برگزیده های پرشین تولز

خواستار تجدید نظر در مورد قوانین بخش بازارچه

خواستار تجدید نظر در مورد قوانین بخش بازارچه

• Total voters
    31
وضعیت
موضوع بسته شده است.

frog

Registered User
لایک‌ها
36
سلام دوستان

حتما تا حالا دیگه خودتون هم فهمیدید که اوضاع بازارچه یه نموره شیر تو شیر شده .

طرف با مامانش قهر می کنه میاد اینجا تاپیک میزنه .

تا یکی با یکی حرفش میشه میره 10 تا ایدی درست میکنه میاد و بازارچه رو به گند میکشه .

خوب مدیران هم حق دارن نمیتونن روی همه پسته و تاپیک کنترل داشته باشن .

می خواستم چندتا پیشنهاد بدم تا اگه اکثریت موافق باشن تبدیل به قانون بشه .

البته من این تاپیک رو توی بخش بازارچه زده بودم که دوستان پیشنهاد دادن برای تاثیر بیشتر اینجا بزنم .

لینک : http://www.forum.persiantools.com/t99632.html

-----------------------------------------------------------------------------------------

1- واسه جدیدالوردها محدودیت زمانی گذاشته بشه که حداقل 1 یا 2 ماه از عضویتش گذشته باشه تا بتونه اینجا تاپیک بزنه .

2- توی این مدت زمان محدودیت دارای حداقل 50 پست مفید بوده باشه . که شامل پست های و تشکر و خوش و بش ها نمیشه .

3- برای تمام کسانی که عضو هستن یه حداقل تعداد تاپیکی در روز و ساعت تعیین بشه تا طرف نیاد واسه 10 تا فیلم یا هر چیزی تا تاپیک بزنه .

4- مورد 4'ام مکمل مورد اول هست چون این مورد بیشتر برای فروش مشکل ایجاد کرده و امکان کلاهبرداری توش بشتره . مدیران بخشی جداگانه رو برای خریدار ها درست کنند . تا دوستانی که واقعآ نیازمند چیزی هستند به خاطر این قوانین محدود نشن و به خواسته شون برسن .

5- کسی حق نداشته باشه، آرشیوی رو که از کسی می خره، بره بفروشه مگر اینکه فروشنده خودش رضایت کامل داشته باشه و رضایت فروشنده اصلی جلب شده باشه. [ بنا به درخواست دوست عزیزمون vahidm1360]

6- اگه امکانش باشه دوست یا دوستانی در نقش همکار بتونن به حامد کمک کنند تا در نبود ایشون مشکلی برای بازارچه پیش نیاد .

7- دوستان فروشنده یه تضمینی بدن مثلا مبلغی پول نزد امین بازارچه یا کسی که به عنوان همکار انتخاب میشه قرار بدن برای جلب اعتماد و بعد که صلاحیتشون تائید شد . مبلغ رو پس بگیرن .

-----------------------------------------------------------------------------------------

دوستانی که پیشنهاد یا انتقادی هم دارن در همین جا بگبن تا اگر کاستی یا نواقصی در موراد هست اصلاح بشه .

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
در مورد همکار قبلا بحث شده تو مدیریت, چون احتمال اینکه فروشنده از عنوان سواستفاده کنن , یا برا اینکه مشتری بیشتری جلب کنن این عنوان رو میخوان,
عنوان اضافی به فروشنده داده نشه بهتر هست !
راه حل منطقیش این هست که مدیر کمکی انتخاب بشه , که اونم باید ادمین ها تصمیم بگیرن !!

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
در مورد همکار قبلا بحث شده تو مدیریت, چون احتمال اینکه فروشنده از عنوان سواستفاده کنن , یا برا اینکه مشتری بیشتری جلب کنن این عنوان رو میخوان,
راه حل منطقیش این هست که مدیر کمکی انتخاب بشه , که اونم باید ادمین ها تصمیم بگیرن !!

مهدی جان به نظر من حرف شما در مورد فروشنده اي صدق ميکنه که تازه اومده و امتحان پس نداده ! وگرنه مثلاً کی فکر ميکنه که بابک يا امير يا من يا king يا رضا يا هر کس ديگه اي ممکنه از عنوانی که ميگيره به نفع خودش استفاده کنه !
به هر حال نظر شما هم حقه ! انشالا ادمینها يکی رو برای اين کار انتخاب کنند ( فقط انشالا اين کار رو بکنند و نشه مثل دفعهٔ قبل ، اينکه طرف کی باشه زياد مهم نيست ! قبلاً دوست داشتم من بشم ، چون فکر ميکردم به چم و خم کار آشنا شدم ، اما الان فقط مهمه که يکی باشه ، همين ! )

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
خوب الان همه دارندگان تاپیک فروش همه نیاز خریداران رو تامین می کنند چیزی کم ندارند ولی اگر شرایط این شکلی بمونه خیلی از فروشندگان قدیمی تاپیک های فروش خودشون رو نمی بندند.....

در اين مورد بايد بگم ، اتفاقی است که تا همين الان هم در حال رخ دادنه !

frog

Registered User
لایک‌ها
36

البته منم نظرم این بود که یکی از فروشنده های که هم وقت این کار رو داره و هم با چم و خم بازارچه آشناتر همونطور که محمد عزیز گفتن باشه ولی اگه این مورد باعث میشه که فکر های نادرستی پیش بیاره و فکر کنن که طرف ممکنه سواستفاده کنه .

پس بهتره از فروشنده ها نباشه فقط هر کی میشه ممونش میشم که واقعا وقت بزاره تا اوضاع سرو سامان پیدا کنه .

r7asmu7s

Registered User
لایک‌ها
22
تعریف شما از فروشنده چیه؟ من حالم داره بد میشه از این وضع.
آرشیو آقا وحید رو 10 نفر دیگه (شاید هم1نفر با 10 تا ID ) دارن میفروشن.
طرف همین الآن میاد عضو میشه و کمتر از 10 ثانیه تاپیک فروش MP3 میزنه ...
وای خدا ... یعنی ...

vahidm1360

Registered User
لایک‌ها
0
فکر میکنم تاپیک اینجا فقط برای این زده شده که مدیران ببینند. درسته؟ وگرنه توی بخش خرید و فروش که بیننده بیشتره و بهتر میشه نظرات رو منعکس کرد.
من با بیشتر قوانینی که نوشتید، موافقم ولی فکر می کنم مشکل اصلی مدیریته که سرش شلوغه ولی چرا نماینده مشخص نمی کنه، نمی دونم!
در مورد حداقل تعداد پست یا حداقل دو ماه عضویت هم بگم که کاملاً موافقم. کسی که روز اولش اومده توی سایت مگه چقدر جو سایت رو می شناسه یا چقدر از قوانین اطلاعات داره که بخواد تاپیک فروش بزنه؟ از طرفی بعضیا هم که امروز بن میشم. فردا دوباره با آی دی دیگه روز از نو کلاهبرداری از نو!

vahidm1360

Registered User
لایک‌ها
0
فکر میکنم تاپیک اینجا فقط برای این زده شده که مدیران ببینند. درسته؟ وگرنه توی بخش خرید و فروش که بیننده بیشتره و بهتر میشه نظرات رو منعکس کرد.
من با بیشتر قوانینی که نوشتید، موافقم ولی فکر می کنم مشکل اصلی مدیریته که سرش شلوغه ولی چرا نماینده مشخص نمی کنه، نمی دونم!
در مورد حداقل یا حداقل دو ماه هم بگم که کاملاً موافقم. کسی که روز اولش اومده توی سایت مگه چقدر جو سایت رو می شناسه یا چقدر از قوانین اطلاعات داره که بخواد تاپیک فروش بزنه؟ از طرفی بعضیا هم که امروز بن میشم. فردا دوباره با آی دی دیگه روز از نو کلاهبرداری از نو!

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33

تو اون قضیه که کاربران جدیدی که 1 پسته هم بودن و تاریخ عضویتشون بعد از شروع رای گیری بود هم رای دادن و کلاً تعداد ارا از فعلان بخش بیشتر بود :D

با اتخاب مدیر کمکی به قول مهدی موافقم .....

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
قوانین قبلی خرید و فروش فیلم و موزیک

-فروشنده به کسی گفته می شود که علاوه بر مسئله فروش دارای حس مسئولیت شناسی در جهت ترمیم موارد خرابی و کاستی و توافق اولیه با خریدار بر سر محتوای سفارش وی بوده باشد.
در مورد سریالها و مجموعه ها فروشنده باید خریدار را در صورت کامل نبودن هر بخش یا قسمت آن مجموعه آگاه نموده و از قول فروش مجموعه ای کامل در صورت کاستی جدا خودداری کند.

2-خریدار به کسی گفته می شود که پس از بررسی موارد و یا مورد دلخواه خود و توافق بر سر قیمت تمام شده و نوع محتوای فیلم و یا موزیک نظیر دی وی دی یا وی سی دی نسبت به خرید اقدام می نماید.

3-چند بخش مهم در این قسمت وجود دارد:
الف-مشکلات فروشندگان در پرشین تولز:که به بررسی مسائل بوجود آمده برای فروشندگان در قبال خریداران صورت می پذیرد.همچنین در صورتی که فروشنده ای در طی یک بازده زمانی به دلایل شخصی و یا کاری قادر به ارائه خدمات در مدت زمان مورد بحث و توافق با خریدار نبوده باشد در این قسمت اعلام می دارد.

ب-مشکلات خریداران در پرشین تولز:که به بررسی موارد پیش آمده در بین خریداران نسبت به سفارش انجام یافته آنان از فروشندگان می پردازد.

ج-آنچه باید یک خریدار و یا فروشنده در پرشین تولز بداند:که به بررسی موارد مورد نیاز برای هر دو دسته فوق پرداخته و یک منبع مطمئن برای هر دو دسته فوق محسوب می شود...بدیهی است رعایت تمام و یا بیشتر موارد فوق نشانه صداقت و حس مسئولیت پذیری فروشنده و آسودگی خاطر و تبلیغی بیشتر برای خرید از سوی خریدار خواهد بود.

د-کلکسیون تاپیک های خرید و فروش قلابی:که موارد جمع آوری شده توسط عده ای سودجو را برای عبرت و رجعت سایر فروشندگان و خریداران به نمایش می گذارد.

ه-ادغام تاپیکی که فعال نیست:
مواردی که بصورت تاپیک تاکنون زده شده و حال دارای فعالیت نبوده و نیست.

4-از زدن تاپیک مجزا تحت عنوان خرید و فروش و استفاده از کلماتی نظیر خواهانم و خواستارم و عرضه کنندگی خود خودداری کنید ..در غیر اینصورت ادغام خواهد شد.
برای چنین مواردی از تاپیک " در خواست فیلم توسط علاقمندان فیلم و موزیک "که بهمین منظور ارائه شده استفاده نمایید.فروشندگان موظف هستند با نگاهی به آن و در صورت تمایل نسبت به فروش آن اقدام نمایند.

5-فروشندگان با سابقه و قدیمی و یا خوشنام و فعال دارای تاپیک مجزا خواهند بود.تشخیص موارد فوق با مدیریت این بخش است.

6-فروشندگان جدید بایستی در تاپیک همگانی و کلی بنام"فروشندگان جدید"به فعالیت بپردازند و از زدن تاپیک جداگانه جدا خودداری کنند.
پس از گذر از فعالیت این عزیزان در مدت زمان مشخص و رضایت خاطر خریداران از آنها که در تاپیک جداگانه ای بنام"ارزیابی خریداران از فروشندگان جدید" توسط آنها نگاشته خواهد شد اجازه دارا بودن یک تاپیک مجزا را خواهند داشت.تشخیص زمان انجام این کار با مدیریت این بخش خواهد بود.
معیار در نظر گرفته شدن برای این کار رضایت ده کاربر خواهد بود که پنج نفر از این کاربران تا قبل از ماه می(تاریخ ثبت نام)سال 2006 و پنج نفر نیز از کاربران جدیدی خواهد بود که اقدام به خرید نموده اند.بدین ترتیب امکان انجام هرگونه تقلب نفی شده و فروشندگان در جلب نظر خریداران خواهند کوشید.
از بین پنج نفر خریداران ثبت نام کرده در فوروم در قبل از ماه می 2006 حداقل بایستی یک نفر از کاربران قدیمی سال 2005 و به ماقبل بوده باشند.
ذکر عنوان فروشنده که از آن رضایت خاطر برای خریداران جلب شده نیز الزامی است.

7-از دادن ایمیل و شماره تلفن همراه بصورت عمومی جدا خودداری نمایید.موارد فوق را در پیغام خصوصی پیگیری نمایید.

پ.ن : لیست محصولات حتما باید در پست اول قرار داده شود و اپدیت شود .

8-هرگونه پست خارج از مباحث مطرح شده بدون ارائه دلیل پاک خواهد شد.و جای هیچ گونه اعتراضی نخواهد بود و پذیرفته نیست.

9-این مکان برای افزایش پست کاربرد ندارد.از زدن پست های اضافه خودداری کنید.
تشخیص پست های اضافه توسط مدیریت این بخش صورت پذیرفته و بدون کوچکترین توضیحی پاک خواهند شد.

10-رعایت قوانین نشانه شخصیت والای شماست و بی احترامی به آن نشانه عکس آن!!!

11-تنها در تاپیک های مستقل است که خریداران می توانند ارتباط مستقیم همچون سابق با فروشنده خوشنام آن قسمت داشته باشند و موارد درخواستی خود را تقاضا نمایند.
در مورد فروشندگان جدید هرگونه سفارش و تقاضای لیست و خرید تنها از طریق ایمیل و پیغام خصوصی-بسته با تمایل و تقاضای فروشنده جدید-امکان پذیر خواهد بود.

12-پس از ایجاد تاپیک مستقل توسط فروشنده جدید و برای اعتبار سنجی آن کاربران می توانند نسبت به اعطای ستاره جهت برآورد کیفیت کاری فروشنده صاحب تاپیک مستقل اقدام نمایند.

13-تاپیک های مستقل فروش جدیدی که بیش از یک هفته فعالیت در آنها دیده نشود بفوریت حذف خواهند شد.
این قانون در مورد تاپیک های قبلی فروشندگان خوشنام به یک ماه ارتقا می یابد.

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
1- واسه جدیدالوردها محدودیت زمانی گذاشته بشه که حداقل 1 یا 2 ماه از عضویتش گذشته باشه تا بتونه اینجا تاپیک بزنه .

2- توی این مدت زمان محدودیت دارای حداقل 50 پست مفید بوده باشه . که شامل پست های و تشکر و خوش و بش ها نمیشه .

3- برای تمام کسانی که عضو هستن یه حداقل تعداد تاپیکی در روز و ساعت تعیین بشه تا طرف نیاد واسه 10 تا فیلم یا هر چیزی تا تاپیک بزنه .

4- مورد 4'ام مکمل مورد اول هست چون این مورد بیشتر برای فروش مشکل ایجاد کرده و امکان کلاهبرداری توش بشتره . مدیران بخشی جداگانه رو برای خریدار ها درست کنند . تا دوستانی که واقعآ نیازمند چیزی هستند به خاطر این قوانین محدود نشن و به خواسته شون برسن .

5- کسی حق نداشته باشه، آرشیوی رو که از کسی می خره، بره بفروشه مگر اینکه فروشنده خودش رضایت کامل داشته باشه و رضایت فروشنده اصلی جلب شده باشه. [ بنا به درخواست دوست عزیزمون vahidm1360]

6- اگه امکانش باشه دوست یا دوستانی در نقش همکار بتونن به حامد کمک کنند تا در نبود ایشون مشکلی برای بازارچه پیش نیاد .

.

مورد 2-1 که براش قانون داریم خیلی کامل و واضح

مورد 3 رو هم حامد پیگیر بود و تاپیک هایی که لیست محصولات خودشون رو تو پست اول قرار نمی دادند قفل میکرد

مورد 5 هم من هم موافقم ....محصولی که از بازارچه خریداری میشه نبایستی دوباره برگرده به بازارچه و تاپیک فروش مجزا داشته باشه

مورد 6 هم باید مدیران سایت تصمیم بگیرند

frog

Registered User
لایک‌ها
36
از دوستان واقعا ممنون هستم که پی گیر تاپیک هستند ان شالله که مدیریت قبول کنند .
فکر میکنم تاپیک اینجا فقط برای این زده شده که مدیران ببینند. درسته؟

بله بیشتر به همین خاطر بود چون اکثر فروشنده ها توی همون باراچه هستند .

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
!!

البته منم نظرم این بود که یکی از فروشنده های که هم وقت این کار رو داره و هم با چم و خم بازارچه آشناتر همونطور که محمد عزیز گفتن باشه ولی اگه این مورد باعث میشه که فکر های نادرستی پیش بیاره و فکر کنن که طرف ممکنه سواستفاده کنه .

پس بهتره از فروشنده ها نباشه فقط هر کی میشه ممونش میشم که واقعا وقت بزاره تا اوضاع سرو سامان پیدا کنه .

اره از فروشنده نباشه بهتره چون به احتمال زياد يه جوراي ناجور ميشه
اقا حامد هم تاسعي داره يك مدير پيشنهاد بده كه كمكش باشه بهتر ميشه

اوايل يادم اقا اسفنديار چند تاپيك اصلي فروش رو گذاشت بقيه رو ادغام كرده بود

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
اره از فروشنده نباشه بهتره چون به احتمال زياد يه جوراي ناجور ميشه
اقا حامد هم تاسعي داره يك مدير پيشنهاد بده كه كمكش باشه بهتر ميشه

اوايل يادم اقا اسفنديار چند تاپيك اصلي فروش رو گذاشت بقيه رو ادغام كرده بود

کاش اسفنديار خان ترک نميکردند اونجا رو

frog

Registered User
لایک‌ها
36
mahi58 عزیز میشه دلیل مخالفتتون رو بگید ؟
توی اون تاپیک هم مخالفانی بودند ولی چون اکثرا تازه عضو شده بودند معلومه به خاطر چی مخالف هستند ولی میشه دلیل شما رو بدونم ؟

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
توی اون تاپیک هم مخالفانی بودند ولی چون اکثرا تازه عضو شده بودند معلومه به خاطر چی مخالف هستند ولی میشه دلیل شما رو بدونم ؟

برای من هم خيلی عجيبه !
چون ايشون تو بازارچه بسيار بسيار کم فعاليت ميکنند و اينکه مخالفت کردند ( البته در اقليت کامل ) دليل خاصی بايد داشته باشه

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258

برای من هم خيلی عجيبه !
چون ايشون تو بازارچه بسيار بسيار کم فعاليت ميکنند و اينکه مخالفت کردند ( البته در اقليت کامل ) دليل خاصی بايد داشته باشه

سلام به بر و بچ.
قبل از هر چیز این توضیح رو بدم که من نفع شخصی توی این قضیه ندارم و خیلی هم اهل خرید و فروش نیستم.
راستش رو بخواید وقتی من عضو پی تی شدم اولین جایی که من رو خیلی به خودش جذب کرد همین بازارچه بود.
3925.gif

اون موقع خیلی توی کار تبادل بودم و بازارچه پی تی رو هم به خاطر "آزادی" فوق العاده اش نسبت به بازارچه جاهای دیگه خیلی دوست داشتم. من دلم می خواد بازارچه این مزایایی رو که داره حفظ کنه.
به نظر من دلایل ذکر شده برای این که توی بازارچه تغییر قوانین داده بشه کافی نیست. دلایلی مثل این که "هر کسی از مادرش قهر کرده تاپیک می زنه" و "طرف میاد ده تا آی دی می زنه و گند می زنه به تاپیک ها" منحصر به بخش بازارچه نیستند که بخواد قوانین جدید مختص بازارچه براشون گذاشته بشه.
به نظر من بهتره رقابت کاملا آزاد باشه و یه فروشنده که آرشیو 10 تایی هم داره بیاد تاپیک بزنه. مطمئنا خیلی زود تاپیکش میره پایین و خودش احساس می کنه برای رقابت باید قوی تر بشه.
برای پست های مشکل دار هم بد ریپورت هست، بزنید، اگر حامد هم نبود شایان (مد ظله العالی!) رسیدگی می کنه.
offtopic.gif

به نظر شخصی من، تصویب چنین قوانینی مقدمه ایجاد یه سری تغییرات بزرگتر میشه که بازارچه رو یه کمی به حالت انحصاری در میاره و عرصه رو برای تازه کارها (که باز هم تاکید می کنم من اصلا جزوشون نیستم) تنگ می کنه.
حالا به خودتون نگیرید یه وقت ها! (روی هم رفته خیلی مخلصیم
2lxe53l.gif
)!
فعلا.

vahidm1360

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به بر و بچ.

به نظر من دلایل ذکر شده برای این که توی بازارچه تغییر قوانین داده بشه کافی نیست. دلایلی مثل این که "هر کسی از مادرش قهر کرده تاپیک می زنه" و "طرف میاد ده تا آی دی می زنه و گند می زنه به تاپیک ها" منحصر به بخش بازارچه نیستند که بخواد قوانین جدید مختص بازارچه براشون گذاشته بشه.
به نظر من بهتره رقابت کاملا آزاد باشه و یه فروشنده که آرشیو 10 تایی هم داره بیاد تاپیک بزنه. مطمئنا خیلی زود تاپیکش میره پایین و خودش احساس می کنه برای رقابت باید قوی تر بشه.
برای پست های مشکل دار هم بد ریپورت هست، بزنید، اگر حامد هم نبود شایان (مد ظله العالی!) رسیدگی می کنه.
offtopic.gif

به نظر شخصی من، تصویب چنین قوانینی مقدمه ایجاد یه سری تغییرات بزرگتر میشه که بازارچه رو یه کمی به حالت انحصاری در میاره و عرصه رو برای تازه کارها (که باز هم تاکید می کنم من اصلا جزوشون نیستم) تنگ می کنه.
حالا به خودتون نگیرید یه وقت ها! (روی هم رفته خیلی مخلصیم
2lxe53l.gif
)!
فعلا.

من هم تا حدودی با ایشون موافقم.این بار خواستم نظرم رو با اجازه دوستان روی تک تک بندهای قوانین پیشنهادی اعلام کنم. چون با همه بندهاش موافق نیستم.
اولا اینکه این قوانین تصویب بشو نیست.
دوما اینکه با قانون شماره 1 خیلی خیلی موافقم. لا اقل طرف که تاپیک می زنه و بن میشه، 2 ماه وقت داره تا بره یک کم فکر کنه. بلکه دست از کارهای قبلیش برداره.

مورد شماره 2 هم که مکمل مورد شماره 1 هست که باز هم موافقم.
مورد 3 هم خوبه ولی مدیریت قوی می خواد. همین هفته پیش بود (فکر می کنم 10 روز پیش) که طرف حدود 10-12 تا تاپیک زد برای فروش انواع کارتون ها که اولین بار برودم چنین چیزی می دیدم. تمام تاپیک ها رفته بود صفحه دوم و فقط تاپیک های این آقا در صفحه اول دیده می شد.
مورد 4 هم که براش فکری شده ولی کسی توجهی نمی کنه. هر کی هرچی می خواد میاد فوری یه تاپیک می زنه. البته انصافاً حق هم دارند. چون تاپیک مربوطه سخت دیده میشه ولی اینجوری همه می بینن و بلافاصله به خریدار جواب داده میشه.
مورد 5 رو هم که خودم درخواست کردم. البته این بند توی قوانین سابق پی تی موجود بود ولی انگار به دلایلی برداشته شده که من بی اطلاعم.
یه مورد هم داخل تاپیک توی بازارچه زده شده بود که می خواستم اشاره کنم. اونم سپردن پول به امین بازارچه بود که هم بسیار غیرعملی هست و هم اینکه برای بعضی از فروشنده ها یه مقدار توهین به شخصیتشون هست. اگر هم بخواد برای تازه کار اعمال بشه که طرف اصلاً بی خیال فروش میشه.
مسئله کلاهبرداری رو باید به کمک سایر دوستان حل کرد راه مشخصی نیست و هم اینکه کسی که پول میده ، باید 1 درصد هم احتمال بده که شاید مشکلی پیش بیاد. این هم راههای خودش رو داره که میشه اقدامات موثری برای پس گرفتن پولش بکنه.
امیر جان امیدوارم موفق باشی و زحماتت با تصویب این قوانین به بار بشینه.

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
.
.

استاد ، فقط اين وسط يک اتفاقی ميافته که مطمئن هستم خودتون ميدونيد چيه :
مدت ها پيش که برای بار اول برای دانلود به بازارچه مراجعه کرده بودم برای اولين بار با يک نفر که کارش خيلی درست بود شروع کردم به کار کردن
بعد از مدتی يک آدم fake اي پيداش شد که ، ديوانه وار شرايطش بهتر بود ! ما رفتيم سراغش و 1 ماهی معطل شديم ، و آخر سر 1 بيت هم نتونستيم ازش بگيريم ، مونده بودمم چجوری تو روی اون نفر اول نگاه کنم !!!

من هم تا حدودی با ایشون موافقم.این بار خواستم نظرم رو با اجازه دوستان روی تک تک بندهای قوانین پیشنهادی اعلام کنم. چون با همه بندهاش موافق نیستم.
.

پست شما رو خوندم ، با همش موافق بودی جز امين بازارچه !;)

اولا اینکه این قوانین تصویب بشو نیست.
.

چرا ؟ مگه ما آدم نيستيم ادمين 3 دقيقه از عمرش رو به ما اختصاص بده ؟

vahidm1360

Registered User
لایک‌ها
0
استاد ، فقط اين وسط يک اتفاقی ميافته که مطمئن هستم خودتون ميدونيد چيه :
مدت ها پيش که برای بار اول برای دانلود به بازارچه مراجعه کرده بودم برای اولين بار با يک نفر که کارش خيلی درست بود شروع کردم به کار کردن
بعد از مدتی يک آدم fake اي پيداش شد که ، ديوانه وار شرايطش بهتر بود ! ما رفتيم سراغش و 1 ماهی معطل شديم ، و آخر سر 1 بيت هم نتونستيم ازش بگيريم ، مونده بودمم چجوری تو روی اون نفر اول نگاه کنم !!!

پست شما رو خوندم ، با همش موافق بودی جز امين بازارچه !;)

چرا ؟ مگه ما آدم نيستيم ادمين 3 دقيقه از عمرش رو به ما اختصاص بده ؟

چرا عزیزم. ما آدم هستیم ولی تا الان فکر می کنم 4 روز از ایجاد تاپیک گذشته. تا حالا یکی از ادمین ها اومده یه نظری بده یا یه نگاهی بندازه؟ به نظر میاد مدیران اصلاً نیستند!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا