برگزیده های پرشین تولز

خلاص شدن از تحریم مک آفی

alisabet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مدتی است ویروس کش مک آفی update نمیشود و پیغامی به این مضمون میدهد که ""چون شمار در یک مکان خاص واقع هستید ( ایران) از ارائه سرویس بشما معذوریم "" بنظر میرسد این هشدار در مورد تحریم تجاری ایران توسط آمریکا باشد حال سوال من این است که دوستانی که اطلاعاتی در مورد روش update ویروس کش فوق دارند لطفاٌ من را راهنمائی کنند و اینکه اصلاٌ سرور مک آفی از کجا میداند من در ایران واقع شده ام آیا اگر تنظیمات ویندوز را عوض کنم و محل اقامتم (location) یک کشور دیکر معرفی کنم باز هم همین پیغام داده میشود یا اگر با اتصال به یک isp خارجی ( کشورهای همسایه ) به اینترنت متصل شوم بازهم سرور مک آفی تشخیص میدهد که من د رایران هستم خلاصه دوستان عزیز هر گونه اطلاعی در این زمینه اعم از نرم افزار مناسب یا استفاده از یک ویروس کش دیگر دارند اطلاع دهند با عرض تشکر

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
مک افی ملعون رو استفاده نکن. :blink:
این همه آنتی ویروس: Norton یا nod32 یا Bitdefender

athar

Registered User
لایک‌ها
8
اونا میخوان تورو تحریم کنن و دلت رو بسوزونن. شما تحریمشون کن و همه جاشون رو بسوزون. یه ایمیل بفرست بهشون و توش بنویس به کوری چشم تو من از BitDefender استفاده میکنم و خیلی ازش راضی هستم و به محض اینکه کارت اعتباری دستم بیاد لایسنسش رو هم میخرم. به کوری چشم بدخواه ها. این مطلب رو توی سایت یا وبلاگت هم بنویس.

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
از دوستان کسی خبر نداره که نورتون 2006 اومده بازار یا نه؟!مال من دو هفته ای می شه که expire شده موندیم تو خماری..:( :wacko:

ashena55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از athar :
اونا میخوان تورو تحریم کنن و دلت رو بسوزونن. شما تحریمشون کن و همه جاشون رو بسوزون. یه ایمیل بفرست بهشون و توش بنویس به کوری چشم تو من از BitDefender استفاده میکنم و خیلی ازش راضی هستم و به محض اینکه کارت اعتباری دستم بیاد لایسنسش رو هم میخرم. به کوری چشم بدخواه ها. این مطلب رو توی سایت یا وبلاگت هم بنویس.
درباره این BitDefender میشه بیشتر توضیح بدید؟ رایگانه؟

athar

Registered User
لایک‌ها
8
BitDefender به نظر من قویترین SecurityPackage توی دنیا هست.
Firewall
AntiVirus
AntiSpam
و اون نرم افزاری که دسترسی به اینترنت رو برای کودکان محدود رو میکنه رو به همراه داره.
بیشترین تعداد ویروس های قابل شناسایی مربوط به این آنتی ویروس هست. (اونطور که من شنیدم)
باور کن تا یک ماه دیگه یک لایسنس برای خودم میخرم. (فعلا پول ندارم)
اینو دلم نمیاد بگم ولی باید بگم: کرک یا سریال نامبرش همه جا ریخته و مشکل رجیستر نداری.

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
از دوستان کسی خبر نداره که نورتون 2006 اومده بازار یا نه؟!مال من دو هفته ای می شه که expire شده موندیم تو خماری..

فعلا براش کیجن ریلیز نشده
در ضمن اگه خیلی دوسش داری میتونی ذوباره اینستال کنی و مشکل اکسپایرش حل بشه

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
عزیز جان آی پی شما که رو که دارند هیچ!! فیهاخالدون شما رو هم میدونند!!!

برای نمونه ip خودتون رو از طریق این لینک زیر سرچ کنید (روی لینک کلیک کنید کافیه!) ::
http://www.eigene-ip.de

در مورد تحریم هم ، خداییش دیگه دارم کلافه میشم!! اصلا خیلی از این تحریم ها جزء موارد قانونی تصویب شده نیست و همین طور دلبخواهی انجام میشه!! ظاهرا امریکا هم غضنفر زیاد داره !!

بچه ها شیطونه میگه یک نامه برای دادگاه فدرال ایلات متحده بنویسیم و ازشون شکایت کنیم !!! من دست به نامه نوشتنم خوب شده :upsided: :thumbsup: فقط بدیش اینکه اگر دادخواستمون رد بشه یهویی دیدی خودمون رو هم اعدام کردند :cowboy: :lol: :lol: :lol: :lol:

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
راستی اینجا رو هم نگاه کنید، بی مناسبت نیست ، من برای autodesk درخواست دادم که چرا اسم ایران در لیست کشورهاتون نیست گفته که ::

Dear Sir,

In compliance with United States laws and regulations concerning export
compliance, Autodesk is unable to do business of any kind in Iran at
this time. Autodesk will be able to resume business in your country when
and if the current comprehensive trade embargo is lifted.

We appreciate your understanding of our position.

Regards,

Autodesk Export Controls Dept.

آخه من نمی دونم اتوکد و تری دی مکس هم تحریم کردن داره!!!؟!؟
یا اون ماکرومدیا فلان فلان شده برای عضویت در فرومش اسم ایران جز لیست اسم هاش نیست!! آخه دیگه forum هم تجریم کردن داره !؟

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
به نقل از athar :

يه تاپيك هست در مورد آنتي ويروس ها ( كه فريد زده ) دقيقا اين جمله رو توش پيدا ميكني ... ولي نويسنده اش منم !!! :D

الان هم همين رو ميگم ...

tornado2800

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بیت دفیندر نصب کن دیگه نه اسم مک افی میاری نه چیزی دیگه:D

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بیت دفیندر نصب کن دیگه نه اسم مک افی میاری نه چیزی دیگه
همچین مالی هم نیست
81.gif
ولی با اینکه تو هم مک آفی رو تحریم کنی موافقم
76.gif

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
میدونید، درسته که قویترینش نیست این norton ولی فکر کنم برای ماها که یک مدت طول میکشه تا ویروسهای جدید بهمون برسه از جهات دیگه مناسب ترین باشه.

athar

Registered User
لایک‌ها
8
به نقل از شايان :
يه تاپيك هست در مورد آنتي ويروس ها ( كه فريد زده ) دقيقا اين جمله رو توش پيدا ميكني ... ولي نويسنده اش منم !!! :D

الان هم همين رو ميگم ...
جدی؟!
اون تاپیک رو نخوندم. هر روز جلو چشممه ها. ولی حوصلش رو ندارم بخونم. این جمله هم مال خودمه. (کپی رایت اطهر :D ) ولی باور کن این کارو میکنم . هرچند به خاطر تفاوت سطح درآمد ایران با بقیه کشورها اونا هم نباید انتظار داشته باشن که همه اینجا 190 تا واسه آنتی ویروس بدن.

rastvand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا ول کنین این حرفا رو که این قصه سر دراز دارد
اصل مطلب چی بود؟
شاید بشه آپدیتر فایلهای بانک اطلاعات ویروس ها یا دیتا فایل جدیدشون رو از یه را مطمئن و البته غیر مستقیم گیر آورد ادامه مطلب رو بچسبید تا به نتیجه برسیم وگرنه واسه سیاست باید یه انجمن جدید راه انداخت:f34r:

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
مک آفي چيه، اه اه. تازه انقدر تحريم کنن جونشون درآد. من حتي اون جاوا رو هم حاضر نبودم اينستال کنم (به خاطر اينکه اينم کمپانيش زيادي ذرت پرت کرده بود
32.gif
) تازه من نميفهمم که فيلتر made in usa به ايران ميفروشن ولي اين يکيا تحريمه (هرچند که حالام ميزنن زيرش و ميگن ما نفروختيم!)، تازه امنيت شبکه که ديگه تحريم پحريم نبايد توش مصداق داشته باشه، گفتم يه ايميل به اين مک آفي درپيت بزنم بگم خوبه کامپيوتر ما ويروس بگيره بعد کل اينترنتو ويروسي کنه و کمپاني هاي شما رو از کار بندازه و بعد بگين ا... چرا اينجوري شد؟

alisabet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از rastvand :
اصل مطلب چی بود؟
شاید بشه آپدیتر فایلهای بانک اطلاعات ویروس ها یا دیتا فایل جدیدشون رو از یه را مطمئن و البته غیر مستقیم گیر آورد ادامه مطلب رو بچسبید تا به نتیجه برسیم وگرنه واسه سیاست باید یه انجمن جدید راه انداخت:f34r:

من هم موافقم همانطور که دوست عزیز گوشزد کردند مثل اینکه از اصل مطلب دور افتادیم بهتره بجای اینکه از یک نرم افزار دیگه استفاده کنیم بیایم بکور چشم مک آفیها و دارو دستشون از همون نرم افزار خودشون استفاده کنیم هرچیب باشه زحمتشو اونا میکشن کیفشو ما میکنیم نه؟

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من كه مشكلي ندارم راحت اوتو آپديت ميكنم حالشم ميبرم :) :)

نمي دونم شما ها از چي صحبت ميكنيد ;)

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
Originally Posted by rastvand
اصل مطلب چی بود؟
شاید بشه آپدیتر فایلهای بانک اطلاعات ویروس ها یا دیتا فایل جدیدشون رو از یه را مطمئن و البته غیر مستقیم گیر آورد ادامه مطلب رو بچسبید تا به نتیجه برسیم وگرنه واسه سیاست باید یه انجمن جدید راه انداخت

من هم موافقم همانطور که دوست عزیز گوشزد کردند مثل اینکه از اصل مطلب دور افتادیم بهتره بجای اینکه از یک نرم افزار دیگه استفاده کنیم بیایم بکور چشم مک آفیها و دارو دستشون از همون نرم افزار خودشون استفاده کنیم هرچیب باشه زحمتشو اونا میکشن کیفشو ما میکنیم نه؟

چی چی رو ول کنیم عزیز دل برادر !! این طرف راضی اون طرف هم راضی ، فقط دو طرف با خاک دعوای ایران- آمریکا رو بخورند!!!
اولا که خریدن که نرم افزار آنچنان هم به آدم فشار نمیاره و حالا اگر ضد ویروس هم باشه، که تازه واجب هم هست. ثانیا بر فرض هم که مک آفی رو ول کردید رفتید ساغ نورتون، آیا چیزی تغییر کرده!؟ نه همچنان نورتون امنیت لازم رو نداره و هر لحظه ممکنه عین مک آفی آپ دیتش رو ببنده.
بالاخره شتر سواری که دولا دولا نمیشه! ما اینجا 24 ساعته داریم روی IT کار می کنیم به خاطر اینکه خودمون رو به یک جایی برسونیم ، این طوری که نمیشه هر کسی هر غلطی خواست بکنه!! باید دنبال راه چاره بود

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
من مك آفي ميخوام!!!!
دوروز پيش 2 تومان پول دادم 2006 خريدم
تازه بعد از اين كه نصبش كردم يادم اومد كه كشور سرافراز ما تحريم شده!!
يك چيز ديگه
من شنيدم كه ميشه با دانلود و جايگزيني فايل خاصي ميشه آپديتش كرد كه در اينصورت تحريم از اعتبار ميفته؟
كسي اطلاعاتي نداره؟؟

بالا