برگزیده های پرشین تولز

خواستار تجدید نظر در مورد قوانین بخش بازارچه

خواستار تجدید نظر در مورد قوانین بخش بازارچه

• Total voters
    31
وضعیت
موضوع بسته شده است.

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
چرا عزیزم. ما آدم هستیم ولی تا الان فکر می کنم 4 روز از ایجاد تاپیک گذشته. تا حالا یکی از ادمین ها اومده یه نظری بده یا یه نگاهی بندازه؟ به نظر میاد مدیران اصلاً نیستند!
به نظر میاد ، نظرتون درست نیست.

چون من وقتی آمار رو می بینم مدیرهای زیادی دیدن. این تاپیک رو خود من هم همون موقعی که زده شد دیدم و دنبال می کنم.

ولی بیشتر منتظرم ببینم در نهایت نظر کاربرها و بحث هاشون به کجا می رسه. بر اساس نظر شما ما هم نظر می دیم.
دلایلتون رو می شنویم. اینکه چیزی نمی نویسیم دلیل نمی شه که نبینیم.

vahidm1360

Registered User
لایک‌ها
0

چون من وقتی آمار رو می بینم مدیرهای زیادی دیدن. این تاپیک رو خود من هم همون موقعی که زده شد دیدم و دنبال می کنم.

ولی بیشتر منتظرم ببینم در نهایت نظر کاربرها و بحث هاشون به کجا می رسه. بر اساس نظر شما ما هم نظر می دیم.

آقا من تسلیم. حرفتون کاملاً منطقی و درسته.

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83

وحيد منظوری نداشت .ما نميگيم حتی اين طرح رو ( که ميدونم الان ديگه اقلا به خاطر کمبود وقت یا هر چی، نميرسيد انجام بديد دنبال کنيد ، . ما حتی به يه سر و سامون دادن خشک و خالی هم راضی هستيم ! منظورم اينه که ، هر حرکت رو به جلويی به هر حال مفيده ، چه کم چه زياد ! چيزی در حد يه همکار سر و سامون دهنده

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
من فکر ميکنم کس ديگری نيست که بخواد نظر خودش رو ابراز کنه . از ادمين محترم که هميشه لطف خودشون رو به تاپّيک های اين بخش مبذول داشتند ، تقاضا ميکنم ، بگن چه تصميمی ميخواهند بگيرند
متشکرم

frog

Registered User
لایک‌ها
36
ممنون mahi58 جان که نظرتون رو گفتید .

حالا هیچ کدوم نه ولی خدایش بازارچه احتیاج به یه مدیر دیگه یا حداقل یک یا ددو همکار داره . الان این بابا که شده کاسه داغ تر از آش film_ershad رو می گم خوب به نظرتون این یعنی چی !؟!

در مورد اینکه هم گفتید بازارچه هم مثل بقیه بخش ها ست باهاتون مخالفم چون اینجا بحث پول هست باید کمی دقیق تر بود و قوانینش هم سخت گیرانه تر باشه .

برای پست های مشکل دار هم بد ریپورت هست، بزنید، اگر حامد هم نبود شایان (مد ظله العالی!) رسیدگی می کنه.

در این مورد هم من چندباری استفاده کردم، ولی تاثیری نداشت دیگه کم مونده توی پستاشون فحش ناموسی بدن، بازم خبری نه از حامد شد نه از شایان .

اون اویل که پی تی عضو بودم شایان توی متفرقه خوب فعال بود .

نظر سنجی رو هم که می بینید فعلا 9 به 2 هست البته این رو هم نمیشه ملاک قرار داد چون خیلی با 11 رای که نمیشه .

توی اون تاپیک هم که توی بازاچه زده بودم . نتایج 24 به 9 هستش . که باز یکمی بهتره به نسبت اینجا و میشه بر اساس اون تصمیم گیری کرد .

اکثر مخالفان جز مهدی و mahi58 هم جزو افرادی هستند که تازه وارد هستند توی فروم . که تعداشون 7 نفر بیشتر نیست .

همونطور هم که محمد عزیز گفتن دیگه مثل اینکه کسی نظری نداره .

توی اکثر فرومها رسم بر اینه که کسانی که توی بخش خاصی قعال ترند بعد از مدتی ارتقاء درجه پیدا می کنند و در صورت داشتن صلاحیت ف قدرت مدیریتف و تخصص و تجربه به عنوان همکار و بعضا مدیر بخش انتخاب میشن .ولی اگه از بین فروشنده ها باشه فکر می کنید مشکل پیش بیاد . خوب فروشنده نه ولی یکی از دوستان که وقتش رو داشته باشه به عنوان همکار انتخاب بشه .

فکر نمی کنم توی این فروم که 70 هزار نفر عضو داره کسی یا کسانی پیدا نشن که نتونن از عهده مدیریت این بخش بر بیان .

این طرح چرا عملی نشد ؟

من اینو ندیده بودم واقعا که عالی میشد اگه طرح اجرا میشد .

راستی این طرح هم بود "شروع رای گیری . نماینده ی فیلم و موزیک , بازارچه "

این چی فقط صرفآ یه نماینده بدون قابلیت اجرایی که ارزشی نمی تونه داشته باشه . فقط صرف داشتن یه اسم به عنوان نماینده .

از knowhow عزیز هم ممنون که موضوع رو دنبال می کنن .

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
بزار من یبار دیگه یجور دیگه بگم , که فکر نکنید همینجوری مخالفت میکنم , پیشنهاد خوب ارائه بشه من خودم اولین نفر ساپورت میکنم , ولی در مورد اینا :
1- واسه جدیدالوردها محدودیت زمانی گذاشته بشه که حداقل 1 یا 2 ماه از عضویتش گذشته باشه تا بتونه اینجا تاپیک بزنه .

2- توی این مدت زمان محدودیت دارای حداقل 50 پست مفید بوده باشه . که شامل پست های و تشکر و خوش و بش ها نمیشه .
مخالفم چون اینجوری عملا فروشنده های جدید حذف میشن , و این حرف که برا همه چی فروشنده داریم فروشنده جدید نمیخوایم اصلا منطقی نیست , حس رقابت باید تو بازارچه باشه !!
3- برای تمام کسانی که عضو هستن یه حداقل تعداد تاپیکی در روز و ساعت تعیین بشه تا طرف نیاد واسه 10 تا فیلم یا هر چیزی تا تاپیک بزنه .
این میشه کاری کرد که تو * ساعت * تا تاپیک بتونه بزنه , که ادمین ها باید تشخیص بدن , اینکار انجام بشه یا نشه !
5- کسی حق نداشته باشه، آرشیوی رو که از کسی می خره، بره بفروشه مگر اینکه فروشنده خودش رضایت کامل داشته باشه و رضایت فروشنده اصلی جلب شده باشه. [ بنا به درخواست دوست عزیزمون vahidm1360]
اینم قبلا تو قسمت مدیریت بحث شده بود , کسی نمیتونه صاحاب یه جنس بشه چون اول از همه شروع به فروش کرده , مثل این میمونه من یه مغازه **** باز کنم , بعد بگم کسی حق نداره مغازه **** باز کنه مگه اینکه من اجازش رو بدم (که عمرا بدم :D ) !!
اکثرا تمام جنس هایی که برا فروش میاد از اینترنت گرفته شده و یا در اینترنت پیدا میشه و هرکسی میتونه تهیه کرده باشدش !!
6- اگه امکانش باشه دوست یا دوستانی در نقش همکار بتونن به حامد کمک کنند تا در نبود ایشون مشکلی برای بازارچه پیش نیاد .
حامد یخورده مشکلات براش پیش اومده سرش شلوغ شده , اجازه بدید برگرده , خودش در این مورد نظر بده ;)
7- دوستان فروشنده یه تضمینی بدن مثلا مبلغی پول نزد امین بازارچه یا کسی که به عنوان همکار انتخاب میشه قرار بدن برای جلب اعتماد و بعد که صلاحیتشون تائید شد . مبلغ رو پس بگیرن .
اینم خوب نمیشه , شاید من فقط یه جنس 10 تومنی اونم یبار میخوام بفروشم ,اونوقت بیام بیشتر از این مقدار پول بدم که اجازه بدن تاپیک بزنم ؟!!
فروشنده میاد بفروشه پول بگیره , نمیاد که پول بده :D
بجز همه اینا , کی میاد این همه دردسره حساب چک کردن و پول برگشت دادن رو متحمل بشه که امین بازارچه بشه ؟؟ میدونید چقدر فروشنده هست تو بازارچه ؟!!

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
بزار من یبار دیگه یجور دیگه بگم , که فکر نکنید همینجوری مخالفت میکنم , پیشنهاد خوب ارائه بشه من خودم اولین نفر ساپورت میکنم , ولی در مورد اینا :

مخالفم چون اینجوری عملا فروشنده های جدید حذف میشن , و این حرف که برا همه چی فروشنده داریم فروشنده جدید نمیخوایم اصلا منطقی نیست , حس رقابت باید تو بازارچه باشه !!

این میشه کاری کرد که تو * ساعت * تا تاپیک بتونه بزنه , که ادمین ها باید تشخیص بدن , اینکار انجام بشه یا نشه !

اینم قبلا تو قسمت مدیریت بحث شده بود , کسی نمیتونه صاحاب یه جنس بشه چون اول از همه شروع به فروش کرده , مثل این میمونه من یه مغازه **** باز کنم , بعد بگم کسی حق نداره مغازه **** باز کنه مگه اینکه من اجازش رو بدم (که عمرا بدم :D ) !!
اکثرا تمام جنس هایی که برا فروش میاد از اینترنت گرفته شده و یا در اینترنت پیدا میشه و هرکسی میتونه تهیه کرده باشدش !!

حامد یخورده مشکلات براش پیش اومده سرش شلوغ شده , اجازه بدید برگرده , خودش در این مورد نظر بده ;)

اینم خوب نمیشه , شاید من فقط یه جنس 10 تومنی اونم یبار میخوام بفروشم ,اونوقت بیام بیشتر از این مقدار پول بدم که اجازه بدن تاپیک بزنم ؟!!
فروشنده میاد بفروشه پول بگیره , نمیاد که پول بده :D
بجز همه اینا , کی میاد این همه دردسره حساب چک کردن و پول برگشت دادن رو متحمل بشه که امین بازارچه بشه ؟؟ میدونید چقدر فروشنده هست تو بازارچه ؟!!

ببين مهدی جان ، اصلاً هر چی شما ميگی طلا ، خوب ، درست ! ولی آخه امروز يه تک پا برو بازارچه ببین به چه گندی کشيدنش ؟ !
ببين ، اين کاربر "فيلم_ارشاد" اونجا رو چه کار کرده ؟ داره به ورتهٔ سقوط ميکشه اونجا رو !و حتی يکی از پست هاش هم يه edit کوچولو هم نشده ، ! من دادم و دردم اينه ، و همهٔ بچه ها هم همينو ميگن

vahidm1360

Registered User
لایک‌ها
0

در موردی که گفتید اصلاً تائید نمیشه. چون بعضی جنس ها اونقدر ارزش داره و منحصر به فرده که اگر بخواد با قیمت واقعی فروخته بشه، اصلاً توی پی تی مشتری نداره. پس باید یه حق آرشیوی برای فروشنده قائل شد. مثلاً من خودم آرشیو ام پی 3 تگ و کاور دار دارم که با قیمت بالا توی سایت گذاشتم. دو سه روز اول که فقط ایراد می گرفتند که چرا اینقدر قیمت بالاست. بعدش هم دو سه تا مشتری بیشتر پیدا نکردم. ولی اگر قیمت پائین بیاد،کلی پشتری پیدا میشه ولی باید حق آرشیو رعایت بشه. مگه میشه آرشیو رو با یک سوم قیمت بفروشم به کسی و فرداش ببینم یه تاپیک زده با قیمت ارزونتر از من! مقایسه شما به نظر من درست نیست!

در موردی هم که دوستمون فرمودند، همه دوستان و من چند بار گفتیم. اینم نمونش طرف ساعت 3 عضو شده و تا ساعت 7 تمام قسمت خرید و فروش رو به گند کشیده. همینه که میگیم فقط کسی حق تاپیک زدن داشته باشه که لا اقل یکی دو ماه از عضویتش گذشته باشه. طرف اومده یه اسم الکی گذاشته که مثلاً 4 نفرو بترسونه! (اونقدر بی کار بوده که برای اجرای مقاصد مسخرش اومده یه آی دی ساخته به اسم film_ershad و یه هشدار مسخره و کپی پیست توی همه تاپیک های فیلم). یه روز می خواد موبایل غالب کنه که فکر می کنم نداره. یه روز آرشیو ام پی تی که شک ندارم که نداره. یه روز هم از یه راه دیگه وارد میشه و میخواد همه رو بترسونه!

همچنان منتظر تصمیم مدیران هستیم.

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
در موردی که گفتید اصلاً تائید نمیشه. چون بعضی جنس ها اونقدر ارزش داره و منحصر به فرده که اگر بخواد با قیمت واقعی فروخته بشه، اصلاً توی پی تی مشتری نداره. پس باید یه حق آرشیوی برای فروشنده قائل شد. مثلاً من خودم آرشیو ام پی 3 تگ و کاور دار دارم که با قیمت بالا توی سایت گذاشتم. دو سه روز اول که فقط ایراد می گرفتند که چرا اینقدر قیمت بالاست. بعدش هم دو سه تا مشتری بیشتر پیدا نکردم. ولی اگر قیمت پائین بیاد،کلی پشتری پیدا میشه ولی باید حق آرشیو رعایت بشه. مگه میشه آرشیو رو با یک سوم قیمت بفروشم به کسی و فرداش ببینم یه تاپیک زده با قیمت ارزونتر از من! مقایسه شما به نظر من درست نیست!

ضمن تایید حرف های وحید

اگر قرار باشه برای خودمون شریک انتخاب کنیم به جای تاپیک فروش تاپیک برای پیدا کردن شریک می زنیم و عنوانش هم این باشه بهتره : ( زحمت جمع آوری و تهییه آرشیو با ما سود حاصل برای شرکا ) ......
قرار نیست هر چی رو که گرفتیم بیاریم همون جا بفروشیم مثل اینکه از یه فروشگاه خرید کنی بعدش بیایی دم در فروشگاه بساط پهن کنی و همون ها رو دوباره بفروشی بعدش انتظار داشته باشی صاحب فروشگاه کاری هم به کارت نداشته باشه ......
بنا به دلایلی DVD هایی که اینجا فروشندگان دارند به قیمت فوق العاده پایین در اختیار خریداران قرار می دهند فیلم 80 تومانی کجا پیدا میشه ؟ کرایه یه فیلم از وئدیو کلوپ ها 300-400 تومان هستش یا یه CD آهنگ 800-1000 تومان هستش .......... حالا یه عده بیان به قیمت خیلی پایین از اینجا خرید کنند بعدش ادعایی هم داشته باشند ....!
برای جمع آوری و مرتب سازی و لیست کردن همین آرشیو های فیلم و موزیک صاحباشون زحمت کشیدند .... خریداراشون هم به اندازه پولی که میدن میتونند استقاده کنند نه بیشتر ............
بهتره قوانینی طوری باشه که از فروشندگان قدیمی و اصلی حمایت کنه و رقابت سالم بین فروشندگان اصلی باشه تا کیفیت کار بره بالا و فروشندگان جدید (و شاید هم شرکا ...) با محصولات جدید داشته باشیم
مطمئن باشید اگر کسی دیگری بجز همین فروشندگان ، آرشیو ها کاملتر و بهتر و با کیفیت داشتند همین جا هم تاپیک فروش داشتند ........به همه تاپیک هایی که در 2-3 ماه اخیر زده شده نگاه کنید ببینید کدومش موفقتر از تاپیک های قبلی بوده که همون محصول رو برای فروش داشتند

frog

Registered User
لایک‌ها
36
من تمام پیشنهادهام رو پس می گیریم به شرطی که فقط یکیش رو اجرا کنن . اونم اینکه یه همکار یا مدیر جدید واسه این بخش در نظر بگیرن فکر کنم بقیه قضیه ها رو میشه حل کرد از طریق همین مدیر یا همکار .

شاید حامد جان حالا حالاها وقت نکنن بیان تکلیف چیه !!!

مهدی جان از شما هم ممنون که نظرتون رو گفتید ، اگه شما هم پیشنهادی دارید که میتونه به این بخش کمک کنه، ممنون میشم مطرح کنید . شاید به یه جایی بتونیم برسیم .

اون پیشنهاد ehsan هم اگه عملی بشه خیلی عالیه .

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
مشکلاتی که در مورد حق آرشيو دوستان ابراز کردند برميگرده به کف قيمت که پيشنهادش شد ولی خورد تو سرش !
منتظريم !

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
به نظر منم مواردی که گفتین همونطور که مهدی هم بهش اشاره کرد توش نقص داره! این طوری دیگه بازارچه میشه یه جای کسل کننده با فروشنده های قدیمی و جنس های تکراری.

ولی اون مورد انتخاب نماینده برای کمک به حامد خیلی لازمه.

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
انتخاب مدیر جدید برای بازارچه اصلا کار درستی نیست
مخصوصا کسانی که می گن ما را مدیر کنید تحت هیچ شرایطی نباید مدیر بشوند
قبلا سره مدیر بخش کسب در امد از اینترنت همین داستان پیش امده بود
اگر قرار بر انتخاب مدیر هست باید از همان مدیر های موجود برای این بخش استفاده کنند

پس الکی دلتان را صابون نزنید که بشید مدیر بخش بازارچه و پدر بقیه فروشنده ها را دربیاورید

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
اگر قرار بر انتخاب مدیر هست باید از همان مدیر های موجود برای این بخش استفاده کنند

پس الکی دلتان را صابون نزنید که بشید مدیر بخش بازارچه و پدر بقیه فروشنده ها را دربیاورید

البته همه دنبال نماینده و همکار برای آقا حامد هسنتد. نه مدیر!

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
البته همه دنبال نماینده و همکار برای آقا حامد هسنتد. نه مدیر!

با اسم که نمی خواهیم بازی کنیم

چه اسمش همکار باشه چه نماینده چه مدیر در هر صورت همشون توانایی های Moderator را دارند

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22

دقیقا با این حرفتون موافقم.

این بخش حساسیت داره و قبلا هم تجربه شده نمی شه به این راحتی براش مدیر انتخاب کرد.

ما هم داریم تمام تلاشمون رو می کنیم تا مدیری پیدا کنیم که مشکلات از اینی که هست بیشتر نشه.

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
من تمام پیشنهادهام رو پس می گیریم به شرطی که فقط یکیش رو اجرا کنن . اونم اینکه یه همکار یا مدیر جدید واسه این بخش در نظر بگیرن فکر کنم بقیه قضیه ها رو میشه حل کرد از طریق همین مدیر یا همکار .

شاید حامد جان حالا حالاها وقت نکنن بیان تکلیف چیه !!!

مهدی جان از شما هم ممنون که نظرتون رو گفتید ، اگه شما هم پیشنهادی دارید که میتونه به این بخش کمک کنه، ممنون میشم مطرح کنید . شاید به یه جایی بتونیم برسیم .

اون پیشنهاد ehsan هم اگه عملی بشه خیلی عالیه .
ممنون از توجهتون.

چشم. سعی می کنیم سریعتر یک فکری برای اون بخش بکنیم.

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33

کسی دنبال مدیر شدن نیستش و فکر نکنم تو این تاپیک هم کسی در این مورد مدیریت خودش حرفی زده باشه ....

بحث قوانین و ضمانت اجرایی بودش و برگشتن حامد سالیوان عزیز ....
آقا حامد تو بخش ورزش هم مدیر هستند ولی اونجا نبودنش کمتر احساس میشه هر چند خیلی از تاپیک ها که دست خودشونه و احتیاج به تغییر داشت هنوز هم مونده ولی بخش بازارچه احتیاج به رسیدگی بیشتری از سوی حامد خان داره ....اگر خودشون برگردند مشکلات حل میشه

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
مشکلاتی که در مورد حق آرشيو دوستان ابراز کردند برميگرده به کف قيمت که پيشنهادش شد ولی خورد تو سرش !
منتظريم !

بله ابتدا کف قیمت تعیین شد ولی دوباره حذفش کردند
به نظرم هم اگر همه فروشندگان بیان نظر بدن خیلی بهتر میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا