برگزیده های پرشین تولز

خسته شدم از چاق بودن.يكي راهنماييم كنه

.:smr:.

Registered User
لایک‌ها
4,964
درود !

چند ساله با چاقی دست و پنجه نرم میکنم

گاهی اوقات 20 کیلو کم میکنم ولی در عرض سه ماه 35 کیلو اضافه میکنم

به هیچ عنوان خوراک ندارم ولی جلو فست فود کم میارم و مثل گاو میخورم ولی شاید در ماه دوبار

خسته شدم ! تو زندگیم تمام معضلاتم رو رفع کردم ولی جلوی این یکی تسلیم شدم

رو معدم خیلی تاثیر گذاشته

چی کار کنم ؟ کلافم ! داغونم ! اعتماد به نفس پایینی دارم

با این که از نود درصد دو رو بری های خودم خیلی جلو ترم ولی جلوشون احساس حقارت میکنم

اهل ورزش نیستم

با **** میتونم کم کنم ولی بد بختی اینه که **** رو کامل نمیتونم ادامه بدم

میخوام برم سمت شیشه بچه ها جواب گرفتن و بعدا گذاشتن کنار

اصن من الان خودکشی کردم ! خدافس

Arash_Dm

Registered User
لایک‌ها
94
كمتر بخور حسين جان
راه حلش هميمه
ناخونك نزن و وعده هاي اصلي رو فقط بخور و بين صبونه و ناهار و بعو از شام هيچي اضافه نخور حتي اگه گرسنه ت شد

Sent from my iPhone using Tapatalk

این موردی که در مورد شام گفتند خیلی مهمه.
شام رو حتما بخور، اما سبک و حتی اگر بتونی بعد از شام هم 1 وعده میوه اضافه کن(در طول روز هم سعی کن با انجام ورزش های هوازی کالری از دست بدی)، اما شب ها انقدر نخور که سیر بشی، شب اگر کمی گرسنه باشی و بخوابی در حالت خواب هم کالری میسوزونی و خیلی به لاغری کمک میکنه.
اما به هیچ عنوان شام رو حذف نکن،

من خودم وقتی **** داشتم، صبح ها از خواب بیدار میشدم احساس میکردم وزنم کم کردم.

جدا بهت اخطار میکنم که به فکر راه های غیر عادی برای کاهش وزن نباشی، اگر سلامتیت برات مهمه، فقط باید حوصله به خرج بدی، همین .

ho3in_shiraz

Registered User
لایک‌ها
699
پستت رو خوندم...

فقط در این حد میتونم کمکت کنم که :

1-دلتو به این حلقه لاغری و تیشرت لاغری و کفش لاغری واین شعرا خوش نکن
2-هرچیزی رو که دیدی بدون زحمت به دست میاد بدون شر و ورهههه
3-در مورد دکتر کرمانی اینو خدمتت عرض کنم که من خودم زیر نظر یکی از شاگردان ایشون دارم وزن گیری میکنم..چون ورزشکار هم هستم نتیجه خوبی گرفتم ازشون... پیشنهاد میکنم یکم با خودت خلوت کن و دو دوتا 4تا کن ببین دوست داری توی این وضعیت بمونی یا نه؟ اگه میخوای بمونی که هیچ ولی اگه تصمیم داری درست کنی خودتو یه تصمیم جدی بگیر و یه یا علی بگو و بچسب به **** غذایی درست درمون...دکتر کرمانی به نظرم گزینه ی مناسبی میتونه باشه...
ممنون از شما
آره اين حلقه و تيشرتا الكين.من ميخوام لاغر بشم.جدي هم هستم.
اطلاعي از پكيج هاي خود دكتر كرماني نداري؟رژيماش شنديم زياد سخت نيست.يعني شايد تو رژيم اجازه خوردن يه دوبل برگر چرب خوش مزه هم ميده.راسته؟
همين هفته پيش رو ميرم شعبه دكتر كرماني تو شيراز

.:smr:.

Registered User
لایک‌ها
4,964
چای سبز + عرق زیره + خود زیره

همه رو من امتحان کردم جواب نمیده

cheshayer

Registered User
لایک‌ها
293
ممنون از شما
آره اين حلقه و تيشرتا الكين.من ميخوام لاغر بشم.جدي هم هستم.
اطلاعي از پكيج هاي خود دكتر كرماني نداري؟رژيماش شنديم زياد سخت نيست.يعني شايد تو رژيم اجازه خوردن يه دوبل برگر چرب خوش مزه هم ميده.راسته؟
همين هفته پيش رو ميرم شعبه دكتر كرماني تو شيراز

داداش اگه می خوای لاغر شی کلا فکرتو عوض کن، نمیشه یه آدم همش به فکر غذا و خوراکی و ... باشه بعد بگه می خوام نخورم
تا فکرت عوض نشه که اگه 100 کیلو هم کم کنی 3 ماه بعدش دوباره همون اشو همون کاسه
اینو بدون نباید پرخوری کنی، نمیشه یه معتاد بگه می خوام ترک کنم فقط تو برنامه ام هفته ای یه دولول تریاکم باشه بی زحمت
من چندین ساله پرخوری نمی کنم شاید تا حدودی خیلی هم کم می خورم. شام هم که کلا نمی خورم جاش میوه و سالاد می خورم، نوشابه و فست فود ابدا، حالا ممکنه 2-3 ماه یه بار یه پیتزا بزنم اما بدون نوشابه، غذا اونقدر می خورم که گشنه نباشم نه اینکه بترکم، با این حال وزنم اصلا کم نشده فقط ثابت مونده، که خودش کلی جای شکر داره.
پس اگه می خوای لاغر شی اول تکلیفت رو با خودت و شیکم مبارک معلوم کن

ho3in_shiraz

Registered User
لایک‌ها
699
یعنی در عرض 3-4 سال وزنت اینقدر شده!!!

ماهم یکی از فامیلامون همینجوری بود ولی سالها بود که چاق بود
100 جور قرص خوردد و 1000 جور کار دیگه 10 کیلو لاغر میشد و 15 کیلو بعدش اضافه میکرد!!
نهایت رفت عمل کرد نمیدونم حلقه انداخته یاچیز دیگه ولی دیگه هیچی نمیتونه بخوره
شاید 4تا قاشق برنج بخوره 5 می رو دیگه بخوره خفه میشه
البته اذیت هم خیلی میشه ولی خوب واسه کسایی که به قول خودت اراده ندارن چاره ای نیست!!
ممنون از شما.
حلقه معده؟تو فكر حلقه معده هم هستم

ho3in_shiraz

Registered User
لایک‌ها
699

lordkabir

Registered User
لایک‌ها
6
تنها راه لاغری 1-**** غذایی 2- ورزش ......اگر این 2 رعایت کردید استارت لاغری زدید...حالا به فرض شما واقعا نمیتونید و موقعیت ورزش هم ندارید یک راه واسه شما باز هست اونم جراحی هست..

جراحی لاغری چند نوع داریم..یک نوع هست که مقداری از اطراف شکم برش میدن و چربیهای دور شکم خارج میکنن...یک مدل دیگه هست مقداری از معده شما بر میدارند و معده شما کوچیک میشه..

درست در جراحی خیلی لاغر میشید ولی عوارض خاص داره مثال دیگه نمیتونید کارهای سنگین انجام بدید نمیتونید تند تند راه برید..

از تبلیغات چای سبز و کمربند لاغری قرص لاغری پرهیز کنید اینها همه تبلیغات هست..اگر **** رعایت کردید در کنارش چای سبز خوبه در کنارش فلفل تند خوبه بخورید اینها در لاغری تاثیر داره

ho3in_shiraz

Registered User
لایک‌ها
699
قرص رو ول کن . ژیم غذایی مناسب و اینکه روزانه باید حداقل 45 دقیقه الی 1.30 ساعت بدوی . این باعث میشه لاغرتر بشی . اگه مثل شتر مرغ بدوی و مثل گاو بخوری مثل خر چاق میشی ! اگه میخوای لاغر شی باید جلوی اون صاب مرده رو بگیری .
من به خاطر مشكل پام و كمرم نميتونم ورزش كنم :(

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548

lordkabir

Registered User
لایک‌ها
6
تنها راه لاغری 1-**** غذایی 2- ورزش ......اگر این 2 رعایت کردید استارت لاغری زدید...حالا به فرض شما واقعا نمیتونید و موقعیت ورزش هم ندارید یک راه واسه شما باز هست اونم جراحی هست..

جراحی لاغری چند نوع داریم..یک نوع هست که مقداری از اطراف شکم برش میدن و چربیهای دور شکم خارج میکنن...یک مدل دیگه هست مقداری از معده شما بر میدارند و معده شما کوچیک میشه..

درست در جراحی خیلی لاغر میشید ولی عوارض خاص داره مثال دیگه نمیتونید کارهای سنگین انجام بدید نمیتونید تند تند راه برید..

از تبلیغات چای سبز و کمربند لاغری قرص لاغری پرهیز کنید اینها همه تبلیغات هست..اگر **** رعایت کردید در کنارش چای سبز خوبه در کنارش فلفل تند خوبه بخورید اینها در لاغری تاثیر داره

ho3in_shiraz

Registered User
لایک‌ها
699
هزینش فکر کنم 4،5 تومن شد دقیق نمیدونم اینهزینه به خیلی چیزا بستگی داره
دکتر جایی که عمل میشی و ...
اذیت اینه که زیاد نمیتونه غذا بخوره دیگه مسله اینه

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 2
هزينش واسه من بالاست:(
غذا هم كه نميشه خورد ديگه بدتر:(
بايد برم دكتر كرماني و به خودم قول بدم كه لاغر شم.به هر حال ممنونم از راهنماييت

ho3in_shiraz

Registered User
لایک‌ها
699
من که هر چی میخوریم لاغر تر میشم 185 قدم 68 وزنم
یکی میشناختم پارسال مثل قلک بود طوری که از در به سختی خارج میشد اما الان کاملا وزنش طبیعی شده انگار 50 کیلو کم کرده نمیدونم چیکار کرده بود
اگه ميفهميدي كه چيكار كرده كه لاغر شده خوب بود

ho3in_shiraz

Registered User
لایک‌ها
699
مزوتراپی برای چاقی های موضعی و سلولیت می تونه کمک کنه اما فکر نکنم برای شما جواب بده
به نظر من بهتره یه مدت بری شنا، هم به پات(مفاصل زانو) فشار نمیاد هم خیلی کالری می سوزونه. البته به شرطی که بعدش پرخوری نکنی
با کم خوردنم هیچ اتفاقی نمیافته. من تاجایی که می تونم کم می خورم الان نزدیک 10 ساله وزنم حول و حوش 70-75 ثابت مونده. البته شکم و حول و حوش کمی چاق ترم شدن تازه!!!
منظور اینکه با نخوردن لاغر نمی شی حتما باید بسوزونی اونم با ورزش نه قرص و کپسول و حلقه و دستبند و ...
البته بالون معده هم هست که حجم معده رو کم میکنه اما دقیق نمی دونم چیه، فقط تو تبلیغا دیدم یه چیزی مثل توپ تو معده کار میزارن انگار، اما بازم فکر می کنم شنا از همه چی بهتره
ممنون از شما
من روزاي زوج ميرم استخر واسه آب درماني.اما بعد از استخر متاسفانه پر خوري ميكنم كه بايد از اين به بعد جلو خودمو بگيرم.
ولي كلا دوست دارم در كنار رژيم از بالون معده يا ليپو ليزر استفاده كنم تا بيشتر مصمم بشم

ho3in_shiraz

Registered User
لایک‌ها
699
استارت زدن برای شما خیلی سخته با این مشکلاتی که فرمودید .. از جمله دیسک کمر و .. چون نمیتونی الان ورزشی بکنی که سریع جواب بگیری .. شما تنها راهی که داری **** غذایی است ( مصرف Fast Food و شیرینی به کل تعطیل بشه ) ، اول هم باید آزمایش بدی که هورمون‌هات درست کار میکنند و وضعیت قند و کلسترول ات چطوره .. بعد هم ورزش فقط هوازی .. روزی 40 دقیقه تردمیل با سرعت 4 و دست اتون رو هم به میله تردمیل باشه چون پاتون آسیب دیده .. 6 ماه حداقل باید اینجوری طی کنی و شما تا 3 سال دیگه جواب میگیری ..
ممنون از شما
بله همينطوره
3سال زياده من ميخوام تو 1 سال لاغر بشم.چون با اين وضعيت كمرم برام خطرناكه.الان اوضاع كمرم بدتر هم شده

Miladicaa

Registered User
لایک‌ها
501
با سلام
من حدودا 110 الي 115 كيلو وزن دارم كه ديگه واقعا از چاق بودن خسته شدم
جوراب به ساختي ميپوشم جوري كه حتما بايد رو مبل يا صندلي بشينم كه بتونم پام كنم.كفش هم همينطور
پارسال به خاطر اضافه وزن ديسك كمر حاد گرفتم كه دكتر گفت بايد وزن كني.دكتر رژيم هم رفتم اما نتونستم رژيم بگيرم.اصلا اراده ندارم
ربات رباط صليبي پام هم پاره شده نميتونم بدوم.:(
7 8 دست لباس نو دارم كه اندازم نميشه.همين چند روز پيش بعد از 1 هفته گشتن يه شلوار گيرم اومد.تيشرت هم 3ايكس بايد بگيرم كه زياد گير نماد.
خلاصه خسته شد از اين چاقي لعنتي و ميخوام لاغر شم.مثل 3 4 سال پيش كه 68 كيلو بودم
اگه كسي ثابقه كاهش وزن زياد داشته يا آشناهاش ثابقه كم كردن 3.0 40 كيلو رو دارن راهنماييم كنه
اين حلقه هاي لاغري كه تو انگشت پا ميذارن تاثير داره؟
اين تيشرتاي لاغري چي؟
كسي از رژيماي دكتر كرماني استفاده كرده؟
ليپو ليزر تو چاقي مفرط تاثير داره يا فقط موضعي؟هزينش چنده؟
طب سوزني چي؟
مزوتراپي چي؟باي پس معده.بالون معده يا چيزاي ديگه چي؟

شما چه جوری از 68 رسیدی به 110؟!!؟میشه به من هم بگین استفاده کنم.من 3 ساله روو 55کیلو 56کیلو میچرخم.البته به قدو هیکلم میاد.قدم 173 پیش دکتر کرمانی هم 3 ماه رفتم 1 کیلو تاثیر داشت فقط .که بی خیالش شدم.هی میخوردم هی میخورم دریغ از اضافه وزن.باشگاه هم رفتم زیر نظر مربّی با مکمل مثل پروتیین و کراتین 3 ماه هم اینجوری دوره دیدم 1 کیلو اومدم بالا.دیگه خسته شدم کلا بی خیالش شدم.ما یه فامیل داشتیم تو عرض 2 ما 10 کیلو کم کرد.جالبیش اینجاست که به اون صورت کار خاصی نکرد.یه سری کپسول از عطاری گرفت به نام سرکه ی سیب.روزی 2 تا میخورد.غذاهای کم کالری بخور.یه متخصص غدد هم حتما برو شاید تیروییدت کم کارِ بهت قرص میده سوخت و ساز بدنت نرمال شه...

ho3in_shiraz

Registered User
لایک‌ها
699
سلام.

من خودم 10 کیلو وزن کم کردم و هنوز هم میخوام ادامه بدم.

این تاپیک رو ببین : http://forum.persiantools.com/t373165-page2.html#post6975560

اینجا توضیح دادم. اما بهتره با پزشک مشورت کنی، چونکه ممکنه بعدا پشیمون بشی، مطمئن باش اگر به دکتر مراجعه کنی 100% جواب میگری.
به پزشک مراجعه کن تا اگر آزمایشی هم لازم بود انجام بدی، همونطور که دوستان گفتند.

موفق باشید
درود بر شما
ممنون.آره بايد برم دكتر و اصولي پيش برم

بالا