برگزیده های پرشین تولز

خلاص شدن از شر پشه های ریز و مزاحم

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
دیدید چطوری حرکت می کنن ، عین فانتومه :دی بالاشونو باز میذارن فرود میان :دی
یعنی اعصابی از آدم سرویس میشه وقتی وز وز می کنن در گوش
به نظرم ویپ بزن راه حل مفیدی هست
من از این صداها که میگن پشه دور کن هست پخش کردم فرداش دیدم سه تا پشه افتادن رو سرامیک ، کاملا سالم کله پا شدن :دی

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
یه محلولایی هست که میزنی روی پوستت و پشه ها نمیان طرفت
من پارسال استفاده می کردم
داروخانه ها دارند

ولی امسال پشه بند (به قول داداشم پشمک :D ) و راحت شدم

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
اسپري كردن حشره‌كش به بدن هم پيشنهاد ميشه :D

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
گفته شده كه پشه ها از بوي عرق و كلا هواي گرم هم خوششون مياد. در ضمن جالبه بدونيد كه فقط پشه هاي ماده نيش مي زنند! :eek:

اگه احيانا خواستيد از اين قرصهاي حشره كش استفاده كنيد ، مواظب باشيد چون در بعضي افراد توليد سردرد مي كنه.

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
گفته شده كه پشه ها از بوي عرق و كلا هواي گرم هم خوششون مياد. در ضمن جالبه بدونيد كه فقط پشه هاي ماده نيش مي زنند! :eek:

اگه احيانا خواستيد از اين قرصهاي حشره كش استفاده كنيد ، مواظب باشيد چون در بعضي افراد توليد سردرد مي كنه.

امان از این جنس ماده :rolleyes:

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
چندی قبل پیش یکی از فامیلامون بودیم ، طرف دکتره ، تعریف می کرد ، میگفت یه بابایی رو آوردن بیمارستان ، الان وضعیتش خوب نیست توی کماست ، گفت پشه رفته بوده تو دماغش ، این حشره کش رو میگیره اسپری می کنه تو دماغش ، بنده خدا الانم تو کماست ، واقعیه ها !:دی

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
چون متاسفانه وظيفه اصلي توليد و ابقاي نسل به عهده جنس ماده ست! :eek:

خانومی که نشسته خونه منتظره شوهره پول بیاره تا بره بازار رو شخم بزنه هم بخاطر وظیفه خطیر ابقای نسل از نیش جیغ و داد و میرم خونه بابام اینا استفاده میکنه ؟

just kidding
:D

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
از اتک استفاده کن .

اتک حشره کش تک
جدی میگی اینو؟ یه بار گرفتم مثل شیره میموند. میچسبید به در و دیوار همه جارو چسبناک می کرد. بوی فوق العاده بد و تندی هم داشت. الان پیف پاف ساخت امارات استفاده میکنم خیلی خوبه.

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
خانومی که نشسته خونه منتظره شوهره پول بیاره تا بره بازار رو شخم بزنه هم بخاطر وظیفه خطیر ابقای نسل از نیش جیغ و داد و میرم خونه بابام اینا استفاده میکنه ؟

just kidding
:D

نمي دونم والله بهتره از خودشون بپرسيد! :D

:happy:
That's OK, I know!

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
بستگی به بیت ***** داره ! ازش سوال کن ببین دعایی چیزی داره که پشه ها رو دور کنه ؟
169fs595620.gif

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
احتمالا تحت حمله پشه قرار گرفته ايد وقتي كه موز خورده ايد. ميزان نيش زدن آنها زمانيكه ماه كامل است 500 برابر مي شود. بالهاي پشه 500 بار در ثانيه بهم مي خورد.

تنها حيواني كه باعث بيشترين ميزان مرگ و مير در جهان است پشه مي باشد. آن ها از علف هايي به اسم Citronella متنفرند چون در پاهايشان حساسيت ايجاد مي كند.

http://clips.zendehrood.com/ShowClip.aspx?ClipID=12

پشه ها كودكان را به بزرگتر ها و بلوند ها را به سبزه ها ترجيح مي دهند. پشه مي تواند هدف خود را از فاصله 18 فوتي شناسايي كند. ميانگين زمان زندگي يك پشه ماده بين 3 تا 100 روز است. اما پشه نر فقط 10 تا 20 روز زنده مي ماند.

پشه ها در هر بار تخم ريزي بيش از 300 عدد تخم توليد مي كنند و در طول عمر خود بيش از 150 مايل پرواز مي كنند و تا ارتفاع 3600 بالاي سطح دريا مي توانند پرواز كنند. هنگامي كه از تخم بيرون مي آيند بيش از 7-4 روز طول مي كشد تا پشه بالغ شود.

سوال: چند گونه مختلف پشه وجود دارد؟
جواب: حدود 2700 گونه.
سوال: وزن يك پشه چقدر است؟
جواب: بين 2 تا 5/2 ميلي گرم
سوال: پشه ماده در هر بار نيش زدن چه مقدار خون مي مكد؟
جواب: 5 ميليونيم گرم
سوال: پشه ها چگونه ميزبان جديد پيدا مي كنند؟
جواب: با چشم ( حركات را مي بينند)، امواج مادون قرمز ساطع شده از بدن هاي گرم را مي بينند. به سيگنال هاي شيميايي حساس هستند. (پشه ها به دي اكسيد كربن، اسيد لاكتيك در ميان مواد شيميايي حساس هستند.)
سوال: از جه فاصله اي پشه مي تواند شما، گاو و يا ساير ميزبانان را شناسايي كند؟
جواب: از فاصله 20 تا 35 متر

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
احتمالا تحت حمله پشه قرار گرفته ايد وقتي كه موز خورده ايد. ميزان نيش زدن آنها زمانيكه ماه كامل است 500 برابر مي شود. بالهاي پشه 500 بار در ثانيه بهم مي خورد.

تنها حيواني كه باعث بيشترين ميزان مرگ و مير در جهان است پشه مي باشد. آن ها از علف هايي به اسم Citronella متنفرند چون در پاهايشان حساسيت ايجاد مي كند.

http://clips.zendehrood.com/ShowClip.aspx?ClipID=12

پشه ها كودكان را به بزرگتر ها و بلوند ها را به سبزه ها ترجيح مي دهند. پشه مي تواند هدف خود را از فاصله 18 فوتي شناسايي كند. ميانگين زمان زندگي يك پشه ماده بين 3 تا 100 روز است. اما پشه نر فقط 10 تا 20 روز زنده مي ماند.

پشه ها در هر بار تخم ريزي بيش از 300 عدد تخم توليد مي كنند و در طول عمر خود بيش از 150 مايل پرواز مي كنند و تا ارتفاع 3600 بالاي سطح دريا مي توانند پرواز كنند. هنگامي كه از تخم بيرون مي آيند بيش از 7-4 روز طول مي كشد تا پشه بالغ شود.

سوال: چند گونه مختلف پشه وجود دارد؟
جواب: حدود 2700 گونه.
سوال: وزن يك پشه چقدر است؟
جواب: بين 2 تا 5/2 ميلي گرم
سوال: پشه ماده در هر بار نيش زدن چه مقدار خون مي مكد؟
جواب: 5 ميليونيم گرم
سوال: پشه ها چگونه ميزبان جديد پيدا مي كنند؟
جواب: با چشم ( حركات را مي بينند)، امواج مادون قرمز ساطع شده از بدن هاي گرم را مي بينند. به سيگنال هاي شيميايي حساس هستند. (پشه ها به دي اكسيد كربن، اسيد لاكتيك در ميان مواد شيميايي حساس هستند.)
سوال: از جه فاصله اي پشه مي تواند شما، گاو و يا ساير ميزبانان را شناسايي كند؟
جواب: از فاصله 20 تا 35 متر
ماشالله چه خوش سلیقه هم هستن

الان در بین این سوال ها جای یک سوال خالیه
به قول یارو گفتنی پشه ها روزا کجا استاد میشن ؟ :دی

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
تنها راهی که واسه من جواب داده استفاده از یک نو سم هست (الان اسمش یادم نیست) که بصورت پودر میتونید از سم فروشی ها بگیرید(اگر درست یادم باشه 50 گرمش 3 هزار تومن بود که برا 1 ماه کافیه).طرز استفادش هم دو جوره میتونید اون رو توی آب حل کنید و روی پنجره و در اتاقتون که به بیرون باز میشه اسپری کنید.تا دوهفته باید از پای در و پنجره حشره جمع کنید :D و بعد از دو هفته هم میتونید دوباره آب خالی یا همون محلول سم روی همون محلی که قبلا اسپری کردید دوباره استفاده کنید.

روش دوم میتونید یه مفدار خیلی کمش رو توی اب حل کنید و توی بشقاب بریزید و بزارید یه جای اتاق یا پذیرایی که بچه ها بهش دسترسی نداشته باشن حشره ها میرن سراغ بشقاب سم و کله پا میشن جالب اینه که وقتی محلول سم توی بشقاب تموم شد اگر روش یه ذره آب بپاشید باز هم اثر میکنه .
فقط حتما موقع اسپری کردن ماسک بزنید و دستکش دستتون کنید.

شنبه اسمش رو میپرسم میزارم همینجا .

Sina-bank

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنونم دوستان
روش خودم اینه که ملافه بکشم رو خودم

Mr.4

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
526
چندی پیش یه رادیو اونور ابی رو گوش میکردم گفت که یه تحقیق کردن تو انگلیس که پشه ها بیشتر زن ها رو نیش میزنن من یه نتیجه گرفتم هرجام میرم خانوم هم یه 2 3 تا ببریم

لاتاری

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
اما این رو بدونید با کمترین سرما و باد فرار میکننو نزدیکتون نمیشن

بالا