برگزیده های پرشین تولز

خرید یک دونگ از پمب بنزین

shojaa

Registered User
لایک‌ها
132

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
یکی یکی جواب صحبت های شما رو میدم
اول گفتید که با رشوه و ... ( من کار رو به صورت قانونی گفتم و راهی بوده که خودم امتحان کردم و جواب دادن که امکان واگذاری نیست که البته مثلا کسی بدون رشوه دادن و رفتن پیش مقامات نفت هم میتونه اینکارو بکنه که کسی به خاطر اینکار کوچیک روش رو نمیزنه به کسی )
مورد دوم گفتید که من از مسائل حقوقی سر در نمیارم ( من که وکیل نیستم که کاملا با مسائل حقوقی آشنا باشم و این خود شما بودید که گفتید محضر و منم رو گفته شما گفتم اگر محضری نوشته بشه هم شرکت نفت قبول نمیکنه )
مورد سوم گفتید که چک و سفته ارزش داره ( اون چکی که طرف رو باهاش میندازن زندان چک روز هست که جنبه کیفری داره یعنی چک تو همون روز نوشته بشه و برای همون روز تاریخ خورده باشه و همون روز هم طرف ببره بانک و گواهی عدم پرداخت بگیره نه اینکه چک رو الان بده و اگر روزی روزگاری طرف بخواد دبه کنه این بره چک ها رو بزاره اجرا که در حال حاضر خودمون 17 تا چک برگشتی داریم که همش حقوقی هست و اصلا فایده ای نداره )
ای بابا تو هم ک فقط حرف خودتو میزنی اونجایی ک میگم محضر همینطوری ب نام نمیزنه اول استعلام میگیره از نفت رو اگه متوجه بشی دیگه احتیاج ب بحث نیست دیگه بحث با تو فایده نداره

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
تو سایتش که نوشته روز شمار 10 درصد
در ضمن بعضی جاها هستن روزشمار 22 درصد میدن ولی سررسید 1 ساله هست که اصلا فایده ای نداره
http://www.sinabank.ir/calculation/...l_account_benefit_calculation.php/sisOp/edit/

دوست عزیزم روزشمار بالای 20 میلیون سودش 22.2 هست
از یک ماه تا 1 سال هروقت پولتون هم بردارید 22.2 درصد حساب میکنیم
که برای این حساب باید به شعب مراجعه کنید

سود سپرده 1 ساله هم 22 درصد هست

این سپرده ای که بهتون میگم سودش از 1 ساله هم ماهانه بیشتر واریز میشه حتی اگر 1 ماهه پولتون بردارید هم بازگشت سود نداره

بالا