• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خطا Your metrics are Not Certified در الکسا یعنی چی ؟

persian111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
83
سلام وبم تا قبل از این خطا Your metrics are Not Certified که توی الکسا میده خوب بود و رتبه در حال کاهش بود ولی از وقتی این خطارو داده همینجوری داره افزایش پیدا میکنه کسی میدونه این یعنی چی ممنون میشم راهنمایی کنید ؟!!!!
از گوگل خوبه روزانه 20 تا 25 تا ورودی دارم با 300 و خوردی مطلب ولی نمیدونم چرا توی الکسا این خطارو میده و کلا هر روز رتبم افت میکنه

persian111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
83
الان کردم ولی بازم این خطارو میده
اینا اینم عکسش
imagef-f15722_f157ec3de01-png.html

farsvideo

Registered User
لایک‌ها
148
هان. این برای استفاده از کلیه امکانات الکسا هست که باید آپگرید کنید به پلن حرفه ای. چیز خاصی نیست

persian111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
83
نه داداش گفتم که تا قبل از این بیاد رتبم داشت همینجوری بهتر میشد هر روز ولی از وقتی اینو میده نزدیک به یک هفته از 26000 ایران رسید به اینجا که الان میبینی اصلا رتبه نداره سایتم !!!!! نمیدونم چرا

farsvideo

Registered User
لایک‌ها
148
آمار ات را چک کن در هفته اخیر نوسان آی پی ها را ببین. البته در رنج رتبه ی شما طبیعی هست. من خودم از 50 هزار تا 7 هزار را طی یک ماه پیمودم. خب نوسانات مثبت و منفی هستند. به جای این که نگران رتبه الکسا باشید بهتره که روی وروودی تمرکز کنید. رتبه الکسا اصلا نمایانگر کیفیت و برتری یک سایت نیست. مخصوصا الان با وضع رقابت .... طرف به هر دری میزنه تا رتبه سایت اش را بیاره زیر 500 تا تبلیغات بگیره. خب سایت کسی که با پاپ آپ اومده بالا و کسی که آمار واقعی داره یکی نسیت و الکسا این تفاوت را نمیفهمه ! پس الکسا رو ملاک ندون

persian111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
83
ورودی هام نسبت به کم بودن مطالبم خوبه و بازدیدم, کلا رتبه سایتم بدون هیچ کمک و تقلب و اینا هر روز بهتر میشد ولی نمیدونم این چرا یهو اینجوری شد
که اصلا رتبه ندارم عجیبه ..
بحرحال ممنون لطف کردی

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
ببین داداش الکسا برای یک ماه این پلن های ویژه رو رایگان می ذاره بعد از یک ماه این پیام میاد
یعنی تا یک ماه شما جزو کسایی که پول دادن حساب می شید بعد از یک ماه از اون لیست خارج می شی
اگه می خوای بره باید یه اکانت دیگه بسازی تو الکسا با یه ایمیل دیگه دوباره مالکیتتو ثابت کنی

persian111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
83
ببین داداش الکسا برای یک ماه این پلن های ویژه رو رایگان می ذاره بعد از یک ماه این پیام میاد
یعنی تا یک ماه شما جزو کسایی که پول دادن حساب می شید بعد از یک ماه از اون لیست خارج می شی
اگه می خوای بره باید یه اکانت دیگه بسازی تو الکسا با یه ایمیل دیگه دوباره مالکیتتو ثابت کنی
ممنون دمت گرم ;)

بالا