برگزیده های پرشین تولز

خوانده نشدن دیسک وسط بازی!

Herumor

Registered User
لایک‌ها
32
سلام دوستان
من تابحال از دیسک بازی برای پلی استیشن استفاده نکرده بودم و همیشه اکانت ظرفیتی تهیه میکردم حتی یکبار هم از دیسک استفاده نکرده بودم ولی چند روز پیش با قیمت مناسب یک بازی گرفتم و برای اولین بار داخل دستگاه گذاشتم
بجز اینکه انگار یک قطعه داخل دستگاه خشک شده باشه و وقتی دیسک وارد محفظه میشه خرخر میکنه، جالبتر برای من این بود که وقتی بازی داره اجرا میشه ارور میده که دیسک خراب یا کثیف هست که خب البته هیچکدوم نیست و بازی اجکت میشه اما پشت تصویر هنوز بازی در حال اجراست و صداش شنیده میشه!
کسی هست راهنمایی کنه ممنون میشم مورد از چیه

sina 893

Registered User
لایک‌ها
200
من خودم یه دیسک ps4 گرفتم، طرف تا ته بازی رو رفته بود و روی کنسول های دیگه مشکلی نداشت، ولی روی کنسول من گاه و بیگاه یا حتی قبل از ورود به منوی بازی عجیب ارور کثیفی دیسک می داد که هیچ کاریش نمیشه کرد :( و حتی اون صدای بازی هم داشت به گوش میرسید ولی دیسک اجکت می شد بعد از نمایش یک ارور (که یادم نیست الان کد اون ارور چند بود)
هر چقدر هم سرچ کنی تو یوتیوب و غیره و غیره راهکاری نیست براش. اگر واقعا کثیف نیست که روی یه کنسول دیگه تست کن مطمئنا اجرا میشه

x460

Registered User
لایک‌ها
702
سلام دوستان
من تابحال از دیسک بازی برای پلی استیشن استفاده نکرده بودم و همیشه اکانت ظرفیتی تهیه میکردم حتی یکبار هم از دیسک استفاده نکرده بودم ولی چند روز پیش با قیمت مناسب یک بازی گرفتم و برای اولین بار داخل دستگاه گذاشتم
بجز اینکه انگار یک قطعه داخل دستگاه خشک شده باشه و وقتی دیسک وارد محفظه میشه خرخر میکنه، جالبتر برای من این بود که وقتی بازی داره اجرا میشه ارور میده که دیسک خراب یا کثیف هست که خب البته هیچکدوم نیست و بازی اجکت میشه اما پشت تصویر هنوز بازی در حال اجراست و صداش شنیده میشه!
کسی هست راهنمایی کنه ممنون میشم مورد از چیه
سلام
طبق توضیحات سایت playstation:
  • Switch off your PS4 [Power] > [Turn off PS4].
  • Unplug the power, HDMI cables and DS4 power cable.
  • Hold down the power button for 30 seconds until you hear two beeps.
  • After five minutes plug the system back in and switch it back on.

منبع:

Herumor

Registered User
لایک‌ها
32
من خودم یه دیسک ps4 گرفتم، طرف تا ته بازی رو رفته بود و روی کنسول های دیگه مشکلی نداشت، ولی روی کنسول من گاه و بیگاه یا حتی قبل از ورود به منوی بازی عجیب ارور کثیفی دیسک می داد که هیچ کاریش نمیشه کرد :( و حتی اون صدای بازی هم داشت به گوش میرسید ولی دیسک اجکت می شد بعد از نمایش یک ارور (که یادم نیست الان کد اون ارور چند بود)
هر چقدر هم سرچ کنی تو یوتیوب و غیره و غیره راهکاری نیست براش. اگر واقعا کثیف نیست که روی یه کنسول دیگه تست کن مطمئنا اجرا میشه
الان نگران شدم که شاید مشکل از دستگاه باشه . دقیقا مشکلمون شبیه هم بوده ولی عجیبه که چنین چیزی بوجود میاد

Herumor

Registered User
لایک‌ها
32
سلام
طبق توضیحات سایت playstation:
  • Switch off your PS4 [Power] > [Turn off PS4].
  • Unplug the power, HDMI cables and DS4 power cable.
  • Hold down the power button for 30 seconds until you hear two beeps.
  • After five minutes plug the system back in and switch it back on.

منبع:
این راه هم تست میکنم ولی فکر میکنم بخاطر آپدیت ۶ بوده مشکل اجکت دیسک شده بود

sina 893

Registered User
لایک‌ها
200
الان نگران شدم که شاید مشکل از دستگاه باشه . دقیقا مشکلمون شبیه هم بوده ولی عجیبه که چنین خرید چیزی بوجود میاد
نه از کنسول نیس, اکر واقعا دیسکای دیکه رو اجرا می کنه و لنز سالمه. بیخیال بازی بشی بهتره چون راهکار خاصی نیست براش :(

Herumor

Registered User
لایک‌ها
32
نه از کنسول نیس, اکر واقعا دیسکای دیکه رو اجرا می کنه و لنز سالمه. بیخیال بازی بشی بهتره چون راهکار خاصی نیست براش :(
همین الان تست کردم دوباره راحت دیسک های فیلم پخش می‌کنه ولی این ... باید ردش کنم بره دیگه چاره ای نیست

sina 893

Registered User
لایک‌ها
200
همین الان تست کردم دوباره راحت دیسک های فیلم پخش می‌کنه ولی این ... باید ردش کنم بره دیگه چاره ای نیست
مطمئنا روی کنسولای دیگه باید اوکی باشه، اگه اوکی بود به یه قیمت نسبتا کمتر بفروش که اگر خریدار هم احیانا به این مشکل خورد باز داستان نشه!

بالا