، پیاز چیه کاکو شما گلید . ممنون میشم . البته چونکه خودم w950 داشتم تا یه حدودی می دونم چطوریه این گوشی ، ولی خوب قیمتش بالا است عزیز ، یه لطف کنید در مورد قیمت باهاشون صحبت کنید اگر تجدید نظر کنند شاید معامله شد . ممنون

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
من رفیق ایشونم گوشی هم مال ایشون نیست گویا شما نهایت تا چند خریدارید؟؟اگه عکس ها رو ببینید میبینید واقعا تمیزه ها خدایی در حد اک هست ... حالا یه تخفیف یه خاطر من میده ولی مطمئنا زیاد نیست

ولی اجازه بدید گوشی رو کادو بفرستم براتون عزیز؟

اینم هست خیلی گوشی شیکی هست 400 -450 در میاد https://encrypted-tbn1.google.com/i...mYS4WTxP3XGfUy4hzJlg5BcpAi-FBIT3Ey0DFu_f2uzHH

xperia pureness

اسمشم این بالا زدم نمی دونم چه قدر میخواید هزینه کنید؟

borzoei

Registered User
لایک‌ها
132
آقا شما خیلی لطف دارین ، ممنون ، فعلا که قربان وضعیت مالی خیلی خرابه و در حد ..... هستش ! به هر حال من فعلا زیر صد میخوام هزینه کنم البته تا ببینیم این گوشی تا چه حد تمیزه و تا کجا حضرتعالی و دوستتون می تونید پائینتر بدین .

pariseiran

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,860
من نمی تونم از طرف ایشون قول بدم ولی با شناختی که ازشون دارم قیمت بالا نمی گن بعدا هم تخفیف کم میدن یا نمیدن ..... تو تاپیک خودش بزندی خوب دیگه ولی با این وضعیت زیر 100 باشه یه گوشی 50 تومنی میتونید بخرید خودتون دوربینش رو در بیارید که به نظرم جالب نیست این گوشی ها تمیزش یکم گرونه و اگه تمیز هم نگیرید جناب باید بیشتر از 200 خرج تعمیراتش کنید بیشتر از این که گوشی دست شما باشه دست تعمیراتی میره من یه p990 داشتم چون خیلی بهش علاقه داشتم نمیشد جمعش کرد چون تمیز نبود

borzoei

Registered User
لایک‌ها
132
به هر حال دوست خوبم ممنون میشم با دوستتون صحبت بفرمائید و آخرین قیمت رو بگیرید ، این که گفتم قیمت بالا هستش به این خاطره که این گوشیا طراحی و تولید حداقل 4 تا 6 سال پیش هستش ، پارسال یکی از مغازه های شیراز یه تعداد w950 تعداد محدود آورد که خیلی زود هم تموم کرد ، قیمت آک میداد 180 ( البته نفهمیدم چطور گیر اورده بود )
راستی این xperia pureness هم سراغ دارین برای فروش یا نه ؟

borzoei

Registered User
لایک‌ها
132
سلام ، هنوز میخوایم

بالا