برگزیده های پرشین تولز

خواهشا يكي جواب ما رو بده

nasser110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من در چند تاپيك قبل راجه به Golden-Star يه سوالاتي كرده بودم از جمله اينكه به ايگولدم نمريزه سود رو و مي نويسه Incorrect كه ظاهرا از ايگولدمه هر چند كه هنوز هم متوجه نشدم چرا ايگولد مي بنده - و لي چند روز پيش دوباره در خواست داده بودم و اين دفعه بعد از 6 روز هنوز در Golden-star قسمت whidraw نوشته Pending و چيزي به ايگولدم باز ريخته نشده - خواهشا يكي از دوستان بگه من چي كار كنم هر كاري مي كنم يا اون ايگولد حساب رو مي بنده يا اين نمي ده
ممنون
باي

Zoro

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از nasser110 :
سلام
من در چند تاپيك قبل راجه به Golden-Star يه سوالاتي كرده بودم از جمله اينكه به ايگولدم نمريزه سود رو و مي نويسه Incorrect كه ظاهرا از ايگولدمه هر چند كه هنوز هم متوجه نشدم چرا ايگولد مي بنده - و لي چند روز پيش دوباره در خواست داده بودم و اين دفعه بعد از 6 روز هنوز در Golden-star قسمت whidraw نوشته Pending و چيزي به ايگولدم باز ريخته نشده - خواهشا يكي از دوستان بگه من چي كار كنم هر كاري مي كنم يا اون ايگولد حساب رو مي بنده يا اين نمي ده
ممنون
باي

دوٍٍٍِست عزیز دفعه قبل جوابت رو دادم و اگه اون کار رو کرده باشی یعنی مشکلت حل شده
حالا هم که Pending زده مشکلی نیست چون طی قوانین جدیدش فقط 15 و 30 هر ماه پرداخت میکنه.

tnh_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از nasser110 :
سلام
ممنون
باي

دوست عزيز ، اگر از راهنماييهاي ديگر دوستان نتيجه نمي گيري چرا ايميل نمي زني واز خودشان نمي پرسي ؟ شايد هم از گلدن باشد.

nasser110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ممنون از همه دوستان من همون اكونتي كه تو ايگولد داشتم را security ش رو بر گردوندم و حالا نمي دونم درست مي شه يا نه يا اينكه بايد يك آكونت جديد بسازم و سكيوريتي ان را تغيير ندم -

اون دوست عزيزم هم كه فرموده بودند چرا به خود ايگولد ايميل نمي زنيد بشون ايميل زدم يه جواب مزخرف دادند كه اصلا جواب نبود لينك به يه قسمت از سايتشون بود مه هيچي هم راجع به سوال من اونجا نبود .
ممنون
باي

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از nasser110 :
سلام
ممنون از همه دوستان من همون اكونتي كه تو ايگولد داشتم را security ش رو بر گردوندم و حالا نمي دونم درست مي شه يا نه يا اينكه بايد يك آكونت جديد بسازم و سكيوريتي ان را تغيير ندم -

اون دوست عزيزم هم كه فرموده بودند چرا به خود ايگولد ايميل نمي زنيد بشون ايميل زدم يه جواب مزخرف دادند كه اصلا جواب نبود لينك به يه قسمت از سايتشون بود مه هيچي هم راجع به سوال من اونجا نبود .
ممنون
باي
هيچ ربطي به security ایگلد نداره.

nasser110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان گل
آقا اگه ايشون اشتباه مي كنند شما ها يه راهي بگيد در ضمن ايشون نگفتند كه ربط به گلدن استار داره - ايشون گفتند براي اي گولد اينكارو بكن كه نبنده حسابو
مرسي

بالا