برگزیده های پرشین تولز

خسته شدم از چاق بودن.يكي راهنماييم كنه

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
درود
بله من ورزش و پیاده روی در آب رو خیلی قبول دارم
قبلا هم میرفتم ولی متاسفانه به دلیل مشغله کاری نشد ادامه بدم که حتما از چند روز اینده شروع میکنم
ممنون از راهنماییتون
من 58 یا 59 هستم بخاطر وزن زیادم عصبی هستم چجوری این وزن عصبیت نمیکنه

ho3in_shiraz

Registered User
لایک‌ها
699
استپ وزنی شدم.یعنی پایینترین عددی که میبینم 101.6 هست و متغیر تا 103 بالا پایین میشه
باید ورزش رو شروع کنم

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
من هر یدونه نون خام ه ای که میخورم فرداش قشنگ نیم کیلو اضاف میکنم
3 تا خوردم :cry:
کلی هنوز تو جعبه مونده 🥲
لعنت به مهمان دست و دلباز :ROFLMAO:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
من هر یدونه نون خام ه ای که میخورم فرداش قشنگ نیم کیلو اضاف میکنم
3 تا خوردم :cry:
کلی هنوز تو جعبه مونده 🥲
لعنت به مهمان دست و دلباز :ROFLMAO:
چند سال پیش مهمون اومد خونمون یه جعبه آورد
من حدودا 17 تا خوردم توی یک ساعت
داشتم میمردم :D

ho3in_shiraz

Registered User
لایک‌ها
699
چندتا از مشکلاتی که قبلا داشتم و الان رفع شدن
الان خیلی از لباسایی که قبلا اندازم نبود خیلی راحت میتونم بپوشم و این خودش باعث خوشحالی هست
ولی بهترین و مهم ترین موضوع در مورد کاهش وزنی که داشتم به دست اوردن سلامتیم بود
من به شدت خروپف میکردم که الان کاملا برطرف شده
رفلاکس معده داشتم که باعث 2 تا مشکل خیلی جدی شده بود.اول اینکه شب ها تو خواب یهو احساس خفگی شدید بهم دست میداد به حدی که مرگ دو قدمیم بود و فقط در حد یک ثانیه تنفس داشتم و دوم همین موضوع رفلاکس معده باعث بوی بد دهن هم میشد که این دو مورد هم به طور کلی برطرف شد خدا رو شکر
قبلا شام سنگین میخوردم شبها تعریق زیادی داشتم.همیشه تشنم بود.همش گرمم بوم.تو زمستون پنجره باز میکردم
بعضی شبا که سنگین میخوردم بیحال و کسل میشدم(به خاطر چربی خون)و همچنین قفسه سینم درد میگرفت همش با خودم میگتم یعنی من فردا چشمام باز میشه؟(در این حد شکم پرست بودم که هر شب هم همین وضعیت داشتم و عهد میکردم که دیگه اینجوری غذا نخورم ولی فرداش یادم میرفت)
بعضی شبا به حدی اب دهنم میریخت رو بالشت که خیس میشد الان دیگه اصلا از وقتی **** گرفتم این مشکل پیش نیومده
و کلی مشکلات دیگه که رفع شده
خدایی الان خیلی راحت شدم.واقعا راضیم.حتما ادامه میدم تا وزن هدف 80 کیلو
هر کسی خواست **** بگیره من میتونم بهش انگیزه بدم
من از وقتی **** گرفتم 3 تا از رستوران و فست فود هایی که مشتری دائمشون بودم تماس گرفتن و پیگیری کردن چرا دیگه به سفارش نمیدین و مشکلی تو غذای ما پیش اومده؟
در این حد مشتری بودم که تماس گرفتن ولی الان اراده رو ببینید خدایی
ترکونم بدم ترکوندم.دست خوش به خودم

A.L.I-74

Registered User
لایک‌ها
1,471
خوب این دفعه به نتایج خوبی رسیدی
چند وقته آپ نکردی به کجا رسیدی؟
3 تا از رستوران و فست فود هایی که مشتری دائمشون بودم تماس گرفتن و پیگیری کردن چرا دیگه به سفارش نمیدین و مشکلی تو غذای ما پیش اومده؟
آقا شما که دستت تو کاره چندتا خوبش رو معرفی کن اومدیم شیراز بدونیم کجا بریم
شما کلااا دیگه بیرون غذا نمی خوری؟

ho3in_shiraz

Registered User
لایک‌ها
699
درود
دوستان مدتی نبودم
من عدد 100.800 رو ترازو دیدم و متاسفانه به جای اینکه انگیزه بگیرم و بیام پایینتر یکم خسته شده بودم و **** رو مدتی شکوندم و البته در خلال این کار یوزر سید مهدی از دوستان قدیم پی تی هم اومد شیراز و 2 هفته ای پیشم بود و از اونجایی که ایشون کار جدیدشون تستری غذا هست و من هم رستوران های معروف رو پیشنهاد میکردم همینجور وزنم شد 106 کیلو
البته مجدد از امروز استارت **** رو زدم و قطعا اینسری میام زیر 100

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,220
درود
دوستان مدتی نبودم
من عدد 100.800 رو ترازو دیدم و متاسفانه به جای اینکه انگیزه بگیرم و بیام پایینتر یکم خسته شده بودم و **** رو مدتی شکوندم و البته در خلال این کار یوزر سید مهدی از دوستان قدیم پی تی هم اومد شیراز و 2 هفته ای پیشم بود و از اونجایی که ایشون کار جدیدشون تستری غذا هست و من هم رستوران های معروف رو پیشنهاد میکردم همینجور وزنم شد 106 کیلو
دنیا به توپولا هم نیاز داره، همه که قرار نیست مانکن باشن

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,386
درود
دوستان مدتی نبودم
ببین اگه حوصله ورزش و **** نداری، خیلی هم چاقی اذیتت میکنه،برو ی روز عمل کن تموم شه بره،ولی بعدش دوباره بخای پرخوری کنی چاق میشی

Adsenseir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
اینکه دنبالش رو گرفتید و کم شده خیلی خوبه:)
متاسفانه وقتی سن بالا بره به استخوانها و مفاصل فشار میاد و نشستن و بلندشدن و راه رفتن سخت میشه. پس باید به فکر آینده هم بود
هرکسی به یه شکلی وزنش بالا میره، مثلا یکی از آشنایان ما وقتی غمگین و ناراحت میشه و استرس داره وزش بالا میره!! رو همین حساب سعی میکنه اینجوری نشه، هر چند نمیشه هیچوقت غمگین نشد
برای شما هم ظاهرا باید دوستان خوش خوراک رو کمتر ملاقات کنید🙂

wOlf-

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اینطور که من متوجه شدم به طور میانگین هر سال 1 کیلو گرم کم کردی... بابا بنازم به این اراده :)

دور از شوخی من یه رفیقی داشتم بایپس معده کرد با **** و ورزش سنگین توی 6 ماه از 190 کیلو شد 110 کیلو بعد 1 سال الان 80 کیلوئه

اراده , تصمیم و عمل از همه چی مهم تره

ho3in_shiraz

Registered User
لایک‌ها
699
ببین اگه حوصله ورزش و **** نداری، خیلی هم چاقی اذیتت میکنه،برو ی روز عمل کن تموم شه بره،ولی بعدش دوباره بخای پرخوری کنی چاق میشی
نه با برنامه غذایی پیش برم بهتر از عمل هست.خوشم نمیاد از محیط بیمارستان و به خاطر چاقی عمل کنم

ho3in_shiraz

Registered User
لایک‌ها
699
اینکه دنبالش رو گرفتید و کم شده خیلی خوبه:)
متاسفانه وقتی سن بالا بره به استخوانها و مفاصل فشار میاد و نشستن و بلندشدن و راه رفتن سخت میشه. پس باید به فکر آینده هم بود
هرکسی به یه شکلی وزنش بالا میره، مثلا یکی از آشنایان ما وقتی غمگین و ناراحت میشه و استرس داره وزش بالا میره!! رو همین حساب سعی میکنه اینجوری نشه، هر چند نمیشه هیچوقت غمگین نشد
برای شما هم ظاهرا باید دوستان خوش خوراک رو کمتر ملاقات کنید🙂
من امروز یه دمپخت ماهی از گناوه سفارش داده بودم به دستم رسید و خوردم دیگه هیچی تو دلم نیست.از فردا **** واقعی میگیرم

ho3in_shiraz

Registered User
لایک‌ها
699
اینطور که من متوجه شدم به طور میانگین هر سال 1 کیلو گرم کم کردی... بابا بنازم به این اراده :)

دور از شوخی من یه رفیقی داشتم بایپس معده کرد با **** و ورزش سنگین توی 6 ماه از 190 کیلو شد 110 کیلو بعد 1 سال الان 80 کیلوئه

اراده , تصمیم و عمل از همه چی مهم تره
عمل های جراحی برای لاغری رو دوست ندارم
من به مدت 8 سال هیچ اقدامی نکردم سال 1400 برنامه غذایی گرفتم واققعا خوب کم کردم.الانم نرمالم باید بهتر شم

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,220

A2D3D

Registered User
لایک‌ها
609
من امروز یه دمپخت ماهی از گناوه سفارش داده بودم به دستم رسید و خوردم دیگه هیچی تو دلم نیست.از فردا **** واقعی میگیرم
سال ۲۰۱۳ این تاپیک زدی حدود ۱۱۵ کیلو بودی
الان سال ۲۰۲۲ شده وزنت حدود ۱۰۶ کیلو هست
یعنی سالی ۱ کیلو کم کردی؟ :)
من ۶ ماه پیش تصمیم به کاهش وزن گرفتم، از ۹۰ کیلو رسیدم به ۷۶ کیلو

upir

Registered User
لایک‌ها
183
من 65 کیلو هستم و از وزنم راضی هستم
غذا رو آهسته میخورم . ورزش هم میکنم
هیچ شنبه ای برای شروع وجود ندارد ...

ho3in_shiraz

Registered User
لایک‌ها
699
من 65 کیلو هستم و از وزنم راضی هستم
غذا رو آهسته میخورم . ورزش هم میکنم
هیچ شنبه ای برای شروع وجود ندارد ...
داداش من اینکه خودتو نگه داشتی خوبه
اما اگر متاسفانه و بدبختانه مثل من معدت به حدی بزرگ شد که هر چی بخوری احساس سیری نکنی و وزنتم 120 کیلو باشه بتونی لاغر کنی هنر کردی

بالا