برگزیده های پرشین تولز

خطرناک ترین محله های تهران کجاهاست؟

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
ولی خداییش خطرناک ترین جای تهران جاهای خطرناکشه ! از هر لحاظ !

حالا برا چی می خوای ؟!‌

ghanari_ghermez

Registered User
لایک‌ها
6

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
**** اباد

خاک سفید

salar68

Registered User
لایک‌ها
66
فکر کنم یکی از خلاف ترین نقاط و لات بازار ترین نقاط ایران قدرجان در اصفهان باشه

یک شهریه نزدیک اصفهان
فکر کنم کلیپ دعواشونو همه دیدن با بلوک می زنن تو سر هم !!!!

اونجا خود مختاره واسه خودش

mohrefilm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
الان امنیت تمام مناطق ایران جوره ولی قدیم جای گنده لات زیاد داشت **** آباد . فلاح . هاشمی . خاک سفید .راه آهن . دروازه غار و غیره خیلی لات بودن اما الان خیلی خوب شده قدیم تو همین **** آباد دختر مردم رو زورکی از دست ننه باباش میگرفتن میبردن ولی الان دیگه از اون خبرا نیست

kkr129

Registered User
لایک‌ها
10
بهت نمیخورد خلاف باشی !

والا من خلاف نیستم :D
اما 500 تا بیشتر آدم دارم شیراز واسه این چیزا :p

دورازه قصابخونه - شیشه گری - شیخ علی چوپون - ده پیاله - پای کتا - 3 راه دار الرحمه - سر **** - دروازه شاه دایی - کوزه گری و ....

خیلی زیاده :p

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
والا من خلاف نیستم :D
اما 500 تا بیشتر آدم دارم شیراز واسه این چیزا :p

دورازه قصابخونه - شیشه گری - شیخ علی چوپون - ده پیاله - پای کتا - 3 راه دار الرحمه - سر **** - دروازه شاه دایی - کوزه گری و ....

خیلی زیاده :p
اره کاملا ضایست که خلاف نیستی :)

-----------------------------------------------

اقا تهران چال عربها هنوزم هست ؟ همونجا که وسائل دست دوم و نوی صنعتی میفروختن

اسمشو درست گفتم ؟

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
اره کاملا ضایست که خلاف نیستی

-----------------------------------------------

اقا تهران چال عربها هنوزم هست ؟ همونجا که وسائل دست دوم و نوی صنعتی میفروختن

اسمشو درست گفتم ؟

با احترام
حجت

یادت رفت

civilmans

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
محله خلاف مثل پامنار را از قلم انداختيد هوا تاريك ميشه ديگه واقعا ميشه تگزاس :f34r:

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
من اکثر این جاها رو که میگین خلاف نشینه رفتم واقعا اینطوری نبوده که داری راه میری بیان گیر بدن بهت . طبیعتا وقتی مبینی چهار تاجوون ساعت 12-1 ظهر لب جوب نشستن دارن میخندن باید بفهمی که نباید نگاهشون کنی یا براشون جلب توجه کنی . ضمنا از ولی عصر به پائین "داداش" فراموش نشه . خیلی کمک میکنه . مثلا احمقانه است تو فلاح وقتیمیخوای بپرسی کجا باید بری بگی "میبخشید جناب فلان جا کجاست " اونجا باید بگی " دااش فلان جا کجاست ؟!" یا دااش چه قدر شد و ... الخ . این رو من توی سربازیم یاد گرفتم .در کل باید سعی کنی جلب توجه نکنی . ولی من پائین شهر رو دوست دارم . کلا یه حس باحالی داره .

starpars

Registered User
لایک‌ها
0

mokhtar67

Registered User
لایک‌ها
302
شهری با عبدل ایاد(ترکهای شاه سمندی) البته اسم این گروه از ترک ها رو من شنیدم از یکی تو اونجا

من گاهی اوقات میرم هم شهری ری هم عبدل اباد کلان غریب کش و دسته جمعی حمله میکنن

تنها باشن کاری ندارن حتی تو چشم چشون نگاه کنی

من یروز رفتم دم دبیرستان دوست دخترم تو عبدل اباد منتظر بودم بیاد که دیدم یه پسره با موتور اونجا میچرخه منو نیگاه میکنه منم چپ جپ نیگاه کردم و رفتم اونطرف تر که زید ما اومد که داشتم باهاش میرفتم که پسر موتوری به پسره دیگه اشاره کرد که من میرفتم از دنبالم اومدن که به من گفت اینجا چی کار میکنی

من گفتم منتظر دوستم بودم که دارم میرم بعد گفت اینجا نبینمت که میخواست با چک بزنه مه دستشو گرفتم ودعوا شروع شد هم زدم هم خوردم که پسره از داخل کوجه زفت بر خیابون من خل هم رفتم دنبالش که نگو رفته رفیقاشو صدا کنه که 2 نفر دیکه هم اومد منو زدن که منو گاز بگیر درو و داشتم فشح میدادم در رفتم

از نظر من کسی گندست یا لات هست حرفشو تنها بزنه نه از خ.. جند نفر بالا بره رفیقاشو ببینه شاخ بشه یا با جاقو وقمه .پنجه بکس بیاد وسط

کلان همه جای تهران غریب کش هستند مخصوصان تنها باشی تو همین جردن هم من با 2.3 نفر دعوا کردم

پایین نسبت به بالا خطرناک تره که الیته اونم به لطف یگان ویژه چیزی نیستن
دوستان اگه کل کل کردین نترسین یا میخورین یامیزنین غیر از این خدا نکرده کشته یا ناقص میشین

دوستان این یه خاطره دیکه تو پارک قیطریه که من داشتم اسکیت نگاه میکردم بغلم یه دختره بود و 5.6 تا لر هم اونجا بود که یدفه یکی شون اشاره کرد گفتم چی میگی گفت چرا بغل دختره ایستادی من گفتم داشتم اسکیت نگاه میکردم
گفت ما لباس شخصی هستیم برو از پارک بیرون که تا نزدیمت گفتم کارت شناسایتو بده گفت قمه بدم یاچاقو منم گفتم هرکدوم نازک تره هست بده که داشت قاطی میکرد و رفیقاش هم نزدیک میشد که گفتم منم رفیق زیاد دارم میخوای یگان ویژه رو صدا کنم که یکی شون تو گوش اون چی گفت خدا میدونه که بعد یه من گفت شوخی کرده رفیقم میخواسته امتحانت کنه که میترسی یا نه که اتفاقان جنتا سوسول هم داشتن منو نگاه میکردن که من گفتم من مثل اینها نیستم که گفت ک...تم نیست که زدیم زیر خنده تا الانم رفیقشونم

دوستان تجربه نشون داده مه ترک ها نامرد هستندالبته بر نخوره

ببخشید طولانی شد این تجربه رو داشته باشبن که هیچ وقت نترسین مگنه بد بلایی سرتون میارن

بالا