برگزیده های پرشین تولز

خسته شدم از چاق بودن.يكي راهنماييم كنه

ho3in_shiraz

Registered User
لایک‌ها
699
كمتر بخور حسين جان
راه حلش هميمه
ناخونك نزن و وعده هاي اصلي رو فقط بخور و بين صبونه و ناهار و بعو از شام هيچي اضافه نخور حتي اگه گرسنه ت شد

Sent from my iPhone using Tapatalk
ممنون حاج احسان:heart:
من الان 6 7 تا وعده كامل دارم
صبحونه ساعت 8 9
قبل از ظهر 10.5 11
ناهار شماره 1 1.5 2
ناهار شماره 2 5 .5.5
شام اولي 7.5 8
شام وسطي 10.5 11
شام آخر 2 3
اين عددا ساعتشه.
وعدهام زياده :(

ho3in_shiraz

Registered User
لایک‌ها
699
زياد ديدم افرادي كه بخاطر همين لاغري به هزارتا چيز رو آوردن

نمونه ش مصرف شيشه هست كه ميگن لاغر ميكنه ( بيشتر دختراي دانشجو واسه لاغري مصرف مي كنن )

به نظر من اگه آدم معتقدي هستي روزه بگير و افطار و سحري سبك بخور ( ميوه و اينجور چيزا - ضمن اينكه با يك دكتر تغذيه هم هماهنگ كن) و بعد ماه رمضون هم مي توني ادامه بدي
ممنون از شما
بله شنيدم كه بعضيا گول خوردن و شيشه مصرف ميكنن كه مثلا لاغر شن
نه متاسفانه اهل روزه گرفتن نيستم.يعني نميتونم.كشش ندارم

ho3in_shiraz

Registered User
لایک‌ها
699
این موردی که در مورد شام گفتند خیلی مهمه.
شام رو حتما بخور، اما سبک و حتی اگر بتونی بعد از شام هم 1 وعده میوه اضافه کن(در طول روز هم سعی کن با انجام ورزش های هوازی کالری از دست بدی)، اما شب ها انقدر نخور که سیر بشی، شب اگر کمی گرسنه باشی و بخوابی در حالت خواب هم کالری میسوزونی و خیلی به لاغری کمک میکنه.
اما به هیچ عنوان شام رو حذف نکن،

من خودم وقتی **** داشتم، صبح ها از خواب بیدار میشدم احساس میکردم وزنم کم کردم.

جدا بهت اخطار میکنم که به فکر راه های غیر عادی برای کاهش وزن نباشی، اگر سلامتیت برات مهمه، فقط باید حوصله به خرج بدی، همین .
من با انواع اقسام ميوه ها مسكل دارم.تا ميخورم حالت تهوه ميگيرم نميدونم چرا
به خاطر همين از ميوه زده شدم.فقط آب ميوه ميتونم بخورم
شام يه وعده اصليه اما بايد سبكش كنم
ممنون از شما

ho3in_shiraz

Registered User
لایک‌ها
699
داداش اگه می خوای لاغر شی کلا فکرتو عوض کن، نمیشه یه آدم همش به فکر غذا و خوراکی و ... باشه بعد بگه می خوام نخورم
تا فکرت عوض نشه که اگه 100 کیلو هم کم کنی 3 ماه بعدش دوباره همون اشو همون کاسه
اینو بدون نباید پرخوری کنی، نمیشه یه معتاد بگه می خوام ترک کنم فقط تو برنامه ام هفته ای یه دولول تریاکم باشه بی زحمت
من چندین ساله پرخوری نمی کنم شاید تا حدودی خیلی هم کم می خورم. شام هم که کلا نمی خورم جاش میوه و سالاد می خورم، نوشابه و فست فود ابدا، حالا ممکنه 2-3 ماه یه بار یه پیتزا بزنم اما بدون نوشابه، غذا اونقدر می خورم که گشنه نباشم نه اینکه بترکم، با این حال وزنم اصلا کم نشده فقط ثابت مونده، که خودش کلی جای شکر داره.
پس اگه می خوای لاغر شی اول تکلیفت رو با خودت و شیکم مبارک معلوم کن
كاملا درسته.موافقم
ممنون

Sawyer2010

Registered User
لایک‌ها
1,477
دوست عزیز به نظر من روزانه فقط ناهار بخور مثلا برنج 12 قاشق غذاخوری در روز بخور
کلا شام رو بذار کنار یا حداقل یک غذای خیلی سبک بخور
چیزهای شیرین مثل کیک و بستنی رو کنار بذار، اگه هوس کردی یکی دو خرما در روز خوبه
اگه بتونی دوچرخه ثابت هم تهیه کنی خیلی خوب میشه البته اگه بتونی پا بزنی حتی بتونی بری باشگاه دیگه به نظرم عالی میشه

کلا پرخوری رو بذار کنار، اصلا این خوردن نمیدونم چه فایده ای داره :دی همه روش زوم کردن
من خودم خیلی پرخور نبودم ولی چون خیلی کم تحرک بودم وزنم کم کم زیاد شد

رفتم باشگاه این موارد رو بهم گفتن انجام دادم 20 کیلو کم کردم
قدم 180 هست و وزنم 110 بود الان رسیدم به 90
هنوز دارم ادامه میدم 10 کیلو دیگه کم کنم دیگه عالی میشه ولی بدن من یه خوبی داره اصلا نشون نمیده که 90 کیلو هستم
مربی هم همش بهم میگفت از این نظر شانس آوردی که مثلا شکمت نزده بیرون :دی

ho3in_shiraz

Registered User
لایک‌ها
699
تنها راه لاغری 1-**** غذایی 2- ورزش ......اگر این 2 رعایت کردید استارت لاغری زدید...حالا به فرض شما واقعا نمیتونید و موقعیت ورزش هم ندارید یک راه واسه شما باز هست اونم جراحی هست..

جراحی لاغری چند نوع داریم..یک نوع هست که مقداری از اطراف شکم برش میدن و چربیهای دور شکم خارج میکنن...یک مدل دیگه هست مقداری از معده شما بر میدارند و معده شما کوچیک میشه..

درست در جراحی خیلی لاغر میشید ولی عوارض خاص داره مثال دیگه نمیتونید کارهای سنگین انجام بدید نمیتونید تند تند راه برید..

از تبلیغات چای سبز و کمربند لاغری قرص لاغری پرهیز کنید اینها همه تبلیغات هست..اگر **** رعایت کردید در کنارش چای سبز خوبه در کنارش فلفل تند خوبه بخورید اینها در لاغری تاثیر داره
ممنون از شما
به شخصه دوست دارم ليپو ليزر كنم اما ميگن واسه لاغري موضعي هست
تو همين هفته ميرم شعبه دكتر كرماني.ميخوام بدون عوارض لاغر شم

DomainSeller

Registered User
لایک‌ها
71
دو تا از دوستهای من عمل بای پس انجام دادن و هردوشون از عملشون بسیار راضی اند، اگه خواستی تو پخ با هم صحبت کنیم :)

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4 Beta

ho3in_shiraz

Registered User
لایک‌ها
699
شما چه جوری از 68 رسیدی به 110؟!!؟میشه به من هم بگین استفاده کنم.من 3 ساله روو 55کیلو 56کیلو میچرخم.البته به قدو هیکلم میاد.قدم 173 پیش دکتر کرمانی هم 3 ماه رفتم 1 کیلو تاثیر داشت فقط .که بی خیالش شدم.هی میخوردم هی میخورم دریغ از اضافه وزن.باشگاه هم رفتم زیر نظر مربّی با مکمل مثل پروتیین و کراتین 3 ماه هم اینجوری دوره دیدم 1 کیلو اومدم بالا.دیگه خسته شدم کلا بی خیالش شدم.ما یه فامیل داشتیم تو عرض 2 ما 10 کیلو کم کرد.جالبیش اینجاست که به اون صورت کار خاصی نکرد.یه سری کپسول از عطاری گرفت به نام سرکه ی سیب.روزی 2 تا میخورد.غذاهای کم کالری بخور.یه متخصص غدد هم حتما برو شاید تیروییدت کم کارِ بهت قرص میده سوخت و ساز بدنت نرمال شه...
بله ممنون از راهنماييتون
من روزي 10 15 ساعت پاي سيستمم.
شما هر شب ساندويچ بخور در عرض 1 سال 20 30 كيلو چاق تر ميشي

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,449
تنها راه آب کردن چربی و لاغری بدون بازگشت بالا بردن تپش قلب هست یعنی ورزش و فعالیت بدنی البته به اضافه **** غذایی حتما باید این دو تا با هم باشه تا نتیجه خوبی بگیری راه میون بر هم نداره
شما روزی 30 دقیقه ورزش هوازی انجام بده یعنی ورزشی که تپش قلب ایجاد کنه و یک **** غذایی متعادل بعد از یک ماه نتیجه رو میبینی اینم بگم **** غذایی یعنی درست خوردن نه کم خوردن
بقیه روشها همه فقط تلف کردن وقت و هزینه هست ممکنه تو کوتاه مدت نتیجه بگیری ولی تو بلند مدت نتیجه نمیگیری و برگشت داره موفق باشی

bene

Registered User
لایک‌ها
481
به نظر من شما 12 ماه **** بگیری می تونی 30 کیلو کم کنی و زمان کمتر از این مناسب نیست
هر کیلو اضافه وزن حدودا معادل 7500 کیلو کالری هست یعنی شما روزی 630 کیلو کالری از تغذیه خود کم کنید ماهی 2.5 کیلو کم می کنید
نکات زیر را هم توجه کن
1-حتما با مشورت با پزشک از یک مولتی ویتامین استفاده کنید که دچار ریزش مو وسایر آسیب های **** نشی
2-شما 110 کیلو هستی و احتمالا فعالیت کم داری در روز به 2800 کیلو کالری نیاز داری پس باید 630 تا کم کنی و روزانه حداکثر 2170 کیلو کالری استفاده کنی
3- حداقل 2 لیتر آب در 24 ساعت مصرف کنی (خیلی مهم هست ) بدون مصرف زیاد آب دچار ترک خوردن و پیری پوست میشی ضمنا از کرم های مرطوب کننده جهت جلوگیری از ترک خوردگی و کشیدگی پوست استفاده کنید از شکم بند هم استفاده بشه که شکمتون دچار افتادگی نشه و عضلاتش هم سفت بشه بهتر مصرف یکی دو لیوان آب قبل غذا بسیار مفید هست چون بدن انسان بعضی اوقات تشنگی را با گرسنگی یکی می گیره
4- یک ترازوی خانگی بخر و با جدول زیر کالری مواد غذایی را حساب کن و هر هفته خودت را وزن کن و در جدولی وزنت یاداشت کن از هر روز وزن کم کردن پرهیز کن
http://www.asriran.com/fa/news/270267/%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%B1-%D9%85%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%AF-%D8%BA%D8%B0%D8%A7%DB%8C%DB%8C
تمام موارد بالا اگر رعایت بشه شما بدون زحمت و با یک **** خیلی ساده که فقط 600 کیلو کالری از دست می دهی بعد از یک سال به نتیجه می رسی
در ضمن اگر شما بیماری کبدی و قلبی و ... دارید حتما **** تحت نظر پزشک باید باشه

.:smr:.

Registered User
لایک‌ها
4,964
البته من خودم تو اون بازه زمانی که خوب وزن کم کردم تعداد وعده ها رو بردم بالا ولی در عوضش نون و برنج رو تقریبا حذف کردم

برنج 7 تا قاشق سر پر + یه کف دست نون سنگک یا دو تا کف دست نون لواش یا تافتون

پنیر + کره هم خیلی کم کردم ( پنیر در حد قوطس کبریت و کره یک چهارم قبل )

الان تقریبا یک سال هست که بین غذا آب نمیخورم ولی تاثیر زیادی داره

تو اون وعده های غذایی که میخوری مثلا 7 تا وعده ای که شمردی به جای غذا ساقه طلایی با آب + آب لیمو بدون شکر مصرف کن خیلی تاثیر داره

خودم الان چند ماهه این رژِیم رو ول کردم ولی جواب میده و اصلا هم فشار نمیاره

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
ممنون حاج احسان:heart:
من الان 6 7 تا وعده كامل دارم
صبحونه ساعت 8 9
قبل از ظهر 10.5 11
ناهار شماره 1 1.5 2
ناهار شماره 2 5 .5.5
شام اولي 7.5 8
شام وسطي 10.5 11
شام آخر 2 3
اين عددا ساعتشه.
وعدهام زياده :(
زیاد !!!! ترکوندی:D
عاغا اولا ملتی کوت مگه بلت نیستی؟:D

دوم اینکه جیب شما وصله به خزانه مملکت ؟!! بنده خداها خونوادت فکر کنم همش باید تو آشپزخونه مشغول تهیه غذا از 6 صبح تا 4 نصفه شب باشن:(
همینجوری پیش بری چند سال دیگه حرکتت از سرخونه تا ته خونه رو تو مستند جابه جایی های غول آسا نشون میدن:wacko::eek::lol:
دستشویی هم دیگه نمیتونی بری ! مجبوری یه شلنگ آب وصل کنی از خودت تا مستراح:wacko: :eek::lol:

emperor561

Registered User
لایک‌ها
413
دوست من اول ازهرچیزاعتمادبه نفست روبالاببر-رزیم بگیروبه داداشت یاکسایی که باهاشون زندگی میکنی بگو که نزارن پرخوری کنی همینطورکه یکم وزنت کم شدکه فشاربه پاهات نیادورزش روشروع کن-بروباشگاه به مربی بگومن همچین مشکلی دارم-اون خودش بهت برنامه مخصوص میده-ضمناوقتی وزنت پایین اومدشایدباورنکنی ورزش کردن ومخصوصادویدن خیلی آُسون میشه برات-اینم بگم وقتی ازشرچاقی خلاص شدی هرشب بروباشگاه وتوی راهرفت وبرگشتت ملایم بدو-اینجوری باعث میشه مقدارکالری که اونروز مصرف کردی کاملابسوزه-ودیگه چاق نشی

ho3in_shiraz

Registered User
لایک‌ها
699
دوست عزیز به نظر من روزانه فقط ناهار بخور مثلا برنج 12 قاشق غذاخوری در روز بخور
کلا شام رو بذار کنار یا حداقل یک غذای خیلی سبک بخور
چیزهای شیرین مثل کیک و بستنی رو کنار بذار، اگه هوس کردی یکی دو خرما در روز خوبه
اگه بتونی دوچرخه ثابت هم تهیه کنی خیلی خوب میشه البته اگه بتونی پا بزنی حتی بتونی بری باشگاه دیگه به نظرم عالی میشه

کلا پرخوری رو بذار کنار، اصلا این خوردن نمیدونم چه فایده ای داره :دی همه روش زوم کردن
من خودم خیلی پرخور نبودم ولی چون خیلی کم تحرک بودم وزنم کم کم زیاد شد

رفتم باشگاه این موارد رو بهم گفتن انجام دادم 20 کیلو کم کردم
قدم 180 هست و وزنم 110 بود الان رسیدم به 90
هنوز دارم ادامه میدم 10 کیلو دیگه کم کنم دیگه عالی میشه ولی بدن من یه خوبی داره اصلا نشون نمیده که 90 کیلو هستم
مربی هم همش بهم میگفت از این نظر شانس آوردی که مثلا شکمت نزده بیرون :دی
خوش بحالت كه بدني داري كه چاقي رو نشون نميده
من بر عكس شما بدنم خوش فرم نيستو منو گامبو نشون ميده
ار جلو شكمم زده برون از عقب باسنم :دي پهلوهام هم كه انگاري تانكر آبين
من اگه فقط ناهار بخورم روز دومش مرحوم ميشم.
براي ورزش كردن هم به خاطر ديسك كمر نميتونم زياد انجام بدم
ولي بازم ممنون از شما.
هر كدومتون كه پي ام ميدين بيشتر اميدوار تر ميشم.ممنون از همگي

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
خوش بحالت كه بدني داري كه چاقي رو نشون نميده
من بر عكس شما بدنم خوش فرم نيستو منو گامبو نشون ميده
ار جلو شكمم زده برون از عقب باسنم :دي پهلوهام هم كه انگاري تانكر آبين
من اگه فقط ناهار بخورم روز دومش مرحوم ميشم.
براي ورزش كردن هم به خاطر ديسك كمر نميتونم زياد انجام بدم
ولي بازم ممنون از شما.
هر كدومتون كه پي ام ميدين بيشتر اميدوار تر ميشم.ممنون از همگي

متاهل هستین؟

بالا