برگزیده های پرشین تولز

خواهش می کنم ! تمنا می کنم !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
عزیزان بنده دیگه اعصاب فیلتر رو ندارم ! خسته شدم ! همه جا هم باز فیلتر شد ! فیلتر شکن هم فیلتر شد !
چشممون کور دندمون نرم، جونمون درآد حقمونه . وقتی درست جایی که نباید، استفاده هایی که نباید می کنیم حقمونه. با اینهاش کاری ندارم. اصلا هم به من چه . فقط :
خواهش می کنم
تمنا می کنم
دیگه اینجا رو نزارین فیلتر شه ! می دونین که PT فیلتر شه رفت تا رئیس جمهور بعدی که در بیاد، کسی نیست بره دنبال کارهاش. پس جان هر کی که دوست دارین چیزی که فیلتر شه ننویسین ! جان بجه اتون، ندارین زنتون، ندارین دوست دخترتون، ندارین مثل من بی بخارین قسمم بدم فایده نداره ولی نزارین اینجا فیلتر شه !

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
فکر نمی کنم مشکل پرو*کسی داشته باشی چون مثل آب خورن گیر میاد !!
هرچند منم دوست ندارم این اتفاق بیفته ولی خفه خون هم می تونم بگیرم .

Bili_Joe

Registered User
لایک‌ها
19
youtube هم فيل ت ر شد . مديرا بايد خيلي خيلي مواظب باشن و اين چند روز يه كم بيخابي بكشن و گرنه اينجا رو هم فيل ميكنن . من به شخصه ديگه چيزي در مورد انتخابات نمينويسم .

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
خودت داری میگی چیزی ننویسید که ف-یلتر بشه

پس بی زحمت ف-یلتر رو مثل من یا یه جوره دیگه بنویس که

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
اوه
چه ف*لتر ف*لتریه

یه چند تا سایت هم دیدم به خاطر مسائلی زدند سایت حجم ترافیک بالاست سایت فعلا کارنمیکنه!!:D
سایت قطار رو برید ببینید
یا فروم پی سی ورلد

پی تی هم مواظب باشه

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
خودت داری میگی چیزی ننویسید که ف-یلتر بشه

پس بی زحمت ف-یلتر رو مثل من یا یه جوره دیگه بنویس که

زمان قدیم بود که فیلترینگ به کلمات حساس بود و اگر توو کنم کلمه ای اینچنینی می دید، اتوماتیک اون رو شایسته نشون داده نشدن تشخیص می داد و ...
همون ایرادی که توو سایتی رسمی برای ثبت نام کار مهمی می رفتین، توو سوال جنیست که می پرسید : sex ؟ میدیدین صفحه یهو فیلتر میشه !
خوشبختانه این بخش لااقل از نوشته های داخل سایت برداشته شده و الان فط توو آدرس هست که اگر باشه گیر میده
اگر سایتی هم در مورد این موضوع مطلب ناجوری بنویسه، می تونه اثر گذار بشه. یعنی این کلمات رو جستجو می کنن، دیدن مطلب بدی هست، می بندن ! ولی اینکه متن اینجا الان مشکلی نداره ، با خیال راحت هر چند بار می خوان با همون کلمات این رو بنویسین، مشکلی پیش نمی اد

حرف رو نمی شه توو دل نگه داشت، ولی فعلا وضعی شده که اگر لازم شه دهن آدم رو با گل پر می کنن، با درست و غلطش هم کاری ندارم، اما اینجا هم حرفهای دل رو بریزیم بیرون ، خوب گل میگیرنش ! پس با وجودی که نمیشه، اما باید بشه ! کار نیکو کردن از پر کردن است !

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
دوستان!!

میدونم که همگی میخواید در مورد انتخابات بنویسین....ولی باور بفرمایید که جز مشکل ساز شدن برای اینجا و مسوولینش هیچ فایده ای نداره!!

نه بحث دیکتاتوریه..نه بحث نقض آزادی بیان! فقط بحث اینه که من به شخصه دلم نمیخواد اینجا رو با *** ببینم!!

پس لطفا همکاری کنین...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا