برگزیده های پرشین تولز

خواستار تجدید نظر در مورد قوانین بخش بازارچه

خواستار تجدید نظر در مورد قوانین بخش بازارچه

• Total voters
    31
وضعیت
موضوع بسته شده است.

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
من پیشنهاد میکنم برای شروع تغییرات در بازارچه کف قیمت ها دوباره اعمال بشه ......
اگر مدیران نظر مثبتی داشته باشند قیمت پایه رو هم خوده فروشندگان تعیین کنند (میانگین قیمت اعلامی همه فروشندگان)

Officer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من پیشنهاد میکنم برای شروع تغییرات در بازارچه کف قیمت ها دوباره اعمال بشه ......
اگر مدیران نظر مثبتی داشته باشند قیمت پایه رو هم خوده فروشندگان تعیین کنند (میانگین قیمت اعلامی همه فروشندگان)

تائید میشه 100 درصد موافق قیمت کف هستم :blush:

سری قبل که قیمت کف تائید شد و قرار گرفت یه مشکل خیلی اساسی وجود داشت من برای تست که ببینم قیمت کف رعایت میشه یا خیر تو یکی زا تاپیک ایمیل گذاشتم و خواستار قیمت شدم که که با کمال تعجب دیدم که فروشنده قیمت کف رو رعایت نکرده و قیمت رو نصف اون برای من ایمیل کرده ;):blink:

موفق باشید

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
البته برای من فرقی نمیکنه!!!!!!! چون نه تو بازارچه چیزی میفروشم و نه انچنان چیزی میخرم!!!!!!!
ولی با این مساله کف قیمت مخالفم.......... هر چه قدر فکر میکنم هیچ دلیل منطقی ای براش پیدا نمیکنم!!!

vahidm1360

Registered User
لایک‌ها
0

من هم تائید می کنم. قیمت پایه هم یه جوری باشه که نه فروشنده متضرر بشه نه برای خریدار زیاد و غیر منطقی باشه.

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
من هم تائید می کنم. قیمت پایه هم یه جوری باشه که نه فروشنده متضرر بشه نه برای خریدار زیاد و غیر منطقی باشه.

4637.gif

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
البته برای من فرقی نمیکنه!!!!!!! چون نه تو بازارچه چیزی میفروشم و نه انچنان چیزی میخرم!!!!!!!
ولی با این مساله کف قیمت مخالفم.......... هر چه قدر فکر میکنم هیچ دلیل منطقی ای براش پیدا نمیکنم!!!

728.gif
6658.gif

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83

با توجه به تجربهٔ گذشته مديران موافقت نخواهند کرد .
به همين دليل من پيشنهاد ميکنم ، روی پيشنهاد هايی که عملی هستند بحث کنيم ، همکاری ، بهبود وضعی ، چيزی !

vahidm1360

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون از مدیریت سایت که تاپیک جدید film_ershad2 رو بلافاصله از بین بردن و از یه بی نظمی دیگه جلوگیری کردند.

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33

frog

Registered User
لایک‌ها
36
بله نمونه دیگه ......

کد:
 http://forum.persiantools.com/t100353.html

به همین راحتی
مدیران هنوز با اعمال محدودیت واسه تازه واردها موافق نیستن !

لااقل اگر نمی خواهید محدودیت تعداد پست یا محدودیت زمانی بزارید . قبل از زدن پست با مدیر یه همتهنگی بشه .

البته میدونم حامد خیلی سرش شلوغه به خاطر همین بود که پیشنهاد 1 یا چند همکار رو برای بخش مطرح کردیم .

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
قبلا اجرا شد و مخالف زیاد داشت .

معلومه دیگه اگه فروشنده بخواد قیمت بده صدای خریداران در میاد !

بنده هم مثل قبل متهم به رشوه خواری میشم !!

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
دوستان عزیز

در حال بحث و رایزنی هستیم لطفا چند روز فرصت بدید تا بهترین تصمیم رو بگیریم .

ممنون از توجه شما .

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
در این موارد تا اونجایی که ریپورت داده میشه و منطقی باشه پیگیری صورت میگیره .

حامد خان من قبلاً (3-4 هفته پیش ) برای شما چندین pm در همین مورد داده بودم و نمی دونم اون pm رو دیدید یا نه اگر خواستید دوباره براتون می فرستم

قبلا اجرا شد و مخالف زیاد داشت .

معلومه دیگه اگه فروشنده بخواد قیمت بده صدای خریداران در میاد !

بنده هم مثل قبل متهم به رشوه خواری میشم !!

فروشنده ها قیمتی که دارند الان حداقل هستش
الان قیمت فیلم از 80 تومان تا 175 تومان هستش ...... اگر همه فروشندگان نظر بدن قیمت واقعی بدست میاد
فقط طوری بشه که قیمت ها ثابت باقی بمونه بالاخره همه دوست دارن به پایین ترین قیمت خرید کنند
نهایتش هم اینکه همین قیمت ها رو به عنوان کف تعیین کنید

vahidm1360

Registered User
لایک‌ها
0
نمونه بارز . تو روز روشن لیست می دزدن !!
http://forum.persiantools.com/t100353.html

خوشبختانه با بازگشت حامدخان داره بازارچه یه تکونی می خوره. اول film_ershad2 بعدش هم تاپیک nام فروش ام پی تری. فکر می کنم همش هم کار یک نفره. اگر مدیران بتونن ip را بن کنند، شاید بهتر باشه. چون به گواه بیشتر دوستان مثل گذشته باز هم این مسائل تکرار خواهد شد.

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
حامد خان من قبلاً (3-4 هفته پیش ) برای شما چندین pm در همین مورد داده بودم و نمی دونم اون pm رو دیدید یا نه اگر خواستید دوباره براتون می فرستم

خواهش میکنم از "
report.gif
" استفاده کنید تا سریعا رسیدگی بشه.

frog

Registered User
لایک‌ها
36
خوشبختانه با بازگشت حامدخان داره بازارچه یه تکونی می خوره. اول film_ershad2 بعدش هم تاپیک nام فروش ام پی تری. فکر می کنم همش هم کار یک نفره. اگر مدیران بتونن ip را بن کنند، شاید بهتر باشه. چون به گواه بیشتر دوستان مثل گذشته باز هم این مسائل تکرار خواهد شد.

با IP توی ایران فکر نکنم زیاد جوابگو باشه ، چون اکثرآ دینامیک هست و ip استاتیک کم ند کسانی که ازش استفاده می کنند .

خواهش میکنم از "
report.gif
" استفاده کنید تا سریعا رسیدگی بشه.

ممنون حامد جان

vahidm1360

Registered User
لایک‌ها
0
با IP توی ایران فکر نکنم زیاد جوابگو باشه ، چون اکثرآ دینامیک هست و ip استاتیک کم ند کسانی که ازش استفاده می کنند .

ممنون حامد جان

آقای حامدخان سالیوان و امیرجان، من الان از ترس اینکه مشتری که تماس میگیره، اون باشه. (چون هم نمی خوام شماره حسابم رو داشته باشه و هم اینکه نمی خوام آرشیو بهش بفروشم) اینقرد مشتری رو سوال پیچ می کنم و ازش آی دیش در پی تی رو می خوام که بعضی ها دیگه بهشون برمیخوره و بی خیال می شن. بعضی ها رو هم با کلی ترس و لرز قبول می کنم و بهشون می فروشم.

همین دیروز هم شروع کرده بود که آرشیو ویدئوی من که نداره رو بفروشه که خوشبختانه دوستان لیست ایشون رو که با کلک جدیدشون فقط توی پی ام رو می کنند، گرفتند و توی تاپیکش گذاشتند و مدیران هم خوشبختانه امروز تاپیکش رو پاک کردند.

اگر اینجوری باشه، نمیشه ادامه داد. شما نگاه کن لیست همه فروشنده ها رو بر میداره و می خواد بفروشه. آقای xpin، من و چند نفر دیگه که لیست فیلماشون رو گذاشته بود که متاسفانه اسماشون رو نمی دونم.
این چیزا باعث دلسردی فروشنده میشه.

من فکر می کنم 80 درصد مشکلات فقط ایشون هستند نه چیز دیگه!

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
یه فکری هم برای قرار دادن لیست ها تو پست اول بکنید .....
تاپیک های فروش تبدیل شده به منبع ایمیل های ایرانی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا