برگزیده های پرشین تولز

خــــواهـــشــا یکی که از نــرم افــزار میدونه کــمــکــم کنه ...خــیلی عــجــله ای کــارم ...

xx1051xx

Registered User
لایک‌ها
18
بـــــــابــــــل شـهـر بــهــــار نــارنــــجـــ
سلام خدمت دوستای گلم .
به کمکتون احتیاج دارم ...لطف کنین اگه کسی تحربه ای داره ای داره بگه تا مشکلم حل شه ...
یه گوشی ان8 از یه بنده خدایی خریدم ...الان که رسیده دستم سیم گذاشتم دیدم LOCK CODE اومده نوشته ANTI THEFT هر کار میکنم باز نمیشه ...
زنگ زدم برا فروشنده گفته هیچ کدی نداده یا نرم افزاری نصب نکرده ...
اخه مگه ممکنه این همین طوری بیاد ؟
خواهش میکنم کمکم کنین ...
ممنون

oghab_mobarez

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
469
سلام عزیزم.مبارکتون باشه.مشکل شما اینه که گوشی ویژگی ضد سرقتش فعال شده .که با تعویض سیم کارت این مشکل به وجود میاد.دو راه دارید .یا بتونید از همون بنده خدا کد محافظتی که گذاشته رو بگیرید.در حالت عادی 12345 هست و یا این که ببرید تعمیرگاه گوشی براتون فلش بزنن که هر جاییم این گوشی ها رو انجام نمی دن.
اینم توضیحاتی در مورد نرم افزارش
رم افزار F-Secure Anti Theft v6.40.16251 یکی از نرم افزارهای فوق العاده کاربردی می باشد که درمیان کاربران به یک نرم افزار شناخته شده و معروف تبدیل شده است.این نرم افزار عملکرد ضد سرقت را دارا می باشد و با استفاده از آن می توانید امنیت گوشی خود را بطور کامل تضمین کنید.این نرم افزار با چند فرمان متنی که باید با اس ام اس به گوشی خود ارسال نمایید کار خود را انجام می دهد و درهنگام سرقت گوشی و یا تعویض سیمکارت می توانید به راحتی با ارسال یک پیام کلیه ی اطلاعات موجود در گوشی خود را پاک کنید.فرامین قابل استفاده در این نسخه عبارت اند از :
- فرمان #Lock# : جهت قفل کردن گوشی از راه دور
- فرمان #wipe# : برای پاک کردن کلیه ی اطلاعات گوشی
- فرمان #LOCATE# : به منظور یافتن محل گوشی
- فرمان #THEFT CONTROL# : با ارسال این پیام به محض تعویض سیمکارت گوشی قفل می شود

موفق و سربلند باشید
.

xx1051xx

Registered User
لایک‌ها
18
بـــــــابــــــل شـهـر بــهــــار نــارنــــجـــ
سلام عزیزم.مبارکتون باشه.مشکل شما اینه که گوشی ویژگی ضد سرقتش فعال شده .که با تعویض سیم کارت این مشکل به وجود میاد.دو راه دارید .یا بتونید از همون بنده خدا کد محافظتی که گذاشته رو بگیرید.در حالت عادی 12345 هست و یا این که ببرید تعمیرگاه گوشی براتون فلش بزنن که هر جاییم این گوشی ها رو انجام نمی دن.
اینم توضیحاتی در مورد نرم افزارش
رم افزار F-Secure Anti Theft v6.40.16251 یکی از نرم افزارهای فوق العاده کاربردی می باشد که درمیان کاربران به یک نرم افزار شناخته شده و معروف تبدیل شده است.این نرم افزار عملکرد ضد سرقت را دارا می باشد و با استفاده از آن می توانید امنیت گوشی خود را بطور کامل تضمین کنید.این نرم افزار با چند فرمان متنی که باید با اس ام اس به گوشی خود ارسال نمایید کار خود را انجام می دهد و درهنگام سرقت گوشی و یا تعویض سیمکارت می توانید به راحتی با ارسال یک پیام کلیه ی اطلاعات موجود در گوشی خود را پاک کنید.فرامین قابل استفاده در این نسخه عبارت اند از :
- فرمان #Lock# : جهت قفل کردن گوشی از راه دور
- فرمان #wipe# : برای پاک کردن کلیه ی اطلاعات گوشی
- فرمان #LOCATE# : به منظور یافتن محل گوشی
- فرمان #THEFT CONTROL# : با ارسال این پیام به محض تعویض سیمکارت گوشی قفل می شود

موفق و سربلند باشید
.
ممنون عزیز ...بالاخره تونستم خودم درستش کنم ...
اگه کسی دیگه هم این مشکل رو داشت بگه کمکش کنم گوشیش درست بشه ...
بازم ازت ممنونم .بخاطر وقت و توجهت دوست من ...

oghab_mobarez

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
469
ممنون عزیز ...بالاخره تونستم خودم درستش کنم ...
اگه کسی دیگه هم این مشکل رو داشت بگه کمکش کنم گوشیش درست بشه ...
بازم ازت ممنونم .بخاطر وقت و توجهت دوست من ...
خواهش می کنم عزیزم.انجام وظیفه بود.خدا رو شکر که مشکلتون حل شد..

بالا