برگزیده های پرشین تولز

خرید گوشی lumia 920

tsaeedt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من زیاد به اصل و تقلبی بودن گوشی وارد نیستم و میخوام این گوشی رو تهیه کنم اما نمیدونم از کجا بخرم و چه جوری بهمم تقلبی نیست اگه میشه یه راهنمایی بکنید ممنون

eghbali_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام دوست عزیز
حالا چرا لومیا 920؟!!!!
قیمتش چقدره؟
اگه بیشتر از 600 تومنه من بهت Huawei Honor 3c رو بهت پیشنهاد میدم!

چون:

رم 2 گیگ، سی پی یو 4 هسته ای 1.3 گیگاهرتز، صفحه 5 اینچی IPS، رزولوشن 720p ، تراکم پیکسل 295، دوربین 8 (اما زیاد راضی کننده نیس)، طراحی زیبا، وزن قابل قبول و......
واقعا اگه بری بگردی تو برندای دیگه هیچ گوشی ای با این قیمت و امکانات نمیتونی پیدا کنی!!
حداقل باید 800 نهصد تومن واسه محصول مشابه تو برند های دیگه پول بدی!

من خودم 3 ماهه که دارمش. اصلا هنگ نکرده، بازی HD راحت و بدون لگ اجرا میکنه، شارژ دهیش عالیه، عالی! باتریش پلیمریه که اگه تو 10 ساعتم تو شارژ بذاریش عمرا خراب بشه!!!!!
باهاش فیلم Full HD میبینم اصلا کم نمیاره و ....

راستی من خودم بدون گارانتی از طبقه 7 علادین 570 تومن خریدم. تا الان هیچ مشکلی نداشته.
به چنتا از دوستامم سفارش کردم، اونام گرفتن واقعا راضین

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
سلام دوست عزیز
حالا چرا لومیا 920؟!!!!
قیمتش چقدره؟
اگه بیشتر از 600 تومنه من بهت Huawei Honor 3c رو بهت پیشنهاد میدم!

چون:

رم 2 گیگ، سی پی یو 4 هسته ای 1.3 گیگاهرتز، صفحه 5 اینچی IPS، رزولوشن 720p ، تراکم پیکسل 295، دوربین 8 (اما زیاد راضی کننده نیس)، طراحی زیبا، وزن قابل قبول و......
واقعا اگه بری بگردی تو برندای دیگه هیچ گوشی ای با این قیمت و امکانات نمیتونی پیدا کنی!!
حداقل باید 800 نهصد تومن واسه محصول مشابه تو برند های دیگه پول بدی!

من خودم 3 ماهه که دارمش. اصلا هنگ نکرده، بازی HD راحت و بدون لگ اجرا میکنه، شارژ دهیش عالیه، عالی! باتریش پلیمریه که اگه تو 10 ساعتم تو شارژ بذاریش عمرا خراب بشه!!!!!
باهاش فیلم Full HD میبینم اصلا کم نمیاره و ....

راستی من خودم بدون گارانتی از طبقه 7 علادین 570 تومن خریدم. تا الان هیچ مشکلی نداشته.
به چنتا از دوستامم سفارش کردم، اونام گرفتن واقعا راضین
شما یه گوشیه honor 3c خریدی دارید به همه همین پیشنهاد رو میدید گوشی های خیلی بهتر از این گوشی هم هست !!!!
اگه از گوشی اطلاعات ندارید قسمت مشاوره رو خراب نکنید تشکر

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
سلام دوستان من زیاد به اصل و تقلبی بودن گوشی وارد نیستم و میخوام این گوشی رو تهیه کنم اما نمیدونم از کجا بخرم و چه جوری بهمم تقلبی نیست اگه میشه یه راهنمایی بکنید ممنون
با سلام خدمت شما
به چه نوع سیستم عامل گوشی آشنایی بیشتری دارید و علاقه مندین؟ ویندوز فون؟اندروید؟ios؟
و سقف خرید شما تا چه قیمتی هست ؟

eghbali_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
شما یه گوشیه honor 3c خریدی دارید به همه همین پیشنهاد رو میدید گوشی های خیلی بهتر از این گوشی هم هست !!!!
اگه از گوشی اطلاعات ندارید قسمت مشاوره رو خراب نکنید تشکر
بله، حرف شما درسته

من خودم یه زمانی از لومیا خوشم میومد و بجای همین honorمیخاستم lumia 520بگیرم، اما وقتی مقایسه کردم و دیدم این بهتره.
درضمن فک نمیکنم پیشنهاد یه محصول خوب به کسی که میخاد هزینه کنه کار بدی باشه.....
راستی جا داره بگم که Huawei الان در بین گوشی ها از لحاظ سهم فروش تو دنیا بعد سامسونگ واپل قرار داره، پس مردم دنیا یچیزی توش دیدن که حاظرن براش هزینه کنن
پاینده باشید

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
بله، حرف شما درسته

من خودم یه زمانی از لومیا خوشم میومد و بجای همین honorمیخاستم lumia 520بگیرم، اما وقتی مقایسه کردم و دیدم این بهتره.
درضمن فک نمیکنم پیشنهاد یه محصول خوب به کسی که میخاد هزینه کنه کار بدی باشه.....
راستی جا داره بگم که Huawei الان در بین گوشی ها از لحاظ سهم فروش تو دنیا بعد سامسونگ واپل قرار داره، پس مردم دنیا یچیزی توش دیدن که حاظرن براش هزینه کنن
پاینده باشید
از طرز پاسختون که وقتی میگید نمیخواید بیشتر از 600 هزینه کنید مشخصه که نهایت با 2 تا گوشی کار کردید که همچین صحبتی رو میکنید
اصلا بنده کاری ندارم که کدوم شرکت چه کاری میکنه من با تمام گوشی های ساخته شده کار کردم و اطلاعاتم به حدی رسیده که تشخیص بدم تا چه رنجی چه گوشی خوبه
از کاربرانی مثل شما که خودتون میگید با چنتا گوشی بیشتر کار نکردید انتظار نمیره بحث فنی در مورد خرید گوشی انجام بدید
دو تا گوشی که سیستم عاملاشون متفاوته رو هیچ کسی مقایسه نمیکنه با هم که شما مقایسه کردید

tsaeedt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت شما
به چه نوع سیستم عامل گوشی آشنایی بیشتری دارید و علاقه مندین؟ ویندوز فون؟اندروید؟ios؟
و سقف خرید شما تا چه قیمتی هست ؟
ویندوز فون رو خلی دوست دارم از اندروید هم خوشم میاد من خیلی بتونم بدم 850

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
ویندوز فون رو خلی دوست دارم از اندروید هم خوشم میاد من خیلی بتونم بدم 850
تا 850 دسته 2 سامسونگ s4 رو میتونید بخرید
هواوی g750 هم نوش حدود 730 تومنه مورد خوبیه
تو ویندوز فون هم میتونید نوکیا 1320 بگیرید
اما پیشنهاد من g750 هست گوشی بسیار خوبیه از هر لحاظ

tsaeedt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا 850 دسته 2 سامسونگ s4 رو میتونید بخرید
هواوی g750 هم نوش حدود 730 تومنه مورد خوبیه
تو ویندوز فون هم میتونید نوکیا 1320 بگیرید
اما پیشنهاد من g750 هست گوشی بسیار خوبیه از هر لحاظ
داداش همین g750 رو از کجا بخرم که مطمئن باشم تقلبی نیست فقط از سایت نمیخوام بخرما چندتا ادرس فروشگاه معتبر اگه داری بده ممنون

بالا