آژانس هواپیماییexchanging

خواستن یا نخواستن؟ مساله این است...

شروع موضوع توسط web gard ‏14 ژوئن 2010 در انجمن گفتگوی آزاد

1. web gard

web gard Registered User

خواستن توانستن است؟؟؟ ... من به این موضوع اعتقادی ندارم ! بلکه میگم خواستن " شدن " است!!!

چیزی رو که دوست داریم " بشود " باید " بخواهیم"... نه اینکه حیران بین " خواستن و " نخواستن" بمانیم! یا اینکه آن چیز را به " تقدیر" بسپاریم... من میخواهم پس میشود...این گزاره درست است! نه اینکه:

1- من میخواهم آیا میشود؟
    2- من میخواهم آیا او هم میخواهد؟ شاید نخواست!
    3- من میخواهم ولی شانس ندارم که بشود!
    4- من میخواهم ولی توانایی انجامش را ندارم!
    5- من میخواهم اما آیا "شدنش" درست است یا اشتباه؟
    6- من میخواهم آیا اصلا خواستنم درست است یا اشتباه؟

من میخواهم پس باید بشود...در اینصورت هستی و طبیعت تمام خواسته شما رو برآورده میکنه! جوری وقایع کنار هم اتفاق میفتن که شما رو به خواستتون برسونن...فقط باید بخواهید فعل " خواستن" در اینجا فعلی با پر رویی" تمام و کمال است ...یعنی باید با پر رویی تمام بگیم من اون چیزی که میخوام باید بشه! و تمام!حتی اگه از آسمون سنگ بباره!

در کنار این " خواستن" باید هر اتفاقی رو با " تعبیر مثبت" قلمداد کنیم و از " تعابیر منفی " به شدت دوری کنیم...بازم میگم اصلا و ابدا نکات منفی شخص یا کار خاصی رو اصلا نباید روش تمرکز کنیم بلکه باید فراموششون کنیم و حتماحتماحتما روی نکات مثبت فوکوس کنیم!

بازم مینویسم هر چی که به ذهنم بیاد... هر چی که تجربه می کنم مینویسم! دیروز یکشنبه 23 خرداد 1389 تجربه شیرین زندگی من بود که با این طرز فکر و عمل مثبت توام با هم مزه شیرین زندگی رو چشیدم :happy:

Last edited: ‏14 ژوئن 2010